Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може би си прав. Но за едно грешиш. Резултатите ми са повече от завидни. :) И отношението ти само го доказва. А може и да не са.

 

 

Точно fit2fat2fit ме вдъхнови. Аз не мога да имам подобна трансформация, защото винаги съм бил плужек.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да ще приключвам и аз, само да вметна, че за една година фитнес, разликата при теб щеше да е далеч по-очебийна!

Под теб имам предвид Ваньо!

 

Все пак, кой с каквото иска да се занимава, важното е спорт да има!

Ама ако може и после, като се лее плоча да може да има и мъкнене, демек малко и на сила да се расте!

Link to comment
Share on other sites

Всичко е възможно. Разни хора, разни идеали. Аз махнах 25 сантиметра от талията за по-малко от година. Ако това не е нищо особено, тогава наистина не съм направил нещо впечатляващо.

Link to comment
Share on other sites

Изхабихте енергия като за тренировка и половин в този спор. :)

Петък вечер е! Идеално време за трупане на калории. :) Аз лично така си подреждам спортните занимания, че петъкът винаги да е свободен.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер, както и всяка друга е за тренировка. Всяко занимание идва след тренировката.

 

Обявата за работа ни е активна от около час. Вече има 10 кандидатствали, 5 от които са адвокати и двама са психолози.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е възможно. Разни хора, разни идеали. Аз махнах 25 сантиметра от талията за по-малко от година. Ако това не е нищо особено, тогава наистина не съм направил нещо впечатляващо.

Говорех за рамена, бицепси, трицепси и прочие... 

Което си направил е впечатляващо, неколкократно го казах!

Link to comment
Share on other sites

Трицепс да искаш. Както и да е.

 

Ей сегинка се обади някакъв пич, който каза, че щял да ни удостои с половин дневно присъствие, искал 600 лева за половин работен ден, и това било щедра оферта, защото щял да ни научи на много неща и да ни спестява време и било привилегия, че ни се обажда за работа.

 

ХМмммммммммммммммммм.

Link to comment
Share on other sites

Аз като казвам, че с Ангел, пък и другите, които провеждате интервюта за работа трябва да си водите записки и на някакви интервали от време да ги пускате да се смеем с по-фрапиращите, никой не ме слуша.

Link to comment
Share on other sites

Изхабихте енергия като за тренировка и половин в този спор. :)

 

Няма страшно, за такива обиграни тролове като тях, това е просто лека загрявка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей ся се разходих в мъглата.... Всяка втора кола беше "кривогледа".....

Мхъм пък на мен ми мигат като си карам на къси на най-високата позиция на фаровете :D  Та за това карам на най-ниската,но все пак трябва да си направя реглаж на фаровете,че левият ми бие в дясно много.

Link to comment
Share on other sites

Говорех за рамена, бицепси, трицепси и прочие... 

Което си направил е впечатляващо, неколкократно го казах!

и крака. така и не разбрах защо все се пренебрегват.......

абе гледам по Медрано и другите лостаджии от време на време некви корабни вериги им висят на вратовете или кръстовете, ама то сигурно е само за да изглежда яко на снимките, едва ли е за правят силови упражнения. абсурдно е някой да си помисли, че тренират с нещо различно от собственото си тегло :)

психар, ю'в бийн троллд.   :FU:

Link to comment
Share on other sites

Хмммм, само на моята кола ли са й наред фаровете? Между другото за времето, което прекарахте днес само в тази тема, спокойно можехте сами да си регулирате фаровете, не е чак толкова сложно. ;)

 

Някой е споменавал коли? КОГА?

 

:online2long:

Link to comment
Share on other sites

Аз като казвам, че с Ангел, пък и другите, които провеждате интервюта за работа трябва да си водите записки и на някакви интервали от време да ги пускате да се смеем с по-фрапиращите, никой не ме слуша.

Аз звъня на всички наред. И им говоря на Английски. Вчера се обадих на 15 човека, 7 от тях помислиха, че си правя шега, а един преди 2 месеца ми затвори, като след 2 минути ми се обади пак, за да "върне телефонната шега", като си поръча пица на развален Английски. Дори не беше наясно каква шега по-точно ще разиграе.

 

Да не говорим, че редовно ги каня на тестове, а те не идват. Когато им звънна 10минути след часа на интервюто, на което не са се появили, дори не ми вдигат.

 

Сега се сетих един от скорошните ми разговори.

 

- Hello, I am calling for Nikolay.

- А?

- (по-високо) Hello, I am calling for Nikolay.

- (кратко подсмихване) А?

- Hello, can you hear me?

- Енчо, ти ли си бе?

- No, my name is Angel and I am calling in regards to your job application.

(затваряне на телефона)

 

---------

 

- Hello, I am calling for Petar.

- A?

- Hello, I am calling for Petar?

- Аа.. Кво стаа?

- I am calling regarding...

(затваряне на телефона докато си се обяснявам)

 

------------

 

Една си помисли, че нейните приятели си правели няква шега с нея, защото имала рожден ден....

Link to comment
Share on other sites

Ама иначе всички говорят отличен английски, нали...

 

Ред. Пламене, не си прав - аз винаги използвам възможността от такава мъгла за реглаж. Пък гледам на всеки 3-4 вечери да проверявам фаровете. Кола карам, не боклукчийска кофа.

Link to comment
Share on other sites

Бамааму... Тая сутрин, докато си правех кафето и лежерно си барбуках из тубата.... ИЗТРЪПНАХ!
ШОК и УЖАС! Натъкнах се на едно инфо, че профилът на Стефифешън там е ИЗТРИТ, поради нарушаването на нечии, мними аФтУрски права! Как може така бе, мамицата Ви аФтУрска!? Тя е творец, който пренася в друго измерение оригиналите чрез кавърите си и достига такива висини, за които аФтУрите могат само да мечтаят... След кратък рисърч, обаче се оказа, че инфото е ДОЛНА инсинуация и няма нищо общо с действителността! За успокоение на разбушувалия се в мен адреналин (заради долната лъжа) си пуснах ей тва =>
http://www.youtube.com/watch?v=YfYtx1KYNkM
После изслушах и невероятното и изпълнение на Химна на Република България, почувствах как целият, гаден свят потъна в мъглата и отиде на майната си и ся вече мога спокойно и с мерак да разтоваря татрата....

Link to comment
Share on other sites

Пък гледам на всеки 3-4 вечери да проверявам фаровете. Кола карам, не боклукчийска кофа.

 

Абе...щом ти се налага да ги проверяваш на всеки 3-4 вечери, не съм много убеден в онова следващото.... :lol:  (майтапче)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...