Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ГЛУПОСТИ! АХХАХАХА ХАХАХАХАХ АХАХАХААХХАХА БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Как няма 1 лостаджия без плочки, а всички у фитнеса са шкембелии? Защото е 24/7 бълкинг за т'ва. Ясен си ми. Не пиши на тая тема, защото ставаш смешен вече.

 

Anyway, трябва ми млад човек с отличен български и добър английски език за офиса. Някой да познава?

Link to comment
Share on other sites

22-25 годишен чиляк, не е задължителен предишен опит, отлични познания в дебрите на българския език, много добри познания на английски и някаква компютърна грамотност (защото цялата работа се извършва пред компютър). Ако не пуши е по-добре. (да, дискриминирам пушачите)

Ще се редактират текстови преводи на български език, ще се пишат елементарни писма до клиенти, от време на време ще се налага да се правят малки преводи on the go.

Теоретично закона изисква да е филолог, но аз предпочитам инженер, защото текстовете са технически, а и има доста опции за допълнително вадене на парички.

Ще трябва да се правят и разни типично офис неща, когато има време. Попълване на документи и подобни. 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да дам 4 цифри на старт. :( Съжалявам. А и Ангел далеч не знае добре български....

 

Това от постовете ми във форума ли го съдиш? :)

Link to comment
Share on other sites

то и аз търся инженерче. или две.

но имат доста нереалистични представи за средната работна заплата в страната.

както и че работата на инженера е на бюро.

затова ще си търся още.

Link to comment
Share on other sites

 

netrootbg, on 19 Feb 2013 - 12:41, said:

 

Малко бързо ми се струва. Как го постигна?

Тренировки с диета. Стандартно. :)

 

Не съм плюл, казах просто, че има разлика. Нищо повече.

EDIT: Ето това е разликата. Във фитнесчето огромно количество от постигнатото е благодарение на диетата. Постигнатото от мен си е с пиците, бирите, ракииките, лодките, корнитата, монстърите и т.н.

 

Ама на мен наистина ми трябва човек в офиса. Ако някой знае, да казва.

 

П.С. Пловдив е на 2ро място по най-замърсен въздух в Европа.

Link to comment
Share on other sites

exabyte, това е от преди 1 година. Тогава все още ходех на фитнес. :)

1-вите два месеца, в които реших, че ще правя промяна, тичках у фитнеса, и правих разни нещица там. Преди това имах прекарана една година във фитнес, но това беше като бях на 20 и не постигнах абсолютно нищо, защото не бях прочел достатъчно, а само слушах локалните фитнес легенди. Но март месец реших, че с фитнес нищо не става и смених всичко. И режим, и тренировки, и книги, и легенди. Всеки трябва да открие спортна активност, която да му харесва. Независимо дали е с железа, тежести, тичане, колоездене, тенис, разходки. Наистина няма значение. Само да не е на стол...

Link to comment
Share on other sites

exabyte, това е от преди 1 година. Тогава все още ходех на фитнес. :)

1-вите два месеца, в които реших, че ще правя промяна, тичках у фитнеса, и правих разни нещица там. Преди това имах прекарана една година във фитнес, но това беше като бях на 20 и не постигнах абсолютно нищо, защото не бях прочел достатъчно, а само слушах локалните фитнес легенди. Но март месец реших, че с фитнес нищо не става и смених всичко. И режим, и тренировки, и книги, и легенди. Всеки трябва да открие спортна активност, която да му харесва. Независимо дали е с железа, тежести, тичане, колоездене, тенис, разходки. Наистина няма значение. Само да не е на стол...

 

Нека ти споделя една тайна.

Това, че при теб не става, не значи че и при другите не става.Това, че във фитнеса 80% са назобани е ЛИЧЕН избор.Никой не те кара на сила да мутираш :)

Всичко което ти правиш на уличния фитнес, може да се прави и в зала (в повечето зали), но е и обратното.Във фитнеса уредите са за да те улеснят да натоварваш точно определена мускулна група (както сам знаеш).

Както каза @AssassiN никой не отрича уличния фитнес, просто ти си си изградил някаква заблудена представа за нещата.

 

Ако правилно съм разбрал, нека обобщя: ходил си на фитнес/зала, не си постигнал нищо, гледал си малко видеа във vbox и си се надъхал за уличен фитнес.Нека, лошо няма.

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо. :lol: Нищо общо. Демек - изобщо нищо не си разбрал. Както и да е, нека приключим темата. Аз не гледам клипчета. Чета книги. И не гледам ханибали манибали. Чета дебели книги с литература, която ако бях прочел преди 5-6 години, щях да постигна и във фитнеса. Просто предпочетох тренировка със собствено тегло (което ако не знаеш, си е отделна наука от бодибилдинга). Да, мога да тренирам в зала и със собствено тегло, просто не съм намерил подходящата зала, най-вероятно. Но аз предпочитам кръгови тренировки, които включват спринтове, стълби, скачане на въже и място. Неща, които ги няма във всеки фитнес. Също така обичам да тренирам на студено, обичам да тренирам и на топло и най вече обичам да тренирам на открито. (можеш да прочетеш за предимствата на "свежия" (в кавички, защото в Плд не е много свеж) въздух пред този в залата)

Както вече 10 пъти казах - не съм отрекъл фитнеса, както и вдигането на тежести. Просто казах, че предпочитам улицата. Какво точно не разбираш?! Блъскай си във фитнеса, аз ша си вися по лостовете и това е. Важното е в края на годината, в семейния бюджет, да няма графа - антибиотици.

Link to comment
Share on other sites

Важното е в края на годината, в семейния бюджет, да няма графа - антибиотици.

Това е докато детето ти не тръгне на детска градина :) И с и без фитнес...

Link to comment
Share on other sites

За 300-400 лева :lol: И без годишни премии :)

мне. за от 500 до докъдето му стигнат мерака и способностите.

и да, без годишни премии. предпочитам реинвестиция в оборудване/условия.

Link to comment
Share on other sites

Какво точно не разбираш?!

Аз не гледам клипчета. Чета книги. И не гледам ханибали манибали.

Просто фитнес залата няма нищо общо с уличния фитнес. Упражненията са тотално различни, тялото се оформя по различен начин. Т'ва форумния неук трол е голема сила.

Щом знаеш за ханибалите, ясна е работата :D

Link to comment
Share on other sites

Всеки знае за Ханибал. Какво значи ясна е работата. Цял фейсбук е шервал клипчета. Дали ще е Медрано или Ханибал? Също знам и за Кай Грийн и за биг Фил. Клавиатурен биткаджия си ти, ей. :) Казах ти - показваш снимка на твоята едногодишна разлика, коментираме кой какво как и защо и всичко е точно. Всичко друго, което правим в момента, е излишно.

 

Уф, омръзна ми.

Link to comment
Share on other sites

Офф е пък на мен ми се обадиха от един кол център с немски уж,но ми е зле немския.Та май ще се записвам пак на курс да го науча,че ми писна на  :FU:

Link to comment
Share on other sites

Всеки знае за Ханибал. Какво значи ясна е работата. Цял фейсбук е шервал клипчета. Дали ще е Медрано или Ханибал? Също знам и за Кай Грийн и за биг Фил. Клавиатурен биткаджия си ти, ей. :) Казах ти - показваш снимка на твоята едногодишна разлика, коментираме кой какво как и защо и всичко е точно. Всичко друго, което правим в момента, е излишно.

 

Уф, омръзна ми.

Форум биткаджия-специалист си ти.Защо си мислиш, че всички тренират за да се показват (че имам снимки преди-след)?Дори и да имах снимки, не виждам смисъл да ги показвам точно на теб.Нито си някакъв спец. по темата, нито си постигнал някакви завидни резултати, че да се изказваш по начина по който го правиш.

 

Точка по темата от мен.

 

P.S. Пожелавам ти трансформацията (вторичната) на Drew Manning, за който сигурно вече знаеш де ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...