Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На някои от вас съм разказвал за "Голямата темнота" и тесняка "А4"...Ето и на живо.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1826581315621&set=vb.1572936474&type=2&theater

"Съдържанието в момента не е достъпно"
Link to comment
Share on other sites

Разбирай, може да се направи всичко, което правиш ти на тепето плюс още много неща...

Като да си закалиш имунната система от спортуването на чист и студен въздух? Айде бе?! Я пак, че взе да става интересно, че и забавно :) В края на краищата звучи по-достоверно да говори за фитнес човек, постигнал резултати. И под резултати нямам предвид екватор, вместо талия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи, вие които не тренирате на открито и нямате хал хабер какво се случва, имате право, но аз който и съм влизал във фитнес, и тренирам с фитнесджии, нямам право на мнение за разликата? Чудни сте. И по-скоро жалки. А най-вече - елементарни. Живейте си живота, правете каквото искате и както искате. Важен е само крайният резултат, а именно - здраве!

Link to comment
Share on other sites

На някои от вас съм разказвал за "Голямата темнота" и тесняка "А4"...Ето и на живо.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1826581315621&set=vb.1572936474&type=2&theater

 

Никой, никога не може да ме накара да се навра на толкова тясно. Такава клаустрофобия ще ме удари, че нямам думи!

 

Като да си закалиш имунната система от спортуването на чист и студен въздух? Айде бе?! Я пак, че взе да става интересно, че и забавно :) В края на краищата звучи по-достоверно да говори за фитнес човек, постигнал резултати. И под резултати нямам предвид екватор, вместо талия :lol:

 

Къде го тоя чист и студен въздух, бре? В снега е най-яко! Или лятото, дето е 30 градуса в 22:00.

И на теб ти чернее гъза! Слагаш каската, качваш се на колилоту и ставаш ебаси спортиста!

Във фитнеса ще видиш много повече хора с перфектни тела, отколкото по тепетата. Защо ли?! Не знам... ти ми отговори, Енциклопедий Спортикус!

Link to comment
Share on other sites

ГЛУПОСТИ! АХХАХАХА ХАХАХАХАХ АХАХАХААХХАХА БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Как няма 1 лостаджия без плочки, а всички у фитнеса са шкембелии? Защото е 24/7 бълкинг за т'ва. Ясен си ми. Не пиши на тая тема, защото ставаш смешен вече.

 

Anyway, трябва ми млад човек с отличен български и добър английски език за офиса. Някой да познава?

Link to comment
Share on other sites

Как няма 1 лостаджия без плочки, а всички у фитнеса са шкембелии? Защото е 24/7 бълкинг за т'ва. Ясен си ми. Не пиши на тая тема, защото ставаш смешен вече.

Мдам, отказвам се... 

Забавно е, ама няма никакъв смисъл.

 

Все пак, да се уточним, аз абсолютно адмирирам всякакви тренировки, просто ми стана интересно как се подценяват фитнес залите, което е твърде неправилно.

Link to comment
Share on other sites

Познавам, но работи. А за теснотията - влизал съм само веднъж, и то със зор. Сега нямам шанс.

Link to comment
Share on other sites

Оставете го Иван! Какво ви пречи?! И аз едно време бях с нормално телосложение, вдигах, хвърлях ... важното е да си добре здравословно. Да си с нормални кг не значи да си здрав, ама ако си дебел никога не си в добро здраве. И аз не съм. И за това всеки трябва сам да прави нещо.

 

Аполон иска да е ковротрепач, съсухрен до фибри... нека. Кеф му е. Вас какво ви пречи? Фитнеси, митнеси, тепета. И кво? Порасна ли му на някой чурката?

 

Иван поне е добросъвестно и искрено убеден и прави нещо с изключително добри намерения и цели.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз нищо нямам против Иван и това, което прави. Напротив! Много добре е решил и има добри резултати.

Просто нека не се плюе по фитнесите безпочвено! Не всеки има време и възможност или му е приятно да ходи по тепета, но всеки има фитнес в радиус от 1 км. 

Всеки да прави каквото му е кеф, само да не си говорим глупости! Ще ме карате сега като някакъв застаряващ гей, довечера, във фитнеса, в който аз ходя, да снимам пресите на момчетата. Да видим верно ли не се правят плочки във фитнеса. Пълни глупост взехме да си говорим вече!

Link to comment
Share on other sites

Аз също не съм съгласен с плюенето по фитнеса, все пак точно там стопих доста мазнини. Но и реално програмите, по които тренирах рязко се отличаваха от повечето от останалите хора там. Но пък и пълното отричане на уличния фитнес не е по-добро. И двете си имат и плюсовете и минусите. И в двете е ужасно важно да се правят с акъл и с някаква програма.

Link to comment
Share on other sites

Аз също не съм съгласен с плюенето по фитнеса, все пак точно там стопих доста мазнини. Но и реално програмите, по които тренирах рязко се отличаваха от повечето от останалите хора там. Но пък и пълното отричане на уличния фитнес не е по-добро. И двете си имат и плюсовете и минусите. И в двете е ужасно важно да се правят с акъл и с някаква програма.

Че кой го отрича, бре?! Я ме цитирай къде съм го отрекъл? 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за подкрепата и разбирането. :)) Дано всички получавате същата подкрепа и разбиране в нещата, които искате и постигате. 

 

А за атлетичните богове Мобо и exabyte, пожелавам ви успешна атлетична 2014. Да се нацепите като зверове и цяло лято лелички да ви замерят с двулевки.

 

А за модераторите, които виждат едитнатите мнения, да знаете - и вие да сте живи и здрави. :)

мерси за пожеланията. замерването с пачки обаче е моя фраза от далечната 2005-та, та ако обичаш изразявай благодарностите за отстъпени авторски права по банков път.

не отговори на нито един от въпросите, които ти бяха зададени, но пък реагира по рапторски инфантилно, сякаш някой с нещо те е обидил. и вместо дискусия премина към квалификации.

 

 

Ама аз нищо нямам против Иван и това, което прави. Напротив! Много добре е решил и има добри резултати.

 

Просто нека не се плюе по фитнесите безпочвено! Не всеки има време и възможност или му е приятно да ходи по тепета, но всеки има фитнес в радиус от 1 км. 

Всеки да прави каквото му е кеф, само да не си говорим глупости! Ще ме карате сега като някакъв застаряващ гей, довечера, във фитнеса, в който аз ходя, да снимам пресите на момчетата. Да видим верно ли не се правят плочки във фитнеса. Пълни глупост взехме да си говорим вече!

+1

последното Х2

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не съм видял човек, който да ходи на фитнес и да не тъпче някакви препарати.

 

И като спрат - хоп!

Да те бях викал на времето да ме видиш :)

Аз ходих за сваляне на килограми, с преглед от лекар и програма от инструктор. Нито направих някви ръце дето всички се изказаха, че стават, нито станах некъв квадратен. Само свалих 20-на кила.

Link to comment
Share on other sites

Майка му да ***. На един удар съм от това да направя от лаптопа - два таблета. Защо да го туря на макя му ми отказа wi-fi. И то само, без да съм го пипал.:@

Link to comment
Share on other sites

Е не е била това целта ти, както и моята....Аз не направих тяло, но свалих 10-12кг., които ми пречеха..Сега трудното е да ги задържа свалени...и да се поддържам във форма...

Link to comment
Share on other sites

Не съм плюл, казах просто, че има разлика. Нищо повече.

EDIT: Ето това е разликата. Във фитнесчето огромно количество от постигнатото е благодарение на диетата. Постигнатото от мен си е с пиците, бирите, ракииките, лодките, корнитата, монстърите и т.н.

 

Ама на мен наистина ми трябва човек в офиса. Ако някой знае, да казва.

Link to comment
Share on other sites

Да те бях викал на времето да ме видиш :)

Аз ходих за сваляне на килограми, с преглед от лекар и програма от инструктор. Нито направих някви ръце дето всички се изказаха, че стават, нито станах некъв квадратен. Само свалих 20-на кила.

Ами и аз това казвам де. Тоя релеф за 2-3 месеца дето го правят...

 

Ама на мен наистина ми трябва човек в офиса. Ако някой знае, да казва.

Ако ми дадеш повече кинти отколкото взимам сега, ще дойда. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...