Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И какво стана сега тука? Да не плащам на Иван по 50лв на час за частни консултаций, а да ходя да се блъскам във фитнеса с женичките, дето тичат само на пътеката?

 

За малко щях да се преметна!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Във фитнеса не тичат само на пътечката. Просто там ставаш едър, една идея по-вдървен, правиш по-големи ръце.

 

lazarangelovinterview.jpg

 

Лазо. Българската фитнес икона. Най-перфектният 6-пак на планетата.

 

hqdefault.jpg

 

Душан. От Bar Brothers. Единия е огромно животно, другия е нацепен анорексик. Аз предпочитам второто. И съм решил да го постигна.

 

EDIT: Ангеле, не ти искам парите, а компанията.  :wub:

Link to comment
Share on other sites

И какво стана сега тука? Да не плащам на Иван по 50лв на час за частни консултаций, а да ходя да се блъскам във фитнеса с женичките, дето тичат само на пътеката?

 

За малко щях да се преметна!

Този Консултаций да не е брат на Конфуций? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Във фитнеса не тичат само на пътечката. Просто там ставаш едър, една идея по-вдървен, правиш по-големи ръце.

Нали разбираш колко невярни неща (да не кажа друга дума) изписа в тези 2 поста?Как може да изказваш такива крайни мнения само от наблюдения?

Едър, дървен с големи ръце не се става от фитнеса.Това се поличава в следствие на едни други вълшебни неща :D , но то ти си знаеш де.Какво аз да ти обяснявам след като даже и снимки си качил ;)

 

Този Консултаций да не е брат на Конфуций? :lol:

Antares няма да му прости... :D

Link to comment
Share on other sites

Тогава качи твоя снимка и покажи разликата.

 

Във фитнес се правят големи ръце, защото във всяка една тренировъчна програма има ден за ръце. на лоста няма такъв филм. Там всички упражнения са комплексни.

 

Много са малко фитнесджиите, които тренират с основните 5.

Link to comment
Share on other sites

Тогава качи твоя снимка и покажи разликата.

 

Във фитнес се правят големи ръце, защото във всяка една тренировъчна програма има ден за ръце. на лоста няма такъв филм. Там всички упражнения са комплексни.

 

Много са малко фитнесджиите, които тренират с основните 5.

К'во ся ще си ги мерим ли? :D Кой е по-по-най.

 

Стига се излага бе човек.Нещата въобще не са такива каквито си мислиш.

Този Лазар който си дал за пример, за да направи това тяло и да го поддържа, има инвестиция на стойност колкото един апартамент.

Link to comment
Share on other sites

Ти колко фитнесджии с по-голям гръб от гърди и с по-големи трицепси от бицепси си виждал?! В 3-те фитнеса около нас всички са мощно лежане и curls. Стига ти се излага. Малко по-реално гледай на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Ти колко фитнесджии с по-голям гръб от гърди и с по-големи трицепси от бицепси си виждал?!

Всички! които имат елементарни познания по темата.

Link to comment
Share on other sites

Едър, дървен с големи ръце не се става от фитнеса.

Но повечето във фитнеса са такива. И тези, които ходят там, обикновено целят да станат такива.

 

Във фитнес се правят големи ръце, защото във всяка една тренировъчна програма има ден за ръце. на лоста няма такъв филм. Там всички упражнения са комплексни.

Абе... зависи. От програма, инструктор...

 

ПЕШОООООО.....ДЕ СИ?

Простено му е. От продължителното подлагане на чалга е. То е като радиацията - води до тежки и необратими последствия...
Link to comment
Share on other sites

Ваньо, много ти почерня гъза бе...

Във фитнеса може да направиш всичко. Въпрос на цели и методи е.

Разбирай, може да се направи всичко, което правиш ти на тепето плюс още много неща...

 

Айде да не си говорим откровени глупости! Имало разлика в телата.... хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся, ти от анатомия не разбираш... И той не е дебел, широки са му костите...

Link to comment
Share on other sites

Твърдо еба ли му мамата...Имам да повишавам квалификации, работата - отделно(не, че много ми пука за нея), имам да кова и гравирам, трябва да си обиколя района из Родопите, трябва да ходя до Дряново и Странджа....

Link to comment
Share on other sites

Колко фитнеса с успоредка знаеш, че не се сещам нещо? Ей така си ги пишете, без изобщо да мислите. В нитрото и в Бизара дори няма свободен лост. Можело същите да правиш. Образовайте се МАЛКО, оу! Не се иска много, просто прочете, за да не се излагате. Приключвам темата.

 

Инак да, и съм дебел и костите ми са големи, направо ужас. ;)


Ейййй, че то днес е петък! Успешен ден на всички! Ако все още симулирате работа - ваканцията свърши. А ако сте се захванали за работа от вчера - честит петък. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...