Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

 

 

- Джон, вярно ли е, че българският премиер е нарекъл българите прости, а мнозинството от тях го избира вече трети път за премиер?

- Да, сър, вярно е.

- Тогава защо вдигат врява, когато някой ги нарече дебили, Джон?

- Ми... дебили, сър...

Професор Христов е единствения умен политик в парламента. Единствения му "недостатък" за някой е, че е издигнат от БСП.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз също не съм 'фенка' на БСП. Но проф. Христов ми е преподавал и знам колко е начетен, умен, респектиращ и държащ на ученето. За мен това с 80%-те процента е вярно. И няма значение политическата принадлежност на някой, за да се съглася с него. Има и много други изказвания, с които съм съгласна, въпреки че са казани от "грешните" хора.

Лично аз смятам, че проблемът не е в това да се каже грозната истина, а какво се прави след това? Реални мерки, които да се предприемат, за да се справим с проблема. Какъвто и да е той. Като бивш преподавател в гимназии, мога да кажа, че бумащината, която се изписва, е огромна. Мерки реално не се предприемат. Само се води на хартия. Нито за предварителното напускането на ученици, нито за отсъствия, нито за възпитание... Много, много ни е болна системата. Смятам, че рибата се вмирисва откъм главата. Докато хората, които измислят нови и нови идиотщини, с които да се докаже колко много работят, са дебили, няма да се свърши работа. Не може правилата (конкретно за образование) да се мислят от хора, седящи зад бюра, невлизали в час от 15 години. Лъжем ги, и за да оцелеем в системата, сме принудени да скалъпваме такива глупости, че направо да го хване човек срам пред себе си.

По документи сме 6, реално сме под нулата.

Наблягам на образованието, защото в това съм вряла и кипяла известно време и за него се чувствам подготвена да говоря.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Начетен и знаещ бил. Как тогава ще коментирате, че подкрепи тезата спусната му от Кремъл, че червената армия била спасила българските евреи? Поредният червен боклук е. Без значение от коя партия е. В момента в парламента всички са една партия.

Link to comment
Share on other sites

Начетен и знаещ бил. Как тогава ще коментирате, че подкрепи тезата спусната му от Кремъл, че червената армия била спасила българските евреи? Поредният червен боклук е. Без значение от коя партия е. В момента в парламента всички са една партия.

Не само в момента! Винаги в парламента всички са били една партия! Всички са отрочета на ДС и БКП до един!!

Link to comment
Share on other sites

Начетен и знаещ бил.

Казвам какво съм видяла с очите си и какво съм почувствала в комуникацията си с него, макар и чисто академична.
Link to comment
Share on other sites

Тази "новина" е от май месец. Никъде по никакъв начин в никоя нормална медия, от който и да е вид не е отразявана. А такова нещо (пардон - подобна тотална дебилщина) щеше да гърми във всички централни емисии на телевизиите Та глупости нямам намерение да чета... 

 

Сега погледнах и какво предлагат за четене:
 

Илюминатите затягат примката: Плащания в брой само до 1 000 лева!

 

Режисьорът Максим Генчев: Соросоидите ми предлагат финансиране филм за Ботев, по техен сценарий!

 

 

 

Както и куп тотални антиваксърски малоумия и тъпотии. Определено това е сериозна клоака с фейкове и подвеждаща информация - БЛОКАЖ!

Link to comment
Share on other sites

Под статията си има линк към оригиналните статии на шведски и английски. И не, не са дебили, напълно прави са.

Тъй де, важното е да има линк към "оригинална" статия. Например като въпросната "новина" излязла официално от руското минабаронъй: :lol:

 

Russia uses game screenshot to try and claim US is working with ISIS

Link to comment
Share on other sites

t's not the first time Russia has been spotted using video game imagery in error. Three years ago, in perhaps less serious circumstances, the Russian government-funded RT broadcast a screenshot from Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain in a political report on African soldiers.

 

Абе истината е, че и едните и другите постоянно се надлъгват, ама понякога някой не внимава и се дъни. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сещам се и за друг култов случай. Когато Оливър Стоун снимаше филм за путлер. Въпросното джудже показа клип от телефон и се хвалеше как громяли isis. Само където клипчето се оказа от американска бомбардировка... и то в Афганистан.

Link to comment
Share on other sites

Мангалите забогатяват - вече се отопляват с дрехи втора употреба.

 

Гъст дим и остра задушлива миризма – това дишат столичани в кварталите „Западен парк” и „Овча купел” от началото на студените дни. Данните за въздуха отчитат, че замърсяването на атмосферата в този район на София е най-критично. Според местни жители миризмата и гъстият дим идват от виетнамските общежития и „Факултета”. Пушекът идва от горичката между „Факултета” и „Овча купел”, показва разследване на БТВ.

 

Според жители на квартала най-задимено е през нощта. От останките от изгоряла гума и кабели навсякъде наоколо става ясно, че тук е мястото, където се горят кабели за продажба и рециклиране. Точно срещу сметището има пункт за изкупуване на метали, а срещу него, заграден с високи огради и тел двор, в който се горят по-големи количества кабели. Тази база за горене на гуми и кабели се намира едва на около 500 м. от блоковете в кв. „Овча купел” и в непосредствена близост до къщи с деца в махалата. Кабелите и гумите, които се горят във „Факултета” са само част от източника на гъстия смог.

 

От къщите на хората също идва тежък нетипичен за горене на дърва дим. Причината е, че ромите вече се отопляват като горят дрехи втора употреба. Един кубик дрехи втора употреба струва около 30 лева. За отопление се използват и дрехите, оставени около кофите за боклук. Докато текстилът, чантите и обувките горят, освен че изхвърлят отрова в атмосферата, запушват и комините. За да решат този проблем, жителите на „Факултета пробиват дупка в стената и изпускат дима направо в атмосферата чрез кюнец. Има други, които вместо дрехи, горят в печките си стари автомобилни гуми.

 

jiteli-na-fakulteta-se-otoplqvat-s-drehi

 

 

---------------------------------------------------------------

 

Амстердам ще е новото седалище на Европейската агенция по лекарствата (ЕМА). Шансовете EMA да бъде ситуирана в България изглеждат почти нулеви.

Служителите са заплашили, че ще напуснат окончателно агенцията ако тя бъде преместена в България или друга източноевропейска страна.

Link to comment
Share on other sites

Това го гледах (част от него беше на финала на една руска компилация с катастрофи, която следя). Тоя нашият нещо доста изнервен ми се вижда...и определено мрази руснаци - голям проблем, че щели да си напомпят гумите без да зареждат.

 

Едит: Сега като го изгледах цялото, оня или беше яко напушен, или просто психически не е добре.

Link to comment
Share on other sites

Тоя нервак как не звънна на Бойко Борисов :grin:

Освен,че подходи доста нервно в крайна сметка беше и изключително тъпо да скача без сериозна причина.Като им гледам машините и хобито нищо чудно да са и с пъти по-богати от него,а и хладнокръвието-кой знае колко по-високо са контактите им...

Прави ми впечатление колко хладнокръвно и спокойно се държат руснаци-работил съм в руска фирма,производствения ми директор беше ебати сдържания пич със завиден самоконтрол.Всички останали така наречени началници в БГ фирми,някои и на години по-малки от мен-абсолютни прошляци и простаци.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Значи историята е следната (разказвам ви я, че сядам да гледам филми и после ще ме мързи). То се чува ако се гледа внимателно клипа какво го кара тоя да рипа. Предния ден същите двама руснаци дошли и му .... изкаляли площадката (?!?!?). Така. Обаче и предния ден те са били с каски и камери. Той не знае кои са. По повод клипа аз писах във ФБ следното:
 

Поредна проява на селски дебилизъм, само че този път отсреща се намери сериозен човек. Кратункото, който е обслужващ персонал на бензиностанцията, която се вижда е РОМПЕТРОЛ, няма никакво право на такова поведение срещу клиентите. Оставяме настрана подскачането и врещенето, но това със стола е явно посегателство и ответният чудесен туц е удар при самозащита. Да не е луд човекът да седи и кратунко да му посяга със стол?
Пристигналите на бензиностанцията машини ясно се видя, че са с бургаски номера и са напълно редовни. Бензиностанцията явно предлага БЕЗПЛАТНА услуга помпене на гуми като всяка друга. Тъпотията, че нямало атмосфери е поредна проява на малоумие от тъпчо тъпанчев - ами като няма атмосфери, най-много да си тръгне с мека гума руснака... 
Клиентите многократно помолиха да се говори спокойно и бавно, защото явно не разбират лилипутски брътвежи и речитатив. На практика нищо не разбраха от крясъците срещу тях, видяха само ръкомахане и посягане със стол. Еми логично - ТУЦ и по гъз, дришляк. Каза му да викне полиция даже. След падането по гъз джуджи изведнъж сякаш се опомни и се върна на земята в бургаско (безценен поглед при ставането). 
А руснаците наистина проявиха максимално търпение и възпитание, това ако бяха местни мутри, тоя щеше да види с анала си колко точно атмосфери подава компресора и щеше да е в болница. 
Видеото с извинението е показателно.
А управителят на тоя РОМПЕТРОЛ добре да си помисли дали да държи на работа неуравновесени малоумни дебили, които няма да минат психотест.

 

 

Видеото с извинението бе свалено по-рано днес от Ютюб, но ще ви го разкажа, че да се посмеете и вие. На следващия ден същите двама руснаци идват на бензиностанцията, но този път без каски и с .... BMW i8. Всичко се снима отново. Дришльо като попикан... Няма такъв смях. Ама вие що не казахте, че сте редовни клиенти, ама хъката, та мъката, аз казах да не помпите... Пичовете като им зареди самолета го замъкнаха в скапаната бензиностанция, турнаха го на една маса и го почерпиха порядъчно. Па си тръгнаха. Умрях си от смях. 

 

=============================================

 

Междувременно случката е показана по много руски канали...

 

https://www.youtube.com/watch?v=cJA2aST0U3E
 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...