Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Хора искам помощ ! та значи както си качвам песнички и изведвъж ми заби телефона ! и аз го изключих и след това го включих ! и след това и искаше някакъв код за ограничение ! ако някой може да ми помогне да казва :)

телефона ми е Nokia 6220 !

 

ако някой си мисли че не съм го носил из майстори жестоко се лъже ! дал съм около 40 кинта и нищо не са направили !

За това ако някой има представа как мога да си го оправя да казва !

Благодатя Ви !

Link to comment
Share on other sites

thumbs.gif

 

ChessBuddy.jar version 2.1

 

много хубав шах ... направо цъкам, додето му падне батерията :D

препоръчвам го

 

съвместими телефони:

* Nokia series 30 (3410, 6310i, etc) (v. 1.5)

* Nokia series 40 (3100, 6610, 7210, 5100, etc) (v. 1.5)

* Nokia series 60 (7650, 3650, 6600, etc) (v. 2.1)

* Motorola T720, i95cl, i85 series (v. 1.5)

* Motorola V300, V400, V500, V600, and comparable (v. 2.1)

* Motorola V220, V180, and comparable (v. 2.1)

* Sony Ericsson T610, T616, T630, Z600, and comparable (v. 1.5)

* Sony Ericsson K700, K700i, Z1010 (v. 2.1)

* Sony Ericsson K500, F500, Z500 (v. 2.1)

* Siemens M50, C55 (v. 1.5)

* Siemens S55, M55, etc. (v. 1.5)

* Sharp GX-10 / GX-12 (v. 1.5)

* ... more devices coming up

Link to comment
Share on other sites

ааа изкам да попитам някой може ли да ми обясни как да си инсталирам игри в телефона с Нокиа 6230 съм...имам и УСБ Дата Кабел

 

благодаря предварително :)

 

EDIT: някой може ли да ми намери мелодийки във формат AMR ?

Link to comment
Share on other sites

samkijot poneje vijdam 4e ti si po razbira4 iskam da te popitam nqkolko raboti

 

1) tova 6ah4e 6te tragne li na nokia 3200

2) kato imam data kabel trqbva li mi programa za da si go vijdam kato hard ot kompa s XP sam telefona pak e 3200

3) ima li programa za kompilirane na J2ME ili izob6to sreda za pisane na J2ME

4) moje6 li da mi prepora4a6 sait ot koito moga da si svalqm igri4ki za moq telefon

Link to comment
Share on other sites

samkijot poneje vijdam 4e ti si po razbira4 iskam da te popitam nqkolko raboti

 

1) tova 6ah4e 6te tragne li na nokia 3200

2) kato imam data kabel trqbva li mi programa za da si go vijdam kato hard ot kompa s XP sam telefona pak e 3200

3) ima li programa za kompilirane na J2ME ili izob6to sreda za pisane na J2ME

4) moje6 li da mi prepora4a6 sait ot koito moga da si svalqm igri4ki za moq telefon

 

1> .. ами ще стане, обаче трябва да си намериш версия 1.5

2> не съм много сигурен, но мисля че да

3> в смисъл? нещо не мога да чатна ...

3> честно казано не знам. аз свалям предимно от emule такива хави, 'щото не ми се занимава да търся по страниците ... а и повечето не са free

Link to comment
Share on other sites

3) ima li programa za kompilirane na J2ME ili izob6to sreda za pisane na J2ME

 

на сайта на Нокия, раздела за developers, има SDK-та

http://www.forum.nokia.com

 

Nokia Developer's Suite 2.2 for J2ME™

 

Nokia Developer's Suite 2.2 for J2ME™ is a tool for Java™ 2 Platform, Micro Edition (J2ME™) developers that enhances the development and verification of applications for Nokia devices. It provides tools for creating application classes and packages, signing the application, and deploying it to a device. It is also an essential tool for managing, configuring, and running emulators for various Nokia Developer Platform and device SDKs.

 

това се инсталира като добавка към някое IDE

Link to comment
Share on other sites

МОЖЕ ли някой с добро сърце да ми намери СОФТУЕР за SIEMENS C62 !

незнам как ми се изтри и ако може някой да даде за да си го сменя !

намерих за

M55.Firmware.Update

MC60.Firmware.Update

ама няма за C62 !

ако може някой който има или знае каде има да казва :)

благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

а как се инсталират игри на телефона с разшерение .jar

 

зависи от телефона

на някои телефони става само със специален софтуер (и кабел), на други става като изпратиш .JAR файла на телефона с IR или BT (да не се повтарям), трети пък могат само от wap да ги теглят и инсталират

Link to comment
Share on other sites

ето ти : http://allsiemens.com/flash/C62.htm

 

човече, ти хич нямаш късмет с телефоните - по-горе си писал че си скапал една 6220-ка, сега и този Сименс....

оф майтап ли е :( супер кофти късмет :(

значи от тука мога да си сваля софтлер ? благодаря ! сега ще го сваля и ще пробвам :)

Link to comment
Share on other sites

abe hora q kajete znaete li nqkvi glezotiiki ot akde moga da si namerq za Samsung D410?? kakvoto i da bilo kartinki... melodii... animations... software (no za kum kompa imam si ami ne6to za promqna v samiq telefon ako ima takova de:) 10x ...

Link to comment
Share on other sites

Zna4i telefona e pak Nokia 3200 problema e drug:

Vzeh si data kabel, no s nego moga da svarja telefona samo s programata Oxygen Phone Manager. Problema e 4e ne znam kak se ka4vat snimki i takiva raboti, samo java istorii razbrah ot kade stava ako nqkoi e imal opit s tazi programa molq da mi pomogne.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i telefona e pak Nokia 3200 problema e drug:

Vzeh si data kabel, no s nego moga da svarja telefona samo s programata Oxygen Phone Manager. Problema e 4e ne znam kak se ka4vat snimki i takiva raboti, samo java istorii razbrah ot kade stava ako nqkoi e imal opit s tazi programa molq da mi pomogne.

 

Отиваш в Gallery manager, даваш Read from phone, после в папката за картинки с drag'n'drop пускаш картинката която искаш да качиш е телефона и накрая натискаш Write to phone.

Link to comment
Share on other sites

help :)

та значи ти нали ми даде от каде да сваля тия раути за сименса ! и аз свалих ама като разАрхивирам рар-а и ми стават някфи папти без никакво exe или set up !! само стават на някфи формати кадето ги виждам за пръв път :( аре дай едно рамо , че умирам :(

Link to comment
Share on other sites

Ami da i az taka bqh napravil no ne stava ikonkata write to phone ne se poqvqva a na kartinkata mi pokazva edno sinio triagalni4e otlqvo na kartinkata koqto sam izteglil i mi pi6e samo read all data ama write all data ne se poqvqva

Link to comment
Share on other sites

та значи ти нали ми даде от каде да сваля тия раути за сименса ! и аз свалих ама като разАрхивирам рар-а и ми стават някфи папти без никакво exe  или set up !! само стават на някфи формати кадето ги виждам за пръв път :( аре дай едно рамо , че умирам :(

 

сега ще го дръпна да видя какво има вътре

аз съм flash-вал на сестра ми M55-цата, това което изтеглих беше едно такова голямо EXE което като го пусна имаше интерфейс и само натисках Next, Next, Next...

 

ако при твоето няма exe, значи трябва да потърсим flasher за Сименс

 

edit1:

то на този същия сайт има : http://allsiemens.com/soft/flashers-1.htm

но не мога да ти препоръчам никой, първо защото не съм ги ползвал и второ, защото гледам че не знаеш с какво се захващаш и има голяма вероятност да си скапеш телефона и не искам да кажеш после че аз съм виновен :rolleyes:

 

edit2:

във форума на руснаците има тема Всичко за C62, там пише още в началото че кабела за флаш не е като другия за данни, има схеми ако искаш да си го преработиш, има описано с коя програма се флашва и какво представляват отделните файлчета от пакета....

Link to comment
Share on other sites

Ami da i az taka bqh napravil no ne stava ikonkata write to phone ne se poqvqva a na kartinkata mi pokazva edno sinio triagalni4e otlqvo na kartinkata koqto sam izteglil i mi pi6e samo read all data ama write all data ne se poqvqva

 

ами на мен ми се появява, твоята версия регистрирана ли е ?

в help-а пише че в нерегистрираната версия е забранено "writing to Calendar and Gallery"

 

синьото триъгълниче показва променените позиции

а пък иконката показва дали картинката/мелодията/логото която си избрал да се пази в компютъра или в телефона

Link to comment
Share on other sites

ами на мен ми се появява, твоята версия регистрирана ли е ?

в help-а пише че в нерегистрираната версия е забранено "writing to Calendar and Gallery"

 

синьото триъгълниче показва променените позиции

а пък иконката показва дали картинката/мелодията/логото която си избрал да се пази в компютъра или в телефона

 

Dam qvno e ot tova ne mi e regnata ot kade moga da si svalq palnata versiq za6toto taq q darpah ot DC++ ruska versiq nqkakva

Link to comment
Share on other sites

да ве !то и аз съм оправял М55 :) то и в стария ларез го има ехе-то за м55 ! ина и май за мц55(ама не съм сигорен) и няма за ц62 :( иначе ще го сваля и ще пробвам ! благодаря и няма да те обвинявам :)

Link to comment
Share on other sites

Качете некви игри за siemens MC60... нещо като Splinter Cell ако намерите и ша ви призная!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...