Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Имам проблем със софтуера на K700i. Когато отворя My Phones, не ми намира никакъв телефон. :confused Връзката се усъществява през IrDA(преправена от HP). Иначе Win-а си го намира телефона и без проблеми си мята и си получава файлове. ;) Някакви идей? :unsure:

Темата отиде много назад, а това не ми харесва, защото все още търся решение на проблема си. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Имам проблем със софтуера на K700i. Когато отворя My Phones, не ми намира никакъв телефон. :confused Връзката се усъществява през IrDA(преправена от HP). Иначе Win-а си го намира телефона и без проблеми си мята и си получава файлове. ;) Някакви идей? :unsure:

 

предполагам, че става въпрос за това:

 

phone13wr.png

 

т.е. инсталирал си Sony Ericsson File Manager

 

не съм много сигурен, но мисля че трябва да инстлираш и mobile phone monitor (в control panel-a трябва да имаш иконка). май има някаква връзка между двете. ето така изглежда:

 

phone26lp.png

 

при мен автоматично си го разпозанва, като включва инфрареда

Link to comment
Share on other sites

.. амммм, не знам. при мен веднага го разпознава:

 

snap0010pn.png

 

на теб в крайна сметкa за какво ти е този filemanager? всчико, което можеш да нарпавиш с него става и с float's agent-a

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми трябва, но телефона е на баща ми и нещо го човърка от вътре как в службата му излиза, а вкъщи не. ;)

Link to comment
Share on other sites

предполагам, че става въпрос за това:

 

phone13wr.png

 

т.е. инсталирал си Sony Ericsson File Manager

 

не съм много сигурен, но мисля че трябва да инстлираш и mobile phone monitor (в control panel-a трябва да имаш иконка). май има някаква връзка между двете. ето така изглежда:

 

phone26lp.png

 

при мен автоматично си го разпозанва, като включва инфрареда

SE 230 може ли да се зарежда с Mophun games .Имам кабелчето,но нещо не успявам.Дайте акъл как да го направя, и откъде в Нет-а,ако става.

Link to comment
Share on other sites

a we horca are pls HELPPPPP ! zna4i koq programka(daite link4e naprao) mi trqbva za da prehvarlq ot Samsung E-300 na PC - to snimki ?!? si4ko si imam kabeli si4ko e svarzsano .... pi6e mi Hardware Found ami sled tva ..... aide barzi4ko help pls ! :D Sorry za tapiqt vapros ama dosega ne sam se zanimaval s takiva raoti ! :blink: :huh: :D

Link to comment
Share on other sites

a we horca are pls HELPPPPP ! zna4i koq programka(daite link4e naprao) mi trqbva za da prehvarlq ot  Samsung E-300 na PC - to snimki ?!? si4ko si imam kabeli si4ko e svarzsano .... pi6e mi Hardware Found ami sled tva ..... aide barzi4ko help pls !  :D  Sorry za tapiqt vapros ama dosega ne sam se zanimaval s takiva raoti !  :blink:  :huh:  :D

Това е софтуера. ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли програма с която мога да прехварлям данни от компа в телефона чрез bluetooth. Телефона е Т630. Ако има такава програма какви настройки трябва да се правят за да стане връзката.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли програма с която мога да прехварлям данни от компа в телефона чрез bluetooth. Телефона е Т630. Ако има такава програма какви настройки трябва да се правят за да стане връзката.

 

welcome.jpg

 

Tools - Options.. и там на General избираш Native Bluetooth

 

snap0039su.png

Link to comment
Share on other sites

Tools - Options.. и там на General избираш Native Bluetooth

 

samkijot направих така като ми написа но с float's agenta пак не може да стане връзката. Давам му конект и нищо не става. Имаш ли някаква идея как може да се оправи това. Иначе с програмата която върви с диска на блутута връзката се получава ама с нея не мога да прехвърля нищо от компа на телефона а само от телефона на компа. помагайте :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да има следния софтуер

 

SonyEricsson Terminator DIV 5.0

 

ЗА него знам че е единствено за премахване на всички видове кодове по телефона както и за flash ... Ако някой има подобен софтуер който да премахва всичко кодове на SonyEricsson и по - точно T200 да метне едно P.M.

 

Благодаря предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде някакъв софтуер за Сони Ериксон Т230? :confused Прерових навсякъде нищо не намерих. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой да има следния софтуер

 

SonyEricsson Terminator DIV 5.0

 

ЗА него знам че е единствено за премахване на всички видове кодове по телефона както и за flash ... Ако някой има подобен софтуер който да премахва всичко кодове на SonyEricsson и по - точно T200 да метне едно P.M.

 

Благодаря предварително  :punk

 

http://info.datacom.bg/elko/Programmes/GSM...nator_Unlocker/

 

не съм го пробвал

Link to comment
Share on other sites

1.Извинявам се за малко глупавия въпрос , но ...

2.Значи имам Самсунг Е700 , обаче не мога да си инстална USB-то. Някой знае ли точния софт, защото този , който сте дали преди това е качен на warez.ru , а него вече го няма. Като потърся в дата-та пак няма нищо :(

Link to comment
Share on other sites

1.Извинявам се за малко глупавия въпрос , но ...

2.Значи имам Самсунг Е700 , обаче не мога да си инстална USB-то. Някой знае ли точния софт, защото този , който сте дали преди това е качен на warez.ru , а него вече го няма. Като потърся в дата-та пак няма нищо :(

 

Софтуера за ВСИЧКИ модели Самсунг се тегли безплатно от сайта на фирмата www.samsungmobile.com след регистрация.

Конкретно за Е700 софтуера е EasyStudio PIMS & File Manager. Аз имах такъв телефон, но го ползвах с IrDA. Незнам ти какъв USB кабел имаш, той телефона няма USB, сигурно е USB-to-COM кабел.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Молбата ми е , ако някой има мелодии за сиеменс sl55 , за които знае че звучат добре на самия апарат да метне едно п.м , защото днес свалях едни но не ми харесаха като звучене на апарата .

 

Благодаря предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite.Iskam da si preinstaliram software na SonyEricson K700i.Vazmojno li e da stane chrez bluetooth vrazka s pc-to i ako da - kak?

Единствения начин е с дата кабел. И до колкото знам не с обикновен, а с някакъв специален. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...