Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

ami ne sam obarnal vnimanie s koq versiq mi e ama si konvertiram bez problem i ot avi i ot mpeg

 

daite nqkvi linkove s videota za gsm we !

moite videota 6te gi ka4a kato se osvobodi mqsto

 

За конвертиране в 3gp пробвайте с mpegable 4 live....програмката може да конвертира всичко в 3gp и mp4 и има доста възможности за настройка пробвайте я

Незнам откаде съм я свалял вече, ще се опитам да я кача на warez-a като има място

 

А за готови клипчета пробвай в google: "edi-kvo-si .3gp" ако търсиш нещо конкретно ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Ас ползвам тази програмка работи идеално

 

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Krasim...ia%20Converter/

 

Mpegable-a е доста по-добър от нея......с много по големи възможности за определяне на качеството на encoding-a за video и audio

 

Пробвай я и ще видиш

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже с каква програма да си качвам игри на телефона - Motorola C380 е и не може да се качват с Mobile Phone Tools трябва някаква друга, но каква ?

Link to comment
Share on other sites

a we na taq programa ot kade e nastroikite kolko golqmo da e klip4eto v smisul 4e kato go konvertiram i posle ne mi go pokazva na celiq display ami samo po sredata ima li izob6to takiva nastroiki da go pokazva na celiq display

Link to comment
Share on other sites

az sam sas Samsung d500, imam bluetooth no s programkata (BlueSoil) moga da si kachvam samo video, kartinki i melodii, kak moga da si kachvam igri osven prez WAP ? ... tezi igri koito sa v warez.ru moga li da si gi iztegla s WAP i kak?

mersi predvaritelno :D

Link to comment
Share on other sites

d_micev мисля че това ще ти е полезно (малко е дългичко ама...)

http://www.mobile-review.com/forum2/showthread.php?t=23428

 

от това което аз прочетох излиза че няма човешки начин да се качи Java на

Samsung D500

(освен по странния метод описан там)

 

ПС ако пробваш кажи дали си имал успех

Link to comment
Share on other sites

Am pitah predi za programa za nokia 6610i namerih si no nemoje da se svarji s IRD ot komputara mi.Edin priatel mi kaza 4e na tazi nokiq za da se opravi trqbvalo da se preinstalira celiq soft(ne mu vqrvam),na predniq model 6610 edin priatel kaza 4e si ka4val s IRD ot PC-to.Namerih si programa za GSM-ma ama ne iska da se svarje :confused

Nqkoi ako ima slu4aino takava nokiq da mi pi6e pls.

Една приятелка има същата нокиа. Сигурно сам пробвал 1000 пати да й пращам файлове, но не става. Мисля че това е проблем на модела. По добре иди при някой компетентен, да ти обясни, имам предвид някои от офисите на мобилните оператори или сервиз за gsm

 

п.с.: кажи резултата, ако го пробваш този вариант

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже/напише e-mail настройките на globul за se k500

 

п.п. тези от страницата на globul не ми вършат работа!

Link to comment
Share on other sites

Значи имам Сони Ериксон Т310.Купих си инфра ред с надеждата да кача,но също и да я изтрия голяма част от вградените елементи.Уви софтуер,за изтриване на тия елементи не намерих.Някой може ли да помогне?

Link to comment
Share on other sites

Значи имам Сони Ериксон Т310.Купих си инфра ред с надеждата да кача,но също и да я изтрия голяма част от вградените елементи.Уви софтуер,за изтриване на тия елементи не намерих.Някой може ли да помогне?

ами инфрареда не помага за изтриването, но ако много държиш да си махеш фабричните боклуци, които са ти нахакали, по-добре иди да ти преинсталират софтуера на телефона

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, бързах вчера...Ето ТОВА е файлчето :)

malko e zanimavka ama 6te ti go napi6a...

1.svalq6 si WINAVI VIDEO CONVERTOR ili X VIDEO CONVERTOR i fail4eto koeto e s raz6irenie .wmv go pravi6 .avi li .mpeg

2. svalq6 si NOKIA MULTIMEDIA CONVERTOR PRO ili Xilisoft 3GP Video Converter i ot tova fail4e koeto si napravil s raz6irenie avi ili mpeg go konvertira6 v 3gp sled tova go ka4va6 na gsm-a si moje i bez da go pravi6 na 3gp ako gsm-a ti poddarja mpeg no s 3gp stava s pati po-malko

Link to comment
Share on other sites

Ама то е аудио файл,не видео.Ще пробвам все пак, благодаря :)

 

ЕДИТ:Не стана, WinAvi ми казва че няма видео стрийм...

ami az si mislex 4e e klip4e nameri si nqkva programa koqto ot wmv da ti go napravi na amr . neznam to4no kva programa ama.... bi trqbvalo da ima

 

Iskam da Vi pitam.napravih si klipcheta sas SonyEricsson K700i.Ima li nachin malko da im podobria kachestvoto.Chuval sam che ima programki koito go praviat tova.Niakakvi idei?

da moje da si gi ka4i6 na pc-to i posle ot 3gp da si gi napravi6 na avi ili mpeg predpolagam 4e taka ka4estvoto 6te se podobri

Link to comment
Share on other sites

da moje da si gi ka4i6 na pc-to i posle ot 3gp da si gi napravi6 na avi ili mpeg predpolagam 4e taka ka4estvoto 6te se podobri

 

napravih tochno tova - prevarnah gi ot 3gp v avi ama se chudih dali niama i neshto drugo?

 

мне, не можеш да ги подобриш кой знае колко

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със софтуера на K700i. Когато отворя My Phones, не ми намира никакъв телефон. :confused Връзката се усъществява през IrDA(преправена от HP). Иначе Win-а си го намира телефона и без проблеми си мята и си получава файлове. ;) Някакви идей? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...