Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Имам СЕ к810и и карта с бая памет интересуваме как,с коя програма мога да си конвертирам някое филмче,в какъв формат и най вече как да вградя субтитрите за да ми излизат на телефона??Моля някой ако знае да ми обесни

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

За вграждане имаше една малка , avisubttitler ама не може да се намери почти никъде .

С нея слагаш на авито субтитрите , след това си записваш xilisoft video convertor и с него правиш 3гп липчето .

Мога да ти намеря и двете програм , ако не ги откриеш пиши или едно лично съобщение ми прати .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Flash lite календар? Някой да е чувал за такова животно? ...зарибих се съвсем случайно като без да искам избрах един screensaver за тапет и то взе че стана :) Сега съм сложил един аналогов часовник на който му се виждат чарковете и е ефектно обаче предпочитам нещо по-практично. Реших да потърся някакъв подобен календар обаче не намирам нищо подходящо... каквото и да намеря е огромна програма с напомняния и т.н. и не става за screensaver, а всичко което искам е един прост календар и да показва и колко е часа... Някой да е успял да намери такова нещо или да ме насочи къде да търся че явно нещо не правя правилно аз ...

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми може да ви се стори много тъп но не мога да се сетя как мога да напиша смс само с главни букви :blink: а ми е нужно с нокиа 6670 съм симбиан шеста серия някой ще ми даде ли малко ъкъл

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми може да ви се стори много тъп но не мога да се сетя как мога да напиша смс само с главни букви :blink: а ми е нужно с нокиа 6670 съм симбиан шеста серия някой ще ми даде ли малко ъкъл
# :blink: . Имах едно време 1-2 нокии, но не помня точно. Ще пробваш с #, ако не с *, но май е първото...
Link to comment
Share on other sites

Не ли се сещаш за име или поне дай някакво описание на играта ?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, наскоро ми докараха Нокиа Н95 и съм любопитен какви са функцийте, които може да извършва този телефон. знам че може да влиза в интернет да влизам в най-различни сайтове, да гледам телевизия и т.н. но ще се радвам някои да ми разясни малко по-точно на кратко за какво става дума. втората ми молба е някой ако може да ми даде линкове към игри, програми, като скайп например и мирк и т.н., изобщо всякакви неща които могат да се октрият за Н95. също се интересувам и от филми и как да сложа субтитри и т.н. ако ми помогнете ще съм ви много задължен. поздрави ;)

Link to comment
Share on other sites

Tutorials за Сони Ериксон. За сега са само два, скоро ще добавя и още. Тъй като имах много проблеми с телефона, Ви съветвам да внимавате какво правите. Ако имате нужда от помощ не се срамувайте да питате, ще отговарям до колкото мога. За W810, мога да Ви кажа на 99% от всичко, което Ви трябва.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Някой да знае unlock java code-a за Samsung F490 ? От 2 дена се опитвам да си кача игри и никъде не мога да го намеря...

Пробвай с *#9998*4678255#

Ако не става така виж тази тема, тъй като пише, че описаното там уж работи на f330, а твоят телефон е от същата серия.

Link to comment
Share on other sites

Ето ти линк и дано съм оцелил правилната игра .

ЛИНК

:laughing:

Чак сега го видях :) Огромни благодарности!!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
може ли да ми дадете някфи сайтове с програми да си правя теми за Nokia 5300 и Nokia N95 8gb

Ipmart-forum Dotsis

Noeman Mobile-Castle

 

И една уникална игра .

Assassin's Creed HD (3D в sisx формат)

assassins-creed-hd-screens-20080625020734931.gif assassins-creed-hd-screens-20080625020736306.gif assassins-creed-hd-screens-20080625020733650.gif

 

Само за сравнение ще дам screenshots от Nintendo DS за да видите приликата .

assasins-creed-dsassassins-creed-altairs-chronicles-20080114113755627.jpg assasins-creed-dsassassins-creed-altairs-chronicles-20080114113756580.jpg assasins-creed-dsassassins-creed-altairs-chronicles-20080114113757159.jpg

 

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Нещо за хората, които харесват старите конзолни игри.

 

GPFCE за S60v3 - един от най-добрите емулатори за нинтендо игри, безплатен.

PicoDrive за S60v3 - пак много добър емулатор за Сега серията от конзоли, безплатен.

AntSnes за S60v3 - емулатор за супер нинтендо игри, бета версия е още, безплатен.

Използва magic keys за настройка на бутоните в игрите, телефона трябва да ви е хакнат за да инсталирате програмата.

 

Тези програми са безплатни и не искат никакъв код за активиране, първите два емулатора работят перфектно, тествани са на 6120ц и бих казал, че по-добри от тях няма, дори и от платените.

За другият емулатор, още е бета версия, обаче работи много добре при мен, игрите вървят гладко.

Това е всичко.

П.П. Трябва да се регистрирате в сайта за да свалите програмите, без последната програма, към нея съм дал директен линк от страницата на човека, който е прави... приятна игра ви пожелавам.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте. Наскоро си взех Asus P320...

 

http://www.mobilenews.bg/index.php?lang=bg&article=1089

 

...и животното си има вграден GPS, но не мога да му намеря подходяща навигационна програма.

Сигнал си хваща директно от сателитите, така че някой ако може да каже коя програмка би станала ще му бъда много благодарен... :wub: ...пък и някоя бира може да отнесе. Лятото идва. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...