Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Стенли, тоя емулатор нещо много ми се бъгва на моя SonyEricsson V600i ... Знаеш ли някой дето го е подкарал на SE, 'щото и на мен ми се приигра добрата стара Contra B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Еми повечето хора викат , че им работи отлично !

Сега незнам при теб как е , но да има голяма вероятност да бъгва !

Свали си по-новата версия от сайта на емулатора и използвай същия начин за активация на игрите !

http://www.vampent.com/vnes.htm (сега сайта не работи)

Link to comment
Share on other sites

Някой по-горе споменаха,че имат проблем с автоматичното заключване на клавиатурата за Нокия.Влезте ТУК и си дръпнете последната програмка-аз така реших моя проблем и според мен тази програма е най-добра :) .Иначе в този форум и в този раздел(където е тази тема) има много полезни неща.Всеки ден качват нови теми,игри и програми :) .Изисква се само проста регистрация-айде със здраве

 

 

П.П.Тази тема е само за Symbian телефони да знаете :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си сваля тази игрица "Siberian Strike" или "Siberian" (със самолетчета е) за Sony Ericsson... :ghost :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Интересувам се дали има софтуеар или програма за увеличаване на резолюцията на запис на видео на К750i.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Дайте някакви игри за Нокиа 6234 (240х320), написах в гуугъл-а, нищо особено няма, а и всичко е с малка резулюция или пък с някакви ерор-и ... Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте някакви игри за Нокиа 6234 (240х320), написах в гуугъл-а, нищо особено няма, а и всичко е с малка резулюция или пък с някакви ерор-и ... Благодаря предварително :)

Влез в тази темичка - link. Има 200 и нещо страници с игри. Не помня дали изискваше регистрация , но ако иска - тя със сигурност е безплатна.

 

EDIT: Всички игри са с резолюция 240x320

Link to comment
Share on other sites

Дайте някакви игри за Нокиа 6234 (240х320), написах в гуугъл-а, нищо особено няма, а и всичко е с малка резулюция или пък с някакви ерор-и ... Благодаря предварително :)

Заповядай

http://www.funbary.net/

Не всичко е 320х240, но повечето са. А и първо тук излизат най-новите заглавия ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Трябва ми една игра за Нокиа.Казва се Canal Control,свързваш едни тръби,общо взето е много зарибена.Играл съм я на една старичка Нокиа и сега искам да си я кача на моя телефон,но за съжаление не мога да я намеря.Ако някой може,нека помага :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Аве качих си една игра на телефона обаче играта не е в никоя от папките а мястото си е заето !

Тоест има си папки за всичко , но явно не е определило формата на файла и го е сложило на място което го няма по принцип ! Някакви идеи как може да се оправи ... телефона е sagem my w-8 и незнам кво да правя ся !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Извинявам се,че пускам 2 поуста един след друг, но ...

Как може (U600, ако изобщо може) да направя изпращаните файлове чрез bluetooth да се запеметяват на memory card-aта ?

Link to comment
Share on other sites

Дайте някви тонове бе? Не мп3-та..мп3-та си качвам.Нещо мидове или някви такива за смс-си и подобни.

Като например имаше едно - "Имате ново съобщение" - мацка го казва с женски глас.Ей, такива ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тука почти само за игри се говори.

Дайте идея за хубава Java програма за ICQ, а ако може и gtalk и други, ще е по-добре? :)

Пробвах текущо 4-5, но или са тотално смотани и не мога да се оправя по менютата (едната май иска през jabber да търси ICQ, а не може директно), една друга IM+ пък е платена (а толкова ми хареса да му се не види, и не мога да намеря S/N и след 7 дена изтича триала) .

Някаква Movamessenger беше, тая пък въпреки безплатна, е смотана и не ми върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тука почти само за игри се говори.

Дайте идея за хубава Java програма за ICQ, а ако може и gtalk и други, ще е по-добре? :)

Пробвах текущо 4-5, но или са тотално смотани и не мога да се оправя по менютата (едната май иска през jabber да търси ICQ, а не може директно), една друга IM+ пък е платена (а толкова ми хареса да му се не види, и не мога да намеря S/N и след 7 дена изтича триала) .

Някаква Movamessenger беше, тая пък въпреки безплатна, е смотана и не ми върши работа.

jimm

 

::edit::

 

аз пък искам да питам как се сменя менюто на на SE P990/P910/P900 и дали мога да го направя сам

Link to comment
Share on other sites

jimm

 

::edit::

 

аз пък искам да питам как се сменя менюто на на SE P990/P910/P900 и дали мога да го направя сам

Мерси, точно в десетката.. хм, в деветката, само ако имаше начин с ляв/десен джойстик да се суичва между отворените чат прозорци и контакт листа.... ама не е болка :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси, точно в десетката.. хм, в деветката, само ако имаше начин с ляв/десен джойстик да се суичва между отворените чат прозорци и контакт листа.... ама не е болка :)

При мен се суичва ;) И спокс, дразни :) Точно заради такова суичване написах нещо на неправлиния човек :D Гафове се получават.

Link to comment
Share on other sites

При мен се суичва ;) И спокс, дразни :) Точно заради такова суичване написах нещо на неправлиния човек :D Гафове се получават.

И при мен суичва, но като съм отворил някой от чат прозорците - тогава с десен/ляв суичвам между прозорците. Идеята ми беше като съм в контакт-листата с десен или ляв да мога да отивам през отворените чатове, иначе трябва в листата да намирам човека, и да цъкам на него за да му отворя прозореца. Хубавото поне е, че на контактите с отворени прозорци ги дава в Bold :) . Абе навигацията можеше да е леко по-добре.

 

EDIT: да питам, къде продават QWERTY клавиатури за SE? дали са bluetooth или жични, няма значение, стига да работят читаво, и да не са много скъпи де (BT преедполагам са скъпи, в нета намерих една за около 100 лв). Много е досадно и тромаво и изнервящо с клавиатурата от телефона да се пише.

Link to comment
Share on other sites

Не съм от най-запознатите ... ама тия програми дето 'чатите' с тях, става въпрос през интернен, нали ? Или са безплатни ... което ме съмняма

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...