Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Момчета много време търсих и така и не намерих ае кажете некъф софт за PCто който да прави камерата на моята Нокиа 3250 web !!! да мога да ползвам телефона като камера примерно за скайп и тем подобни ако имате и други интересни предложения за интересни програмки също са добре дошли !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Много ви моля дайте някакъв линк към антивирусна програма за симбиан 6та серия че телефона ми яко се бъгна :angry1

Link - Харесай си някоя и виж дали ще ти свърши работа ... :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета много време търсих и така и не намерих ае кажете некъф софт за PCто който да прави камерата на моята Нокиа 3250 web !!!

 

Програмата която ти трябва се казва Flycam ето ти ЛИНК :)

 

Иначе хвърли едно око на www.all4smartphone.com :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

хммм някой да има няква идея как да си метна на телефона някъв фаил дето съм го писал на компа м???

телефона ми е к700

щото имам една такава книга направена и съм си я качил.

Link to comment
Share on other sites

imam nov telephon sonyericson k750i i usb kabel za nego mn molq nqkoi da mi kaje sait za neshta za nega da gi svalq na kompa i da gi ka4a na telephona

http://www.myk750.lasyk.net/

Надявам се си добре с английския свалиш си нещата влизаш си в телефона ( и аз съм със същия ) и слагането ставя чрез копирай/постави или с влачене . Игрите се слагат в формат жар файл в други (others) и от там се инсталират . Аз като си включа телефона към пц ми показва само паметта на телефона докато е включен изкарвам допълнителната карта и пак я поставям рефрешвам и я засича незнам дали е само при мен но всеки път прави така .

ЕДИТ: Бих ти препоръчал да си прочетеш книжката към телефона всичко си пише и го има там .

Link to comment
Share on other sites

imam nov telephon sonyericson k750i i usb kabel za nego mn molq nqkoi da mi kaje sait za neshta za nega da gi svalq na kompa i da gi ka4a na telephona

А аз бих ти препоръчал да прочетеш цялата тема и ще намериш в нея всичко , което ти трябва. Всичко за K700 и W800 серийте ще става и за твоя телефон. Изобщо търси неща с резолюция 176x220...

Link to comment
Share on other sites

Някой подкарвал ли е OperaMini на gsm-a си, защото аз се мъча и не мога да направя да се свързва през CSD

На мен ми работи (през ГПРС), но нямам спомен да съм я бърникал нещо.....

Link to comment
Share on other sites

http://www.myk750.lasyk.net/

Надявам се си добре с английския свалиш си нещата влизаш си в телефона ( и аз съм със същия ) и слагането ставя чрез копирай/постави или с влачене . Игрите се слагат в формат жар файл в други (others) и от там се инсталират . Аз като си включа телефона към пц ми показва само паметта на телефона докато е включен изкарвам допълнителната карта и пак я поставям рефрешвам и я засича незнам дали е само при мен но всеки път прави така .

ЕДИТ: Бих ти препоръчал да си прочетеш книжката към телефона всичко си пише и го има там .

mn blagodarq

Link to comment
Share on other sites

Temi za nokia 8800 molq .

Чичко гугъл попитай,но въпреки тфа щи дам най-якия сайт за теми според мен-www.zedge.com

Изисква проста регистрация и секи ден качват теми.И кат са регистрираш си въведи правилния модел GSM,защото после направо те прехвърля към раздела с теми за твойта машинка :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

абе хора помогнете ми да не се ровя като къртица из форума и из нета.Значи имам Нокиа Н73 и тоя загубен телефон не може да заключва клавиатурата автоматично ( :confused ) или пък става но с многоцифрен код за отключване-ЪПСУРТ :sick :confused :confused :confused !!!Дайте някакви сайтове с приложения за тоя телефон!Най ще съм благодарен ако някой ми каже как става автоматичното заключване на клавиатурката!

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Шефче, аз съм с 3250 и е същата мъка мъка нзм и аз и при мен е с код !!!

 

 

 

Ае кажете ми от каде да свяля СТАНИ БОГАТ за нокиа 3250 ама на български !

Link to comment
Share on other sites

Търся пеограма за смаляне на размера на песните.Ако някои може да ми помогне ще е хубаво.И ако може даите линк от където да я дръпна.И обяснение как да работя с нея щото аз съм малко "прост".Ама няква такава програма дето да мога да си избера колко да я смали,а не като пусна и да си смаля колкото му хареса :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Търся пеограма за смаляне на размера на песните.Ако някои може да ми помогне ще е хубаво.И ако може даите линк от където да я дръпна.И обяснение как да работя с нея щото аз съм малко "прост".Ама няква такава програма дето да мога да си избера колко да я смали,а не като пусна и да си смаля колкото му хареса :angry1 :angry1 :angry1

GoldWave, виж в data-та

File->Open

отваряш мп3-ката

 

File->Save As - колкото повече и намаляваш качеството от тук, толкова по-малка става (и по-шибана). :)

Link to comment
Share on other sites

Един линк към едно сайтче , където има безброй игри с резолюция 240x320 ( трябва да се регистрирате преди това , но е безплатно...) link

Link to comment
Share on other sites

Ето няколко добри и известни заглавия превърнати в джава игри !

mobicraft (starcraft) още е бета , но ми хареса и ако ви засича от настройките махнете фрейм там нещо си беше

mobicraft.png

warcraft3

warcraft3.png

wormsforts 3d

128x160

132x176cx70

240x320

176x220

croc2 volcanic panic

240x320

176x208

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

VNES

Password: LiL_Stenly

С тази програма може да конвертирате НЕС игри за вашият гсм под джава формат !

NFO ...

.: Конвертиране на игрите !

1. Свалете си игри за НЕС конзола !

2. Напишете имената на игрите в package.txt без .NES накрая !

3. Преместете всички .nes файлове в ROMS директорията !

4. Пуснете makejar.bat за да ги конвертира !

5. С JADgenerator посочвате jar фаела и правите JAD фаел !

6. Качете vnes.jar и jad (играта) в телефона си !

.: Активиране на програмата !

1. Пуснете run от старт менюто !

2. Напишете cmd и натиснете enter , ще трябва да посочите директорията на програмата !

3. Като влезнете в папката на vnes_kg пускате програмата !

4. Пишете в телефона си *#06# за да получите идентификационният номер на телефона !

5. Напишете го в програмата и ще видите вашият ключ за активиране !

6. Запазете си го някъде !

.: Какво правите преди да играете !

1. Вече сте качили играта на телефона !

2. Имате номера за активиране !

3. Пускате програмата от телефона !

4. Отивате в менюто и изберете activate на програмата за да е в пълна функционалност !

5. Вече може да играете !

6. Трябва да активирате програмата всеки път когато искате да играете !

Коментар .

Много е яка програмата !

Трябва да се активира всеки път май !

Използва се само един номер за активация към даден телефон !

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк,от който да си дръпна българо-английски и английско-български речници(от секи вид по един :P ) за Nokia N70(или 60 series) ;) .Ако може по-бързичко,че до днес вечерта тряа да съм го качил :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм наясно с нокия и затова ще изтрелям един не много компетентен въпрос !

Този телефон за когото искаш речника работи със sis формат , за симбиан ос нали !

Питай в http://howardforums.com/ и ще ти кажат ! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...