Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Опитвам се многократно да сложа Майкрософт Сървис Пак, защото иначе не ми тръгва софтуера към к750. Кажете какво да правя, все ми изписва - Cannot copy atapi.sys - file in use. В нета пише, че Alchohol 120 и Daemon Tools правят такива проблеми, но след махане на демона :) нищо! Не се оправи. Някой да знае кво и как?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Можете ли да ми кажете, коя е програмата за Сименс, като тази за Сони ериксон(MyPhoneExplorer)?

Link to comment
Share on other sites

Значи трябват ми сайтове за телефоните W810i и W900.Всякакъв софтуер,теми,картинки,мелодии,игри,скрийнсейвъри и така нататък.Ако ми намъкнете някой друг сайт ще съм много благодарен :beer: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Какви игри ми трябват за Samsung D600? Телефона не е мой, за това нямам възможност да пробвам игри с различни резолюции, за това ако има някой, който е запознат - да даде едно рамо. :)

Link to comment
Share on other sites

Аре де.Никой ли не знае сайтове за SonyEricsson W810i :(

 

Edit:И искам да питам тея които имат този модел телефон как да си кача игри през USB кабела в комплекта?А и също какво трябва да направя за да си кача клип на песен и да си го гледам.Имам предостатъчно памет-512 MB карта+30 и нещо MB фабрична памет :)

 

Edit:Опрайх са и си намерих сайтове,макар че още няма да са излишни.Сега да споделя с вас

 

http://www.esato.com/logos/colour/themes.php adski mnogo temi

 

http://masyaka.ru/games/3d/s700/ (samo 3D igri) :).

 

Надявам се да съм помогнал

Link to comment
Share on other sites

Какви игри ми трябват за Samsung D600? Телефона не е мой, за това нямам възможност да пробвам игри с различни резолюции, за това ако има някой, който е запознат - да даде едно рамо. :)

240 na 320 пиксела.

д600 също обаче не разпознава .jar файлове, а само .jad

http://www.getjar.com/software/Samsung/SGH_D600/

Link to comment
Share on other sites

Денс купих USB cabel за Самсунг X600 обаче нещо не мога да се оправя с драйверите, Easy Studio и т.н.

Ако може някой човек със Самсунг, който използва USB cabel да ми каже реда, в който трябва да се инсталират нещатата, защото към 1 час се мъчих и в крайна сметка нищо не направих :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз имах самсунг.. Цаката е да сложиш първо драйвери за кабела и когато напише New device installed and ready to use просто си инсталираш програмите от сайта на самсунг. После в options им задаваш на кой COM порт е телефона и си готов!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си дръпна чистачка на лого за телефона.Питах чичко гугъл ма той стиснята не казва :laughing: .Както сами се сещате търся на аванта,4 кинта са много пара

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си дръпна чистачка на лого за телефона.Питах чичко гугъл ма той стиснята не казва :laughing: .Както сами се сещате търся на аванта,4 кинта са много пара

Правиш си прозрачен GIF 1х1 пиксел и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже програма която компресира mp3-ки , или ги прави във форма който SE k300i чете.. благодаря предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже програма която компресира mp3-ки , или ги прави във форма който SE k300i чете.. благодаря предварително ;)

1.AMR Converter Pro

2.K300i би трябвало да плей-ва мп3ки, не мога да разбера каква е тази специфична форма според теб

Link to comment
Share on other sites

1.AMR Converter Pro

2.K300i би трябвало да плей-ва мп3ки, не мога да разбера каква е тази специфична форма според теб

Имах предвид , че ако никой не знае програма за компресиране на мп3-ки може да ми каже няква каквати ги прави във формат който се чете от к300 :) И мп3-ки бих ги оставил ако паметта не бе 12мб , ма ми е малко :(

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид , че ако никой не знае програма за компресиране на мп3-ки може да ми каже няква каквати ги прави във формат който се чете от к300 :) И мп3-ки бих ги оставил ако паметта не бе 12мб , ма ми е малко :(

Goldwave

 

GoldWave v5.06 Final

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много и на двамата ;)

Link to comment
Share on other sites

mp3 to ringtone gold

страшно добра програма с нея си ги компресирам за 8800-та

качеството не се променя изобщо а от 3-4мб ги прави по около 500-600кб ;)

Link to comment
Share on other sites

mp3 to ringtone gold

страшно добра програма с нея си ги компресирам за 8800-та

качеството не се променя изобщо а от 3-4мб ги прави по около 500-600кб ;)

Оше 1 огромно благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Качеството се променя малко , но почти не си личи ;)

Link to comment
Share on other sites

брей, и как го установи това? :laughing:

е ако си някъв музикален гений си личи на мене не ми прави никво ама абсолютно никво впечатление като го слушам оригинала и компресираната , може да имам проблеми със слуха но за мене разлика в качеството няма предполагам че наистина има разлика но за мене е незабележима :bgrin:

 

Реших да я пробвам тази програма MP3 To Ringtone Gold

Каквито и Settings да правя все ми прави 128kbps и 44kHz

 

в сетингс-а се сменя само там на "phone" и друго не се пипа ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...