Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Тези които ползват телефона си за слушане на музика,и не са доволни от оригиналните слушалки,доста добра идея за модването им :) ЕТО ТУК Е ОБЯСНЕНО С КАРТИНКИ п.п.линка е от тема на сайта www.all4smartphone.com
А тея, които си нямат идея от руски ? :). От догодина като започна да уча, тогава ще си правя ги човъркам :)
Link to comment
Share on other sites

Може ли малко помощ ? :unsure: :rolleyes:

 

 

баща ми зе Нокиа 6270 и за нея пише че е 40 серия обаче кайете ся това Смартфон ли се води

 

и ако мойе да ми кайете от каде да драпна малко програмки -щото мп3 не ми тряяя имам много и картинки лесно се правят с фонмениджера само програми ми трябват

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

няква идея от къде да намеря софтуеар за моторола L7 / SLVR за дата кабел

доста дремах и търсих из нета но не намерих нищо което всъщност да проработи някой ако знае от къде да сваля плс да пише че издивях

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da svala java igri za k500i 6toto v software.co.jp ne mojah da namera ni6to interesno

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da svala java igri za k500i 6toto v software.co.jp ne mojah da namera ni6to interesno

Виж това.

 

Sony Ericsson K500i - melody,games,animation.rar

k500i download games bomberman2.jar

k500i download games colorclash.jar

Това е от мен

Link to comment
Share on other sites

Хора, някой знае ли някоя готина JAVA игра която може да се играе в мултиплейър по Bluetooth. Наскоро си свалих Biplane и я пробвах с един приятел ама неговия к700 заби. Иначе съм с к750. мерси.

Link to comment
Share on other sites

Хора, някой знае ли някоя готина JAVA игра която може да се играе в мултиплейър по Bluetooth. Наскоро си свалих Biplane и я пробвах с един приятел ама неговия к700 заби. Иначе съм с к750. мерси.

K700 не поддържа java multiplayer.

 

Ползвам SonyEricsson V600i (Идентичен с K600 и K608)

Свалих си MyPhoneExplorer_Setup_1.3.3.exe, но и с нея немога да си вържа тел-а през USB кабела - за софтуера от диска към GSM-a да не говорим - пълна боза.

Та тази програма ми казва, че телефонът ми не бил идентифициран.

Как се оправя този проблем ?

 

/Прочетох един по един всиките над 460 поуста в тази тема, но не намерих решение :( /

Link to comment
Share on other sites

И как разбра като съм виждал как хора с к700 играят в мултиплейър пред мен!?!

Ами до колкото съм чел при K700 игрите не могат да използват BT. Също съм пробвал приложения през BT и не бачкат.

Link to comment
Share on other sites

И как разбра като съм виждал как хора с к700 играят в мултиплейър пред мен!?!

Незнам какво си гледал, ама K700i не поддържа JSR-82 ;)

Издънка...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

момци трябва ми софтуер за Siemens CL75. Телефона се връзва към USB кабел ;)

Link to comment
Share on other sites

Да попитам някой знае ли работещ Футболен Мениджър за Сименс М55... Ако знаете дайте ми линк или нещо на ПМ защото много ми се зарибява нещо такова...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи имам един проблем с bluetooth-a ми с BlueSoleil програмката съм и всичко си работеше супер прехвърлях си на SE K700i с 10к/с сложих нов windows и пак си сложих всичко както преди обаче в момента прехвърлям с 0.24к/с ако трябва да го чакам за 5-10 мп3-та ще мине месец. Моля помогнете ми.

Link to comment
Share on other sites

Значи имам един проблем с bluetooth-a ми с BlueSoleil програмката съм и всичко си работеше супер прехвърлях си на SE K700i с 10к/с сложих нов windows и пак си сложих всичко както преди обаче в момента прехвърлям с 0.24к/с ако трябва да го чакам за 5-10 мп3-та ще мине месец. Моля помогнете ми.

 

По принцип при BlueSoleil има един бъг...когато започнеш да прехвърляш нещо на телефона може да натиснеш топчето с което се търсят устройства, тогава скоростта скача доста..поне при мен де :), пробвай така, поне ще си увеличиш скоростта, но пък за това трябва доста често да го натискаш.Щом спре да ти изписва Searching For Devices и ти изпише No Device Found го натискаш отново и така :) поне скоростта ще се увеличи :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип при BlueSoleil има един бъг...когато започнеш да прехвърляш нещо на телефона може да натиснеш топчето с което се търсят устройства, тогава скоростта скача доста..поне при мен де :) , пробвай така, поне ще си увеличиш скоростта, но пък за това трябва доста често да го натискаш.Щом спре да ти изписва Searching For Devices и ти изпише No Device Found го натискаш отново и така :) поне скоростта ще се увеличи :D

 

Нищо не става от тая бозава програма :( някой знае ли друга по-читава

Link to comment
Share on other sites

Дайте някакъв речник от български към английски или от български към немски за телефон SONY ERICSSON K300i

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Link to comment
Share on other sites

Дайте някакви игрички за Motorola L7

Link to comment
Share on other sites

Търся софтуер за Сони Ериксон к300 , имам IrDA , но софтуера , който беше в комплект с порта не поддържа к300 :( Ако някой ми даде линк със софтуер и ми обясни какво точно да правя ще съм му много благодарен :)

Edit™

Оправих се :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...