Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
тряя ми речник англ. бг. и обратно стаа за панасовник вс3 неква идея има ли и ако да къде :)
Ако намерите такова и за Samsung SGH E720 ... много ще съм ви благодарен :)
Link to comment
Share on other sites

тука... речници за Symbian... и още други неща в по-горната dir, и малко по-нагоре има и maps за MapView GPS

 

а, реших в последния момента да attach-на една програмка за remote control (дистанционно де, управлявате телевизори и DVD-та с IR-а на телефона), NoviiRemote се казва и за тазликата от онази на Psiloc, тази работи (при мен :) ). Причината да са 2 версии е, че в архива с по-старата има допълнително много codebases за различни устройства, така че инсталирате по-новата версия 1.10 и слагате codebases от старата.

 

Бих искал само да помоля някой ако може да ги качи на data.bg или другаде подобно, да ми прати линк да ги заменя тези attachment-и с него, че ми е ограничено количеството и големината на attachments и може да се наложи да ги изтрия след време.

NoviiIrremmote.rar

NoviiRemote_v1.10.zip

Link to comment
Share on other sites

тука... речници за Symbian... и още други неща в по-горната dir, и малко по-нагоре има и maps за MapView GPS

 

а, реших в последния момента да attach-на една програмка за remote control (дистанционно де, управлявате телевизори и DVD-та с IR-а на телефона), NoviiRemote се казва и за тазликата от онази на Psiloc, тази работи (при мен :) ). Причината да са 2 версии е, че в архива с по-старата има допълнително много codebases за различни устройства, така че инсталирате по-новата версия 1.10 и слагате codebases от старата.

 

Бих искал само да помоля някой ако може да ги качи на data.bg или другаде подобно, да ми прати линк да ги заменя тези attachment-и с него, че ми е ограничено количеството и големината на attachments и може да се наложи да ги изтрия след време.

 

 

Osven za smartfone nqma li drugi ?!?!?!?!? govorq za programa kato distancionno

Link to comment
Share on other sites

може и да има, може и да няма....

 

аз знаеш ли как бих постъпил - бих си потърсил най-добрия сайт за платени Java midlets, да има по възможност разделяне по категории, по модел GSM за който стават и т.н. и след това в този сайт бих си потърсил програмата която ми трябва, а пък след като и знам вече името, ще знам какво да си търся в eMule където изскачат доста резултати :)

Link to comment
Share on other sites

Бих искал само да помоля някой ако може да ги качи на data.bg или другаде подобно, да ми прати линк...

Ето пращам ти :P NoviiIrremmote.rar и NoviiRemote_v1.10.zip някой бе поискал да си командва PC-то с телефона,през bluetooth,ето я програмката в "излекуван" вид PUPPETMASTER :)

може и да има, може и да няма....

 

аз знаеш ли как бих постъпил - бих си потърсил най-добрия сайт за платени Java midlets, да има по възможност разделяне по категории, по модел GSM за който стават и т.н. и след това в този сайт бих си потърсил програмата която ми трябва, а пък след като и знам вече името, ще знам какво да си търся в eMule където изскачат доста резултати :)

И после разбира се да не забравиш да я пльоснеш и при нас :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето пращам ти :P NoviiIrremmote.rar и NoviiRemote_v1.10.zip някой бе поискал да си командва PC-то с телефона,през bluetooth,ето я програмката в "излекуван" вид PUPPETMASTER :)

И после разбира се да не забравиш да я пльоснеш и при нас :lol:

На мен ми излизат само някви букви от тези линкчета :wir
Link to comment
Share on other sites

някой бе поискал да си командва PC-то с телефона,през bluetooth,ето я програмката в "излекуван" вид PUPPETMASTER :)

 

Хм, тази изглежда има доста функции, аз досега ползвах ControlFreak който е доста шареничък един такъв : http://mtvoid.com/

controlfreak_2_22.zip

Link to comment
Share on other sites

Хм, тази изглежда има доста функции, аз досега ползвах ControlFreak който е доста шареничък един такъв : http://mtvoid.com/

Мда,готино изглежда обаче телефончето ми не е"smart" :( A Puppet-а става за всеки с Java и bluetooth...

На мен ми излизат само някви букви от тези линкчета :wir
Стига де,десен бутон върху линка,и "Flashgot link"... :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Стига де,десен бутон върху линка,и "Flashgot link"... :unsure:
Т'ва се оправи ... обаче като дам и пише "disconnect" и нямам никаква идея как се свързва :huh:
Link to comment
Share on other sites

Деца,кажете как да си прехвърля смс-ите от телефона на компа?Паметта ми е пълна,пък не ми се трият и си ги искам.Имам К700i.Инсталирал съм всичко от диска към телефона,че и нещо отгоре,ама нещо явно съм тъп и не мога да се оправя.Чакам идеи:)

Link to comment
Share on other sites

pi4ove aide malko pomo6t :rolleyes: zna4i trea mi video player za CX65 smi9sal nqkoi mi be6e kazal 4e imalo nqkav deto videotata gi gleda6 na cql ekran

Link to comment
Share on other sites

hora trqbva mi li link ot koito moga da si svalq zaribeni java igri za sony ericsson K300i

Виж тук има полезни неща за ериксоните (не знам дали точно за к300 но виж сам)

Относно игрите тук има за К300. Може и да не са много интересни, но има.

Link to comment
Share on other sites

Хора!Моля ви се дайте някое друго сайт-че,от което мога да си сваля игри,мелодий и картинки за Нокия 3200,че като си сваля някоя картинка и после като я направя със Фотошоп,за да ми пасне на дисплея стават някъкви размазани такива ;) :bgrin: :sick

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде мога да си сваля анимирани теми за Nokia 6600???Само в www.series60.ru успях да намеря 3 броя :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе намерих един сайт със игри за четирста серия на Нокия.И свалям една игра,която е във Executable Jar Format.Както си е във този формат,допирам инфрареда на компютъра(демек купения) до този на телефона.Изпращам този формат файл и като ми го получи телефона казва Unknown File Format.какво трябва да сложа,за да ми тръгнат игрите?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...