Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Можеш. ;)

Хвани *.jar файла и го завалачи при другите папки. То ще почне да го праща и после телефона ще те пита дали да го запамети в Игри или Приложения.

Т'ва при всички модели телефони ли е или само при твоя ? :)
Link to comment
Share on other sites

Имам проблеми нещо с Инфра реда май е нещо от драйверите МА-620 е модела. Ако знае някой къв е проблема да пише инсталирам го намира сичко обаче не иска да се сварже с гсм-а, пробвах с повече гсм-и не иска. Имам СП2 май от това е проблема щото имаше някой дето пишеше за това че са обърквали драйверите от Уиндоуса с тези на ирдата.

Link to comment
Share on other sites

Аз също имах големи ядове с Нокиа РС сюита-та,докато разбера какъв е проблема...Ако си със SP-2,драйвера(най-често на Widcomm)влиза в конфликт с майкрософтския и става една :sick Решението което сработи при мен е:деинсталиране на драйверите които вървят с блутуут-а,и използване на майкрософтския,след което инсталираш РС сюита-та и готово :) п.п. Блутуут чипа ми е Belkin,версията на pc suite-6.41.6

sas PC Suite mi gi ka4va samo vav kolekcii(6230i).az razbrax 4e trq da ima nqkvo ravnovesie megdy kolekcii i games.sas kva programa da ka4vam vav games??

Link to comment
Share on other sites

sas PC Suite mi gi ka4va samo vav kolekcii(6230i).az razbrax 4e trq da ima nqkvo ravnovesie megdy kolekcii i games.sas kva programa da ka4vam vav games??

Ами не съм забелязал да има значение,и аз слагам всичко в приложения,ако държиш игрите да са ти в папка "games" има допълнение към PC Suite-"Nokia game instaler"...по руските сайтове я има :) п.п. ЕТО ГО (не съм го пробвал)

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм забелязал да има значение,и аз слагам всичко в приложения,ако държиш игрите да са ти в папка "games" има допълнение към PC Suite-"Nokia game instaler"...по руските сайтове я има :) п.п. ЕТО ГО (не съм го пробвал)

А тук има Nokia Games Installer и за PC Suite 6.

Link to comment
Share on other sites

Супер си,браво :) току що го свалих и инсталирах,появи се отделна иконка в менюто,ноо не отрива телефона :confused

Да и при мен е така. :( Явно още при тази версия (6.5.12) има проблем с 6230i.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде да си сваля програмката за SE K700i с която се превръща в дистанционно за ТВ :) става въпрос за това. Нямам излишни кинти в картата да влизам в нета ;)

Link to comment
Share on other sites

Попаднах на доста интересен форум , за притежателите на Sony Ericsson ( особенно к750 и w800 ). Вижте ТУК. Как се сменя цвета на светлината под клавиатурата , тъй като имах проблем с камерата на телефона си се наложи да го отворя за да го оправя :) :punk - успях все пак и реших да пробвам този МОД и се полу4и СЛЕДНОТО. Има и доста други интересни неща в този форум , и не само за Sony Ericsson :woot

Синьото го направих от един целуфан за опаковане , а червеното от една червена вразка пак за подарак , тип опаковачна панделка :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде да си сваля програмката за SE K700i с която се превръща в дистанционно за ТВ :) става въпрос за това. Нямам излишни кинти в картата да влизам в нета ;)

Аз управлявам пц-то през bluetooth-a с PUPPETMASTER ,става за доста телефони...Може да командваш доста неща с него,дори да добавяш нови скриптове,ако разбира се си на ти с Jawa... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз управлявам пц-то през bluetooth-a с PUPPETMASTER ,става за доста телефони...Може да командваш доста неща с него,дори да добавяш нови скриптове,ако разбира се си на ти с Jawa... ;)

 

а да имаш crack ?

Link to comment
Share on other sites

Аз управлявам пц-то през bluetooth-a с PUPPETMASTER ,става за доста телефони...Може да командваш доста неща с него,дори да добавяш нови скриптове,ако разбира се си на ти с Jawa... ;)
На мен винаги ми дава disconnect :(.
Link to comment
Share on other sites

а да имаш crack ?

Пробвай да я регистрираш ръчно (не онлайн!) с този код: EDTJLPM000-C6EM-AC9E-Q0X7-TEF0-35C0 Ако не стане,ще потърся кракната версия :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

дайте някакви действащи програмки за Nokia 6600 i Nokia 6680

 

имаше някакъв сайт с много програми преди но немога да го открия

 

интересуват ме някакви зарибени програмки за слушане на мп3 за гледане на филми за ползване на 6600 като дистанционно също мисля че имаше и няква програма дето ти настройваше блутута като анти радар за куки

 

еи такива програмки ме интересуват

мерси много предварително

Link to comment
Share on other sites

дайте някакви действащи програмки за Nokia 6600 i Nokia 6680

 

имаше някакъв сайт с много програми преди но немога да го открия

 

интересуват ме някакви зарибени програмки за слушане на мп3 за гледане на филми за ползване на 6600 като дистанционно също мисля че имаше и няква програма дето ти настройваше блутута като анти радар за куки

 

еи такива програмки ме интересуват

мерси много предварително

http://www.all4smartphone.com/forum/viewto...php?t=2119. Много добър български сайт за смартфони.

www.mworld.ru и www.series60.ru. Пак перфектни сайтове за смартфони. Изискват регистрация, която се прави за 2 минути. Успех.

Link to comment
Share on other sites

Пичове малко помощ може ли значи някой може ли да ми даде линк с мелодии които да мога да вкарам през композитор за Нокия 2600> Предварително мерси много или да ми кажете какво трябва да направя за да мога да си слагам мелодии и картинки.Мерси предварително :excl:

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

sestra mi ima samsung e630 i iska da i prefurla snimkite na pc-to , ima kabel no neznam kakva programa da polzvam nqkoi bi li me svetnal po vaprosa :D

 

Ами аз като си сложа кабела в телефона в My Computer телефонът ми излиза като отделно устройство(drive),после го отваряш и ги копираш!Би трябвало компютърът сам да си ги намери!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...