Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Искам да попитам дали играта V-Rally ще върви на Sony Ericsson K300.

Ми нали я има на СЕ Т230, значи трябва да върви и на К300. Пробвай все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Добре айде някой да ми обясни как да качвам игрите на телефона, с К700i съм и с USB кабел. Защото какво ли не пробвах ама нищо не мога да направя. Извинявам се ако е обяснявано преди ама не ми се ровят 17 страници.

Много благодаря предварително :D .

Link to comment
Share on other sites

Моя bluetooth е малко откачен. Пробвах да го инсталирам първо, не стана, след това, по абсолютно същия начин, стана. Та, сега ако дадете нещо за Самсунг ... супер ще е ;)

Link to comment
Share on other sites

пичове мелодии на ивана мария тия по известните на новите им песни има ли някаде без пари може и срабски важното е да са хитове и нови и най вече без пари каде има

Link to comment
Share on other sites

пичове мелодии на ивана мария тия по известните на новите им песни има ли някаде без пари може и срабски важното е да са хитове и нови и най вече без пари каде има
Еми можеш да влезнеш в някой сайт, в който попринцип целта е да поръчаш, но да свалиш мелодията и после да си я пратиш на телефона ?
Link to comment
Share on other sites

Еми можеш да влезнеш в някой сайт, в който попринцип целта е да поръчаш, но да свалиш мелодията и после да си я пратиш на телефона ?

я дай някой такав саит от кадето мога да свала мелодията на ПЦ и след тва ще я кача на гсм

Link to comment
Share on other sites

10x a lot !!!

Много ми хареса програмата и съм супер доволен :punk

Сега съм си качил "Шифърът на Леонардо" и с кеф си ще си я чета къде ли не... :)

Как се качва текста :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой преди мен не е питал дали има някъде судоку за т630. Ся съм си качил тука едно Sudoku Spot на телефона но ми писна от него. сичките съм ги нареждал по 2 пъти :D:D:D Айде някой ако знае да каже :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Яко е да гледаш почти само requests през последните 2-3 страници без никъв отговор. За тези, които търсят разни клипчета и мелодии просто потърсете из фрийтата. В датата качват бая неща, и в крайна сметка винаги можеш да използваш google, който намира супер супер много неща :) За софтуер вече е по-трудно, щото човек не винаги знае какво точно търси, но специално за тия мелодии дето ги искате са доста често срещани и аз лично ги намирам дори без да искам като ровя :) Така че първо потърсете, после питайте.

Link to comment
Share on other sites

Всичко за к700 и другите! МНОГО ПОЛЕЗЕН САЙТ!

Мисля, че някой неща, като мелодииките, ще станат и на другите телефони :)

 

Ооо да :) Там е раят за Сони Ериксоните, но най-вече за Themes :) няма другаде толкова много и толкова готини, иначе понакуцва откъм игри и други работи, но пък за Themes бие всички, които досега съм виждал. И е яко, че има за всички модели на Sony Ericsson :)

Link to comment
Share on other sites

Чудих се дали да не отворя нова тема в раздела Games, но реших все пак да пиша тук. Та въпросът ми е относно препоръки за игри :) Намерих си доста на пръв поглед смислени игри, но само 1-2 от тях са готини. Та именно ако можете или с линкове или просто препоръки за игрици за SE K7.. сериите. Те май са едни и същи. Е, ако не са едни и същи става въпрос за k750i :) Аз мога да ви препоръчам това:

http://www.seuniverse.com/forums/downloads.php?do=file&id=29

Якото е, че може да се играе в мулти през Bluetooth ;)

Дайте и вие вашите предложения.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам само тази :) Дал съм линк към нея, освен това вдясно я има като най-свалян файл от същия сайт. Не, че е кой знае какво, но все пак в Мулти е яко :)

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам игрите в мулти през BT на К700и не могат да се играя. :confused Прав ли съм?

 

Ами всъщност не съм пробвал, освен това съм с k750i, така че не мога със точност да знам за k7500i, но все пак може ли малко обосновка защо да не могат да се играят през BT ? Аз пробвах сам правя игра и т.н. и просто чакам някой да се закачи през BT, до 2-3 дни ще пробвам с някой приятел...

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност не съм пробвал, освен това съм с k750i, така че не мога със точност да знам за k7500i, но все пак може ли малко обосновка защо да не могат да се играят през BT ? Аз пробвах сам правя игра и т.н. и просто чакам някой да се закачи през BT, до 2-3 дни ще пробвам с някой приятел...

Защото до колкото знам при К700и java приложенията не могат да използват BT.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...