Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

Мне, не. Имам bluetooth и ми е свързан (качвал съм си музики,картинки...).Телефона е Samsung SGH-E720. Обаче не знам какво точно трябва да направя , за да я кача - да я изтегля на РС-то си и после с bloototh-а на телефона, но от никъде не мога да сваля игра, а само картинките от игрите ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Много съжелявам, че пускам 2 поредни мнения, но искам да разбера как става и после ще помоля някой Модер да ги изтрие ... :cry

 

След като сваля някоя игра от онези на предните страници , те се свалят в rar файлове. Обаче като ги разархивирам не знам кое точно трябва да кача на телефона. Качих .bin файла на една, но нищо не стана :(. После качих целия .rar не разархивиран :tongue и пак нищо не стана. Ако някой знае , ще съм му много благодарен ако ми каже :love

Link to comment
Share on other sites

Много съжелявам...

 

и аз много съжалявам, ама друг път да знаеш да не се набутваш със Самсунг !

 

ето почети тук, още не са измислили начин да качват игри, а пък тук има инструкции за D500 които може да пробваш дали няма да проработят при теб (малка е вероятността, май хората от другата тема знаят за тях и са ги пробвали, ама все пак....)

 

тази втората тема ти я давам за да видиш за какво става дума (освен първия пост виж и по-долните за IrDA и Bluetooth), при Самсунг такова просто нещо като качването на Java програмка се превръща в проблем все едно да програмираш курса на космическа совалка :)

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6600 по принцип се продава с дискче, нали? Ами имам такъв, обаче без диск, има ли на него нещо, без което не мога? И ако да - откъде да го намеря?

Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам за безпокойството, но искам да попитам има ли я тази програма (Siemens S25@once!) и някъде другаде, защото не мога да я изтегля от warez.ru (нямам достъп до сайта). Благодаря Ви предварително за указаната помощ!
Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам за безпокойството, но искам да попитам има ли я тази програма (Siemens S25@once!) и някъде другаде, защото не мога да я изтегля от warez.ru (нямам достъп до сайта). Благодаря Ви предварително за указаната помощ!

Провери в японския сайт за програми ;). Там може да я има, а и има отделни неща за GSM-и ;).

 

Исвен това, никой няма достъп до warez-a ;), за сега :)

Link to comment
Share on other sites

Провери в японския сайт за програми ;). Там може да я има, а и има отделни неща за GSM-и ;).

 

Исвен това, никой няма достъп до warez-a ;), за сега :)

Пак се извинявам за безпокойството, но можеш ли да ми кажеш адреса на този японски сайт за програми? Предварително ти благодаря за помощта!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде да си сваля Суджука на български и е на mp3 нещо от този сорт е "Къде ми съ мадете нананана държа си аз мадете барам си суджука :bgrin: Суджуууука боклука бейби а" и т.н. (извинявайте за глупостите :bgrin: ) Иначе песничката е суперр :P

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде да си сваля Суджука на български  и е на mp3 нещо от този сорт е "Къде ми съ мадете нананана държа си аз мадете барам си суджука  :bgrin: Суджуууука боклука бейби а" и т.н. (извинявайте за глупостите  :bgrin:  ) Иначе песничката е суперр  :P

Ако някой може да даде направо линк с всякакви такива лафове, ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Az imam sonyericsson k700,utre ili drugiden 6te si vzema usb kabel i 6te probvam igrite.

 

NQkoi moje li da mi kaje koe e nai-dobro do 30 lv.

usb kabel

data(com) kabel

iRda

nai dobre e blutut

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
А някой има ли идея как могат да се качат текстови файлове на Нокиа 6230i :confused примерно електронна книга...

 

bookreader -> tequilacat

 

Много се извинявам за безпокойството, но искам да попитам има ли я тази програма (Siemens S25@once!) и някъде другаде, защото не мога да я изтегля от warez.ru (нямам достъп до сайта). Благодаря Ви предварително за указаната помощ!

 

тук ... сега не се сещам, коя версия бацаше. пробвай

 

... и като търсите софт за даден модел, казвайте какво искате да правите и по какъв начин ще качвате на телефона - data cable, irda or bluetooth .... 'щото ако е за разни щуротии като картинки, мелодии, програми, игри и ползвате "инфра" или "син зъб" нямате нужда от софт ( в случай, че не искате да качвате по 20-30 наведнъж) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето нещичко и от мен ЕЙ ТУК :) Доста нещица за Нокиа и СониЕриксон-и...А някой знае ли как се преобразува текстови файл в .JAR :confused ,и дали има програмка за управление на маркера на мишката през блутуут,която да стане на Нокиа 6230i :unsure: Изобщо всичко за този телефон което има е добре дошло :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...

А някой знае ли как се преобразува текстови файл в .JAR :confused ...

 

 

добре де, така и не разбрахте как става? теглите това, разархивирате, стартирате Shell.exe, отивате на Book

 

Snap1.png

 

пишете някакво име в Midlet name (така ще ви се казва в Application на телефона). от Add (иконката на папка) избирате txt-овия файл. той се появява като отделен том на главния т.е. можете към този jar файл (в Applications) да прибавите и още txt файлове.

 

Snap3.png

 

маркирате въпросния txt-ови файл и в дясно виждате как излиза:

 

Snap4.png

 

после пишете името на jar файла в полето долу (Constitution) където е и след това избирате къде да ви се запише файла (ботона с ...). иконката до него е в случай, че искате да създадете нова папка за всеки том (или нещо то сорта беше)

 

Snap5.png

 

накрая натискате бутона Build и jar файла ви се генерира! т'ва е

Link to comment
Share on other sites

Ето нещичко и от мен ЕЙ ТУК :) Доста нещица за Нокиа и СониЕриксон-и...А някой знае ли как се преобразува текстови файл в .JAR :confused ,и дали има програмка за управление на маркера на мишката през блутуут,която да стане на Нокиа 6230i :unsure: Изобщо всичко за този телефон което има е добре дошло :rolleyes:

strahoten sait razcepih se da teglq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...