Jump to content
BulForum.com

GSM Stuff Links


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

500i Sony Ericsson - Mp3 tones, Java 3d, Themes, Progs !! by micro !!

 

пак малко неща от мен .... повечето неща се повтарят, но има и някои неща, които си заслужава да прегледате ... билярд за k500 -> 3 бр. ако не се лъжа

 

(ебати и тафтологията. а бе, цар съм на нея :woot )

 

Midnight Pool.jar

F500_en_fr_sp_ger_AbsoluteTrickShot.jar

.. третият вече не помня кой беше :laughing:

 

mp3 не съм го подбирал аз. т'ва е, което беше в архива. може и да си харесате нещо.

за програмите - повечето ги разкарах, защото са добре познати. оставих само 2, които поне аз не съм пробвал

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се включа в темата..... Купих си днес дата кабел за Самсунг Е300. Предпочитах инфраред, ама не можел да праща на компютъра, само да точи. И естествено се оказа, че нямам софтуер. Пробвах да иснталирам от диска към кабела някаква програмка за Е-сериите "EasyGPRS 2.xxxx" и телефона все се оказваше офлайн. Отидох на samsungmobile.com и източих всичко възможно за този модел - http://europe.samsungmobile.com/eng/mobile...l_name=SGH-E300 , но и това не проработи. Седи си на офлайн и не мърда. Някакви специфичности да има при включването на телефона и програмата? Порта уж гледах да е ЦОМ3 (както е обозначен УСБ дата кейбъла в Дивайс Мениджър).

 

ПС Да добавя, че имам много неприятна въпросителна на същия този дивайс мениджър срещу USB Controller (не е точно към тези COM/LPT портове, но ме съмнява)

 

Може ли да ми помогнете да си свържа телефона, че просто ме дразни това офлайн вече да го гледам. Мерси много ако някой каже нещо.

Link to comment
Share on other sites

А ве хорца .... тъъъ имам композитор на мелодиии на тилифона си и ... може ли някой да ми даде някъв саит с мелодии демек като цъкна на мелодията и да ми изкара точно коя цифра по колко пъти да натисна ?!? ако ли не вие кажете някви ваши произведения :D

Link to comment
Share on other sites

@NEFARIOUS трябва да качиш драйвер за кабела. Преди имах същия проблем. Драйвера го има на някой от сървърите в DC++. ;) Търси Samsung E700 Data Cable Driver. :)

Link to comment
Share on other sites

И това пробвах, но не стана. Е700, дори и драйверите за самия кабел...

Настроих PIMS FILE MANAGER na COM3/115200 и пак не действа! Вече ме изнервя, искам си снимките на компютъра

Link to comment
Share on other sites

И това пробвах, но не стана. Е700, дори и драйверите за самия кабел...

Настроих PIMS FILE MANAGER na COM3/115200 и пак не действа! Вече ме изнервя, искам си снимките на компютъра

При мен по този начин стана. Провери да няма конфликт с друго устройство. ;)

Link to comment
Share on other sites

Софтуера за ВСИЧКИ модели Самсунг се тегли безплатно от сайта на фирмата www.samsungmobile.com след регистрация.

Конкретно за Е700 софтуера е EasyStudio PIMS & File Manager. Аз имах такъв телефон, но го ползвах с IrDA. Незнам ти какъв USB кабел имаш, той телефона няма USB, сигурно е USB-to-COM кабел.

Още един глупав въпрос , ама :)

А това с IrDa-то как да го използвам ? Защото някой ако иска да ми прати нещо никога не става ! Не мога да получавам никакви неща от никакъв телефон (поне от тези , с които съм пробвал - SE, Siemens и Нокия :) )

Link to comment
Share on other sites

Още един глупав въпрос , ама :)

А това с IrDa-то как да го използвам ? Защото някой ако иска да ми прати нещо никога не става ! Не мога да получавам никакви неща от никакъв телефон (поне от тези , с които съм пробвал - SE, Siemens и Нокия :) )

 

Нещо не разбирам въпроса. Под "това" имаш предвид софтуера ли ?

Ако никой не може да ти изпрати нищо, може да не ти работи IrDA-то на телефона - иди там от където си го купил и им обясни проблема.

Ти включваш ли IrDA-то когато искаш да получиш нещо ? Да не би да не го enable-ваш и да си чакаш да получиш нещо ?

Пробвай ти да изпратиш на някой.

А за софтуера - доколкото си спомням на някои хора не им правеше връзка ако не е направено менюто на телефона на английски.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не разбирам въпроса. Под "това" имаш предвид софтуера ли ?

Ако никой не може да ти изпрати нищо, може да не ти работи IrDA-то на телефона - иди там от където си го купил и им обясни проблема.

Ти включваш ли IrDA-то когато искаш да получиш нещо ? Да не би да не го enable-ваш и да си чакаш да получиш нещо ?

Пробвай ти да изпратиш на някой.

А за софтуера - доколкото си спомням на някои хора не им правеше връзка ако не е направено менюто на телефона на английски.

"Това" = изпращане :).

Включвам го ;). А , когато искам да изпратя отново не става , само че поради друг проблем - никъде из телефона не мога да открия функция , с която да изпратя нещо чрез IrDa :(.

Link to comment
Share on other sites

Ам, направих го това със софтуера , обаче (използвам Easy Studio Pims & File manager, нали инсталирах го , всичко както трябва) но ми е винаги телефонът Офлайн :huh: . Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson Themes Creator 1.50

 

.... програмката сама говори за себе си  :D

 

Supported Sony Ericsson mobile phones

-------------------------------------

- T68i/T300/T306/T310/T312/T316

- T226/T230/T238

- T610/T616/T618/T630/T637

- Z600/Z608

- P900 series

- Z1010

- K700 series

- Z500 series

- S700 series

- F500i

- K500 series

- P910 series

 

 

Абе защо с тая програма като направя ттема и я кача на телефона и не иска да я отвори.. ПИише няква грешка и иска да я трие?

Link to comment
Share on other sites

@James_Bond007 Виж дали си указал точния модел на телефона в програмата. И аз имах подобен проблем, трябва само да му укажеш че темата е за т630 примерно.

 

Някой може ли да ми каже как да си настроя ММС-а на телефона. Става въпрос за т630 и Глобул. От сайта на глобул въвеждах и ръчно и дърпах автоматичните настройки и винаги ми дава комуникационна грешка. Някой да може да помогне :confused

 

Edit: @James_Bond007 Гледам че ти е малко старичка програмата. Ей тука има версия 3.1.260 Theme Creator

Link to comment
Share on other sites

момчета помагайте ! изключих си телефона(SIEMENS C60) и сега не мога да си го пусна !!! не съм трил нищо от софтлеара и незнам за какво стана така ! просто си го изкюих е излезнах и като се пребирам и го пускам само му светва дисплея и се чува едно тананикане като чели забива :( имам кабел за сименс и ако има някой софтлеар за този модел или е сигорен , че ако му сложа софтлер от М55 ще тръгне да казват !! много ви моля :) благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

момчета помагайте ! изключих си телефона(SIEMENS C60) и сега не мога да си го пусна !!! не съм трил нищо от софтлеара и незнам за какво стана така ! просто си го изкюих е излезнах и като се пребирам и го пускам само му светва дисплея и се чува едно тананикане като чели забива :( имам кабел за сименс и ако има някой софтлеар за този модел или е сигорен , че ако му сложа софтлер от М55 ще тръгне да казват !! много ви моля :) благодаря предварително !

аз съм човека с проблема ! и като се замислих и ми казаха тук там някой работи може и да не е от софтлеара :( помагайте :)

Link to comment
Share on other sites

sorry за ФЛуда обаче като гледам тука май никой няма да ми помогне с проблема :( та значи някой ако знае добър сервиз за телефони нека да ми прати адреса на ПМ моля ви !

Link to comment
Share on other sites

момчета, необходима ви е "сервизна помощ" :huh: ...

 

---------

 

image002.jpg

 

Mobile AMR Converter

 

... аз съм с версия 1.4.1

предишната нещо не бачкаше както трябва при мен т.е. при конверсията резултатът беше само някакви шумове

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че въпросът ми е глупав, но изчетох всичките страници на темата и не видях никой никъде да споменава нещо за Алкател. Е аз имам Alcatel OT756, поодържа java И мноо цветове(тва последното нз дали е важно) и ми е интересно, кои от игричките, изброени в началните страници, мога да си цъкам на мойта машинка :)

Link to comment
Share on other sites

ами отговора е много прост - тези които тръгнат, тях можеш да си ги цъкаш

ние няма от къде да знаем, ти трябва да пробваш и после ако имаш желание можеш да споделиш за да помогнеш на останалите собственици на Алкател - тази работи, онази не работи и т.н.

 

по принцип идеята на Java-та в мобилните телефони е да може да се пуска една програмка на различни телефони, проблемите идват от разликите в хардуера, като например дисплея - ако играта е направена да изглежда добре на телефон с 128x220 екран, може на по-малък да не виждаш цялото игрално поле и за това да не става за игра, или пък да е предвидено да се играе с джойстик само и съответно на телефон без джойстик да не може да се изпълняват определени действия... такива ми ти работи, трябва да се пробва

Link to comment
Share on other sites

Привет!: някой знае ли някоя програма с която мога да си правя дадена мп3-ка в .wav формат в следните параметри -> wavmelodiq.JPG

значи аз си направих няколко такива мелодии с една обикновенна програмка но с нея незнам защо излизат много глухи песните на телефона а помня че преди време тук бях писам в форума на един човек и той ми беше направил няколко такива и излизаха идеални .... така че някой ако знае такава програмка кадето да си направя мп3-ката в .wav формат на такива параметри кадето дадох малко по нагоре ще съм му много благодарен .....

Благодаря предварително..!

Link to comment
Share on other sites

ами отговора е много прост - тези които тръгнат, тях можеш да си ги цъкаш

ние няма от къде да знаем, ти трябва да пробваш и после ако имаш желание можеш да споделиш за да помогнеш на останалите собственици на Алкател - тази работи, онази не работи и т.н.

 

по принцип идеята на Java-та в мобилните телефони е да може да се пуска една програмка на различни телефони, проблемите идват от разликите в хардуера, като например дисплея - ако играта е направена да изглежда добре на телефон с 128x220 екран, може на по-малък да не виждаш цялото игрално поле и за това да не става за игра, или пък да е предвидено да се играе с джойстик само и съответно на телефон без джойстик да не може да се изпълняват определени действия... такива ми ти работи, трябва да се пробва

 

 

Не съм особено запознат, но по-новите модели телефони в средните класове имат 128х160 дисплей и поне 65к цветове, моя има даже 260к+, така че би трябвало повечето да тръгнат. А колкото до джойстика, вече почти всичките нови модели телефони имат ако не джойстик, точно както е моя телефон, копче за всяка посока, което е = джойстик, така че и това не би трябвало да е проблем. Проблемът ми е, че главата ме заболя от гледане на сайтове с разни gsm games, ама нито една, подчертавам - НИТО ЕДНА няма добавен Alcatel изобщо в инфото си. Точно затова ви питам. Значи все пак има шанс да тръгнат някои игрици..? :)

Link to comment
Share on other sites

Moмчета помагайте имам самсунг sgh t400 и немога да вдяна как се свалят картинки и ако въобще може какъв формат трябва да са, понеже ги лоадвам през wap. Ако някой знае да свирка :D tnx предварително :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...