Jump to content
BulForum.com

Tuning cars


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

az imam honda civic Lsi 1.5 i 16v 90 cc ave ne moga dase oplacha obeche malko e ne stabilna , mayche mnogo e leka 850 kg. kato digna 170km. imam chustvoto che shte litna , neznam takava chustvo imam , obache imam i ford scorpio 2.0 moje dase che darak no se dargi na patq mnogo stabilno 180 km. negi oseshta che e 180 prosto ne moga da si go obqsnq. :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

az imam honda civic Lsi 1.5 i  16v  90 cc  ave ne moga dase oplacha obeche malko e ne stabilna , mayche mnogo e leka 850 kg. kato digna 170km. imam chustvoto che shte litna , neznam takava chustvo imam , obache imam i ford scorpio 2.0 moje dase che darak no se dargi na patq mnogo stabilno 180 km. negi oseshta che e 180  prosto ne moga da si go obqsnq.  :(  :(  :(

ti si napravo kato fitipaldi bre 4ovek :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako sum zabravil nqkoq marka i se interesuvate kak moje da si napravite va6ata kola tuning - kazvaite 6te ka4a kakvoto moga.Az sega se probvam moqta da q pravq tuning.Oba4e trqbvat baq pari4ki :)

Propusnal si Moskvich 2140 :)

Link to comment
Share on other sites

Viper ще се затрудня с тоя москвич . Бях намерил на лада , трабант и варбург някакви снимки ... ама не помня сайт-а вече.Ако намеря нещо ще ви дам сайта .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

един нов сайт с много добра идея :)

BG Tuning

Идеята за създаването на този сайт е
да съберем фенове на спортните коли
и да ги обеденим в едно и това е на
"Тунинг Изложение в България"
Моля всеки който може да помогне
за реализирането на тази идея да 
помогне. И всички които искат техния
автомобил да влезе в Тунинг Историята
да изпрати нейни снимки и след преглед
от наша страна ще се качи в класацията
на сайта!!!   e-mail: 
webmaster@bg-tuning.net

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...