Jump to content
BulForum.com

Warn?


fon_tomov

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Не е верно. Могат да ти забранят да пускаш съобщения или ако пускаш ърво да минат през модераторите.

БАН е когато нямаш вече достъп до форума

Link to comment
Share on other sites

Абе с една дума-като не слушаш и се държиш нецивилизовано ти слагат warn. :punk

Link to comment
Share on other sites

И как искаш да ти махнат 0 %, да стане -20 % ли ?

 

Ami ako pro4ete6 po-nagore v temata 6te vidi6 izkazvaneto na edin "razbira4", koito me podvede.Spored nego tiq 0% ti se poqvqvat kato sgafi6 malko.Prosto predi ne sum obru6tal vnimanie i go zabelqzah, 4ak kato vidqh temata.

Veselo posre6tane na novata godina!

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi shte se pohvaleli s poveche WARM

moq za sega e 60%

dano taka si ostane :P

No i shte blagodarq na VELI ako ne beshe tq sega stqh da si stoq ohte s neznam si koi Bann veche im izgubih broikata :)

Sashto blagodarq i na netrootbg toi si znae za kakvo

Link to comment
Share on other sites

V tova za warn-a ima nqkakuv smisul no ste otre4e li nqkoi che ima zloupotrebi ?

Ima no...kvo mojesh da napravish...prosto ne trqbva da ti puka.

Ima hiliadi puti po smisleni i polezni ne6ta za pravene ot postvane po forumi...no tova si e moe mnenie...:)

Link to comment
Share on other sites

Форум на кого?! Къде го видя това?

 

Евроком са доставчици на Интернет. И ти си плащаш за услугата доставяне на Интернет. Не на уарез или на форуми. В грешка си.

 

 

27. WareZ.ru се поддържа от независима група участници, които спомагат за неговото съществуване и развитие в свободното си време. Единственото "заплащане", което получават за посветеното време и труд, е думата "благодаря" от потребителите.
Link to comment
Share on other sites

1.Много хора казаха, че трябвало да има възрастова граница.

 

 

2.Това все пак е форум Евроком и според мен щом си плащам, имам право да го посещавам(поне аз така го разбирам).

 

 

1.Това за възрастовата граница е една мечта,както и изискването да се пише само на кирилица(ох тая кирилица,толкова ли ви е трудна?).Абсолютно неосъществимо е.

 

2.Именно!!Защото е Евроком форум и защото си плащаме.Но!!!Даже и като си плащаме,все пак трябва да има някаква форма на цивилизовано поведение.А не като на къра - оня ми намачкал чушките и аре с мотиката поглава.Е не става така.Всеки,който е подписал договор се е ограничил с някакви задължения,нали?Регистрирайки се в този форум,всеки се е съгласил с първоначалните условия(Абе съгласили сте се-друг път!!!Направо на бутона сте цъкнали),които от своя страна е нужно да се спазват.

 

Хората са решили да има правила - има ги.И модераторите и админите не са слънце да огреят навсякъде и да хванат ръчицата на поредния нов юзер и да му кликнат на бутончето "Edit" или "Search"(това поне вече от опит знам,че си е бая зорна работа).Нещо подобно обяснявах днес и на Rise_of_Day - ако ние не си направим форума,такъв,какъвто ние го искаме - ще стане пълна мизерия.

И след това,какво като е Евроком форум,като ще ти се налага примерно да търсиш новия албум на Кондьо в Linux?

Link to comment
Share on other sites

И ти си плащаш за услугата доставяне на Интернет. Не на уарез или на форуми.

 

Малко офтопик.

ov3rm4n-e явно не си запознат с психологията на масовия потребител.Все повече и повече хора свързват Евроком с Warez.ru.Не просто с интернет-доставчик.Сигурно вече хиляди пъти са ме питали :"Към коя фирма сте?Към оная с Warez.ru ли?"

Warez.ru е станало нарицателно за Евроком - това са моите наблюдения.Хората искат именно Warez.ru.За тях това е вече символ на интернет.За което мога да кажа едно голямо "Браво" на хората от Евроком - успяха да се наложат като марка(ей,ама колко мазно звучи :sick )

Link to comment
Share on other sites

това с уорна стана много модерно в последно време нови правила затваряне на теми и досадни поясненя след всеки един пост а именно направи това и уорн не направиш ли онова пак уорн -е верно че по често плашат отколкото да слатат аз имам 20% а съм поне за 80 ама се разминавам а съм и лисица :D а 20% ми ги сложиха щото в една тема защитих българското пред един резак ама нека то на тях да им тежи щото както сега сигурно и преди 150 години са били с тях така че..... но запомнете правило №1 използвайте PM там уорн не те лови предлагай си квит ти душа иска цени поставяй оценки квито смяташ за правилни а ако искаш да си ъпнеш темата свали цената с 1 лев щото ако е с 99 стинки уорн :laughing: тея хитринки естествено може да ги ползвате като натрупате 80% а сега да не ви пука кво ще става уорна е безплатен все още :P -весели празници на всички пловдивчани и спициално на самоопределящия се като такъв комплексиран модераторски екип T12 от правилата в bye sell които знам на изуст защото за да заобиколиш закона трябва да го познаваш и не забравяйте :rulez:

 

edit: ха ха ха нямаме нищо общо с евроком па да евроком е лицензирана по закон фирма а това тук е център за разпространение на пиратски софтуер и кой каквот качи а ние и не очакваме евроком да си го каже -ха ха и още нещо златин тепсиев също не е на заплата в левски :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ne 4atkam kak sa se izpisali 6 stranici za da se razbere smisula na warn-a kato samo nqkolko 4oveka smqtat 4e e "zadaljitelno" da mogat da pose6tavat foruma na warez :confused to ako nqma warn koi 6te me spre da nablaskam 10000000 posta edin sled drug v edna tema [spam] :confused tova prosto e ne6to neobhodimo za da moje malko ili mnogo da se kontrolirat userite

 

tva e moeto mnenie de :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един хубав пример за "подреден" форум.

Вярно,форума е със съвсем друга идея,но принципът е същия.

 

http://www.bulfleet.com/phpbb/viewforum.php?f=5

 

Нещо от най-очеизвадните - FireFox до Pictures........

После кажете,че warez.ru/invision куца.

Link to comment
Share on other sites

ако се четат правилата и се гледа те да се спазват,трудно някой би получил warn.оправданията на повечето потребители по мое наблюдения са:"бях нов и сгафих".има хора които са във форума от дълго време и нямат warn(включително и аз :D ).как тези хора успяват да спазват правилата,а другите не могат?не е толкова трудно да се прочетат правилата..и всеки,който не иска да получи ново предупреждение може да ги прочете :)

Link to comment
Share on other sites

ако се четат правилата и се гледа те да се спазват,трудно някой би получил warn.оправданията на повечето потребители по мое наблюдения са:"бях нов и сгафих".

 

Да,ама човек го мързи да чете.Що да си пълни главата с некви глупости,като българина е човек сводолюбив(вии па ша ми кажити ко да праа в тоа форум!!) и инат( е па на мойта ша е!!!Нема ги прочетем тез рулез,майна,слушай кво ти говорим!!!) и не обича да му дават много-много наклон на размножителния орган в живота.Да не говорим,че той винаги е и прав(Кви правила,бе ей,админчето?Аз никви правила не съм чел!Къв е извода - нема твои правила,майна!!Има мои!!!).

Но и ти си прав/а - ако си ги четяха,нямаше сега да споделят с тъжен гласец:"Аз ударих n% warn.."

Обаче дори и да се четат,чат-пат пак се получават издънки и някой отнася warn. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...