Jump to content
BulForum.com

Warn?


fon_tomov

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Blue Ribbon Campaign - Free speech online!br.gif

BTW, вече имам едно квадратче warn, благодарение на ZGAN. Човека, който се е обеденил заедно със гаджето си KILLERINCHO и ме банват от форума, IRC канали и т.н. безпричинно.

a az si misleh che KILLERINCHO e momche....

Link to comment
Share on other sites

Kakva avtomatichna sistema pyk teb te podgoni?

Warn level-a ti go kachvat moderatorite.

Toi sluji i za obshto razbirane pomejdu moderatorite, da se vijdat chernite ovci.

Neshto kato belejki za konkretnia potrebitel.

 

Ai kakto kazvash - "kato se izdynish, dynish se pred vsichki", i kakvo, tozi koito se dyni, da ne mu puka sluchaino, kara si napred i 5 pari ne dava. Da, ama az mislia, che taka ne moje.

Link to comment
Share on other sites

...obache da pukna, ako znam za koi ajeba post imam warning 20%  :confused

 

hubavo bi bilo, pone da se znae za kakvo sym nakazan...

 

...koga izleze warn, koga me narediha.. :)

he-he, veche nikoi ne shte da mi otgovarq na postovete ot moderatorskiq team..

Link to comment
Share on other sites

Тези които имат покачени %-и, могат да видят причините като чукнат на линка на %-а

 

weasel, в твоя случай, Venо се е изгаврил :))))

Link to comment
Share on other sites

awe shto ne go duhate sichki we?

da ne sme v armiqta che sha sa saobrazqvam kvo da govora be ohluvi!

 

:blink:  Coolie Rulz brat mi! :tongue

 

sha mi sa praat na interesni dea!

В момента ти го духаш. Warned си... бъди благодарен, че все още постовете ти не са модерирани...

Link to comment
Share on other sites

Mdam taka pro4etoh go celiq topic i kato gledam kak varvi pak 6a bade close.No vse pak be6e redno nqkoi ot adminite da dade obesnenie na pove4eto koito ne znaqt za kakvo sluji warn-a no kato gledam vseki razbra ve4e kato polu4i po edin ei taka kolkoto da stava sme6no :lol:

Link to comment
Share on other sites

tuka shto ne se namesi nqkoi moderator i ne iztrie polovinata mnenie. da iztrie i moeto sled tova. nqkoi si postvat po dva puti edin sled drug. e bati i anarhiqta

ehoo ,az sum postval 2-puti edin sled drug i kvo? slojete mi oshte 80% warn ako iskade?

i kvo anarhiq? kazvash go vse edno e neshto losho? vmesto da se naslajdavash? lamah!! v kraina smetka na ma!$ ti pu%@ da eb@ we ne6t@$7nik !

 

p.s. Do moderatorite-ne sum pzoval!!!! imam si cenzura veche we tu*! kop&e!e7@

Link to comment
Share on other sites

tuka shto ne se namesi nqkoi moderator i ne iztrie polovinata mnenie. da iztrie i moeto sled tova. nqkoi si postvat po dva puti edin sled drug. e bati i anarhiqta

ehoo ,az sum postval 2-puti edin sled drug i kvo? slojete mi oshte 80% warn ako iskade?

i kvo anarhiq? kazvash go vse edno e neshto losho? vmesto da se naslajdavash? lamah!! v kraina smetka na ma!$ ti pu%@ da eb@ we ne6t@$7nik !

 

p.s. Do moderatorite-ne sum pzoval!!!! imam si cenzura veche we tu*! kop&e!e7@

ti osven da psuva6 drugo moje6 li???

mislq, 4e trqq ti pozatriqt malko postove i bez tova ni6to smisleno nqma v tqh.

a da se naslajdavam na tvoite postove bi bilo ravnozna4no da se naslajdavam na prqsno razmazana kotka po magistralata ili na toku 6to izsrano konsko laino.

Link to comment
Share on other sites

tuka shto ne se namesi nqkoi moderator i ne iztrie polovinata mnenie. da iztrie i moeto sled tova. nqkoi si postvat po dva puti edin sled drug. e bati i anarhiqta

ehoo ,az sum postval 2-puti edin sled drug i kvo? slojete mi oshte 80% warn ako iskade?

i kvo anarhiq? kazvash go vse edno e neshto losho? vmesto da se naslajdavash? lamah!! v kraina smetka na ma!$ ti pu%@ da eb@ we ne6t@$7nik !

 

p.s. Do moderatorite-ne sum pzoval!!!! imam si cenzura veche we tu*! kop&e!e7@

И по този начин, и по онзи пак ще си получиш това, което търсиш. Тук правилата се определят от собствениците на форума, а не от потребитрели.. още повече от такива като теб.

 

Този път се разминаваш с warn-а само и само да не излезе лична дразга... но the others are watching you.

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че тези истински обидни постове, няма да се трият, а ще се местят в друг скрит форум. И някой ден сигурно ще се покаже на всички, да се видят какви глупости са говорили.

Затова мислете малко и внимавайте какво пишете.

Link to comment
Share on other sites

Neka se opitam da "ohladia" malko strastite.

Chuvstvam se kato v uchilishte........ Tova warn mi miaza malko na povedenieto ot edno vreme deto go imashe v uchilishtata...... Moze bi po-vazrastnite potrebiteli si spomniat tazi "ekstra". :woot

 

Po otnoshenie na obidnite dumi i vulgarnostite, koito niakoi useri pishat bih kazal che ne e nuzno da ima takiva neshta. Moze i po-spokoino. Aide ne se nervete tolkova, nishto ne e stanalo. :ghost

Link to comment
Share on other sites

... nishto ne e stanalo. :ghost

Нищо не е станало ама някав келеш да ме обижда .... има късмет че не се познаваме :inqn

Link to comment
Share on other sites

basi hora pak po4nahte da sporite za PROSTOTII :angry1 kato sa go pusnali toq Warn,pusnali sa go i tva e.priemete go.a tva che e tap,TAP E :angry: .izvednaz vsi4ki stanaha mnogo chuvstvitelni neshto.edin psuval,drig pishel gluposti,treti ne znam si kvo bil napravil.pove4eto ste golemi hora be mama mu stara,kvo tolkova vi pre4i na vas mnenieto na drugite/bilo to i na razni prostaci/ ?tolkova li e trudno da ne mu obrashtate vnimanie da mu se nevidi?...........

Link to comment
Share on other sites

Az puk bih predlojil moderatorite ili administrtorite da sprat dostupa na toia otvorko asylum do fotuma za6oto toi e ili niakavo lape, koeto hodi pravo pod masata ili niakoi super kompleksar deto se muchi da go zabelejat (moje bi uspiava s tova) i toi da ne si misli 4e suzdavaneto na nov user shte go opravi!!!

A toia topic za kakvo beshe, a puk v kakvo se prevurna. Ama tova e po4ti vinagi mai taka 4e ne se u4udvam.

A puk si mislia 4e taka naistina glupostite 6te namaleiat, kato niakoi bude izklu4en ot foruma za opredeleno vreme.

Link to comment
Share on other sites

izvednaz vsi4ki stanaha mnogo chuvstvitelni neshto.edin psuval,drig pishel gluposti,treti ne znam si kvo bil napravil.pove4eto ste golemi hora be mama mu stara,kvo tolkova vi pre4i na vas mnenieto na drugite/bilo to i na razni prostaci/ ?tolkova li e trudno da ne mu obrashtate vnimanie da mu se nevidi?

Tova che ti si takyv temerut i ne ti puka ot obidite na horata, ne oznachava che i drugite triava da se prevyrnat v takiva.

I ne e izvednyj, prosto ti sega si se usetil

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC
Az puk bih predlojil moderatorite ili administrtorite da sprat dostupa na toia otvorko asylum do fotuma za6oto toi e ili niakavo lape, koeto hodi pravo pod masata ili niakoi super kompleksar deto se muchi da go zabelejat (moje bi uspiava s tova) i toi da ne si misli 4e suzdavaneto na nov user shte go opravi!!!

A toia topic za kakvo beshe, a puk v kakvo se prevurna. Ama tova e po4ti vinagi mai taka 4e ne se u4udvam.

A puk si mislia 4e taka naistina glupostite 6te namaleiat, kato niakoi bude izklu4en ot foruma za opredeleno vreme.

И какви са ти основанията да твърдиш че Asylum е хлапе или комплексар? Защото иска свобода на исказа? Ще се учудя само ако успееш да ми обясниш значението на думата "комплексар" както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Az puk bih predlojil moderatorite ili administrtorite da sprat dostupa na toia otvorko asylum do fotuma za6oto toi e ili niakavo lape, koeto hodi pravo pod masata ili niakoi super kompleksar deto se muchi da go zabelejat (moje bi uspiava s tova) i toi da ne si misli 4e suzdavaneto na nov user shte go opravi!!!

A toia topic za kakvo beshe, a puk v kakvo se prevurna. Ama tova e po4ti vinagi mai taka 4e ne se u4udvam.

A puk si mislia 4e taka naistina glupostite 6te namaleiat, kato niakoi bude izklu4en ot foruma za opredeleno vreme.

:punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...