Jump to content
BulForum.com

e-mail @ evrocom.net


Guest InTeRgAlAcTiC

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
V yahoo e 100mb. ako vi ustroiva no ne znam kolko barzina vi triabva?

Абе кой го интересува yahoo бе човек, имаме си теми за него. Тук чакаме някой да даде характеристики за e-mail @ evrocom.net, а не да ми напомнят как от yahoo се стремят да отговорят на предизвикателството на google :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Здравейте! Искам да попитам как мога да активирам поща в евроком, която да не на сайта(ако може), а да се отваря огт Outlook. На сайта на евроком видях, че към всяка тарифа има една поща бонус. Кажете кое съм разбрал вярно и кое не и как мога да активирам тея неща.

Благодаря предвърително!

Link to comment
Share on other sites

Хора, ама аз искам да мога да отварям кутията от outlook express. Може ли?

 

Последно някой може ли да уточно какво точно ще ми трябва, че отгоре изчетох на някои места по-различно нещо от други. Кажете какво ми трябва за да активирам поща?

10х

Link to comment
Share on other sites

Хора, ама аз искам да мога да отварям кутията от outlook express. Може ли?

 

Последно някой може ли да уточно какво точно ще ми трябва, че отгоре изчетох на някои места по-различно нещо от други. Кажете какво ми трябва за да активирам поща?

10х

 

може разбира се, нали са ти казали да се обадиш на support-а - там ще ти кажат настройките

 

pop3.evrocom.net

smtp.evrocom.net

Link to comment
Share on other sites

Хора оправих се! Даваше заето обаче стана на 635063 и го направиха. Благодаря на всички, които помогнаха!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...