Jump to content
BulForum.com

[слята] Colin McRae Rally 3 out и го сваляме...


Dreamer

Recommended Posts

ave xora az igrah prevartiah i iztrih tazi igra o6e predi 2 meseca championship-a go biva ,no 3,15GB na kompa i niama i network 3,15 i da niaa network :angry: 4udia se kak e stignalo miastoto za single :confused :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

ave xora az igrah prevartiah i iztrih tazi igra o6e predi 2 meseca championship-a go biva ,no 3,15GB na kompa i niama i network  3,15 i da niaa network  :angry: 4udia se kak e stignalo miastoto za single  :confused  :D  :lol:

Мислиш ли че ма интересува кога си я играл и кво си правил :angry: ?

С каква видео карта си? Имаше ли проблеми при пускането?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Възможно е... ако искаш си свали последните драйвери на NVIDIA и виж дали не е това проблемът. Кракнал си я всичко точно, нали? И в началото видеото ти работи идеално (филмчето в менюто)?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moze i da ne e ot video kartata - imal li si njakakvi problemi pri downloada na igrata ??? pri installvaneto ??????

 

Mojata video karta e 16 MB i igrata tragva ,ama grafikata i nadpisite ostavat njakade v minaloto.............. :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

значи аз имам един проблем с тази игра .... не знам дали е от картата(radeon 9200se) или просто самата игра е бъгава. интересно, че с demo-то съм нямал подобни ядове. опитвал съм я на всяка резолюция ..... а самият проблем се състои в това, че играта забива(и със звука нещо става), когато колата се завърти :confused пробвах и един update, но и той не помогна. .... а съобщението е следното:

 

VPU.ATI.GIF

 

знам, че веднага ще кажете "сложи си нови драйвери". да, ама аз съм с нови :(

 

и струва ли си в крайна сметка да се мъча с нея или да си свалям CMR 4?

 

vcard 128/64bit

ram 256ddr

cpu 1.8

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Да попитам....имам малък проблем с конфигурирането на контролите на 1-ви и 2-ри играч.Когато променям контрлите на 1-ви,се сменят същите и на 2-ри....Ама като променя на 2-ри,също се променят и на 1-ви(същите като на 2-ри)! :blink: :blink:

Малко помощ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...