Jump to content
BulForum.com

Quake2 server


ne3nam

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
аре бре хора...

толкова народ се точеше, пък засега повече от 5-6 човека не можем да съберем...

иначе става касапницата...в която доминира Runner засега...

влизайте в #q2 и се включвайте... :D

 

btw:може и да играем на по-стари игри като Revolt, Tank Racer...и т.н.

 

 

Мда прав си за доминирането :angry: :) . Иначе останалите сме горе долу на едно ниво и така става още по интересно. Ако хората станат повечко клането ще е наистина жестоко :bgrin: :D .

Link to comment
Share on other sites

Значи има сървър на 212.104.117.44,но той не е постоянен,тъй като аз го правя като се съберем хорица за пуцалка!В канала #q2 има инфо кога сървъра е он или оффлайн!!Така че всички в канал #q2!!GO GO GO! :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе, тук много ме споневат гледам... Ама така ще е, докато не се научите, кога и как да взимате мегата и да не пропускате бронята... :) :) :)

Стефане, ти пачна ли с 3.20?

Link to comment
Share on other sites

Леле ей сега играх срещу един поляк :angry1 . Тоя направо ме попиля. Нито един фраг не можах да взема от него :cry . Реших повече да не излагам страната ни и излезнах,въпреки, че той едва ли разбра от къде съм. :)

Link to comment
Share on other sites

Хорца аре всички в канала щото днес ще става меле...

Колкото повече се наблъскаме на тва тясно The Edge, толкова по-добре! :D

Link to comment
Share on other sites

Не ги дочакахме тия от Гигабит да направят сървър и за тва Мравката направи наш - дедикейтит. Някой ако има желание да заповяда в #Q2 в irc. Всяка вечер около 9 се събираме и играем по една игра. :)

 

Таничка, ти къде избяга, нали беше много надъхан/а? :)

Link to comment
Share on other sites

Хора влизайте по цял ден в канала,защото като се съберем хора желаещи за игра и си влизаме в сървър и се пуцаме яко без значение какво време е! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Не ги дочакахме тия от Гигабит да направят сървър и за тва Мравката направи наш - дедикейтит. Някой ако има желание да заповяда в #Q2 в irc. Всяка вечер около 9 се събираме и играем по една игра. :)

 

Таничка, ти къде избяга, нали беше много надъхан/а? :)

 

Той е готов от няколко седмици друг е въпроса че не знаех че изобщо някой го е обявявал тук а и никой не ме е питал за сървъра. http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=3645

Поздрави !

 

Edit: Защото видях че се интересувате дали е дедикейтед... Такъв е :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...