Jump to content
BulForum.com

Quake2 server


ne3nam

Recommended Posts

Joke neka da ne se karame, no CS se igrae vse oshte nai-mnogo v sveta...a i igrata e na 4-5 godini...ne znam za kvi 2 godini mi govorish izobshto...lqtoto 99 si spomnqm kak za sefte sednah da q pucam...pravi si sam smetka...i kazah Diablo 1 ne 2...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...

q2.bnc.bg е сървъра.Ако има зарибено куейкари да идват :)

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/GameZ/Quake.2.RiP/

тук съм качил ъпдейтната куейк2-ка с карти, скинове и тем подобни.Аре ако някой му се джъга още да пише ПМ и да поиграем.

 

П.С.

 

Runner теб най-много те чакам-имам спомени едно време от сървърите в Пловдив :P

Link to comment
Share on other sites

JOKe каквото и да кажеш по въпроса .. CS се е играла и се играе мнооого повече от q2 все пак и аз помня 99 когато седнах да я играя за 1 път .. в Force-a(Хелиос) бета 6.1 ли кво беше ще излъжа .. от тогава до днес си я цъкам като ми дотъпей

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Quake 2 е класика...затова...

едно време окупирвахме залата по цели дни да цъкаме deathmatch на The Edge... :love

златни времена бяха...златни... :punk

тройката няма и половината чар на двойката...

жалко че няма с кой да проверя дали съм толкова добър, както преди... :devil

Link to comment
Share on other sites

Да,може да е клсика и да велика игра според някой,но все пак преди 8 години излезе( 1997г. излезе,ако не се лъжа)а 8 години са малко множко.Така че аз ви препоръчвам Куейк 3.На мен лично ми харесва повече тройката.

Link to comment
Share on other sites

Да,може да е клсика и да велика игра според някой,но все пак преди 8 години излезе( 1997г. излезе,ако не се лъжа)а 8 години са малко множко.Така че аз ви препоръчвам Куейк 3.На мен лично ми харесва повече тройката.

е всеки си има право на мнение...

но все пак какво като е на 8 години...графиката и е прилична...геймплея за мултиплеър е идеален...

както и да е...който иска да играе двойката, който иска тройката... :D

Link to comment
Share on other sites

Фен съм и на двете игри, разбира се, но Quake 2 вече не играя.. по дървени са движенията, и определено не чак толкова плавни както при Q3. Да не говорим че вече съм свикнал със по-бързите ракети...

 

Както и да е - ако на някой му се играе Quake 3 (пък и Quake 2 макар) да не се срамува а да се свърже веднага с мен :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но ние редовно си джиткаме Quake2. Към 6-7-8 човека сме ;). Evrocom rules. Бтв, леко сме си го поразкрасили тоя куейк. Ето ви шотче: http://antz.hit.bg/q2e_shot0002.jpg

браво...добре сте го направили...защо не го качите някъде да е достъпен за повече

хора... :bgrin:

и последно...нови членове приемате ли... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз го бях качил в play.ek.net ама нещо са го изтрили. Иначе ето линк: http://free.data.bg/quakeworld/Quake2/Evolved/q2e.7z. Сори, че е в дата.бг, но просто нямаше къде другаде. Отваря се с Winrar и се екстрактва в папката на quake. После пускате OpelAL.exe(иначе няма да имте звук) и вместо quake2.exe стартирате q2e.exe ;)

 

Edit: btw, ако сте адски фенове на Quake2, просто няма как да не гледате Polish Frag Frestival 1 и 2. Можете да ги намерите на http://store2.data.bg/quakeworld/Quake2/movies/. Мога да ги гледам 100 пъти 1 след друг и няма да ми омръзнат :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Може ли някой да ми каже как да направя така, че да ми се вижда оръжието, щото като играя куейка и се вижда само мерника без никакво оръжие :confused

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже как да направя така, че да ми се вижда оръжието, щото като играя куейка и се вижда само мерника без никакво оръжие :confused

Отиваш в Multiplayer и избираш оръжието да ти е Right handed.

Link to comment
Share on other sites

Samo DA OTBELEJA che quake2 E Igra Klasika i ako se naprai niakoi evrokomski server za q2 Sha ee SUperr luda pucalska istoriaa :)...AKo Ima mnogo Xoda da Pochvame da mrunkame na furiozo Da pusne edin Server

Sha e zaribiavka goliama ...Niama znachenie kolko e stara..>Az sam siguren che shte ima xora koito shte e igraiat :)

Link to comment
Share on other sites

Ми ние са събираме няколко човека и си пуцаме в мулти :)

Не става така като сменя ръката на дясно :( други предложения

Link to comment
Share on other sites

Ние с батко ви Runner едно време много я играехме тая игра, той малко ме биеше, ама карай :) Дайте да си издействаме наистина един сървър, това си е класика...

Link to comment
Share on other sites

Тва нещо върви ли на ХР ?!? Щото ако върви съм с 2 ръце за сървър на сякакъв Quake :D

Link to comment
Share on other sites

Върви на ХР естествено, аз си спомням, че 2-3 клас супер мноу са зарибявахме да я играйм тая игра :D

Link to comment
Share on other sites

Бе не е лошо да напарвим и едни сървър на Quake 3. Там също става яко пуцане ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...