Jump to content
BulForum.com

Neshto interesno za xorata bez zanimanie


Lg-Badluck

Recommended Posts

Набор ми е, обича анимета, съдейки по аватара му и не е много активен.

Link to comment
Share on other sites

Офтопик: имах гениалната идея да поствам повечко в тази тема, за да може да слушам ласкави неща за мен ;) ама нещо се отказах тъй като ми е доста трудно да мисля суперлативи за хора които не са ми направили впечатление :)

 

(дефинирах ви кратко точно две причини поради които темата е спамерска ;) сори, измислете нещо по-добро :evil)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвам всички ония LOOSE-ри ъъъъ така де USER-ри с които пиша във топика за Ф1. Всички са супер точни пичове. Уважавам и @Lord_Gudo щото и той като мен го е заблъскал здраво идиотизма. Има още мноооого хора ама зема да изпусна някой и ше ми се сърди. :)

 

 

 

ЕДИТ: АААААААААА тоя преди мен ли беееее. Ми не знам. Не го познавам много много. sorry :( .

Link to comment
Share on other sites

като и гледам алватара и ми идва само едно нещо на ум ! ЧЕ ТЯ ОТ БСП-то :) ( ама може и да не е ) иначе гледам че не е много редовна ! или просто пише там кадето знае или се налага ! аве пекана е според мен :)

 

 

ЕДИТ: може и да е красива :music :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
като и гледам алватара и ми идва само едно нещо на ум ! ЧЕ ТЯ ОТ БСП-то :) ( ама може и да не е ) иначе гледам че не е много редовна ! или просто пише там кадето знае или се налага ! аве пекана е според мен :)

ЕДИТ: може и да е красива  :music  :wir

Струва ми се,че е голяма симпатяга :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...