Jump to content
BulForum.com

Enemy Territory server started !!!!


TED

Recommended Posts

pak shte sum ti v opoziciq.

Odeve kato igraehme to4no na fuel dump stana nai golqmoto shou.

Tochno kato igrahme, az biah field ops, a weasel soldier i ne mrydbahme ciala igra ot tunela.

Ne znam kakvo shou beshe :))

 

Obache nai-goliamoto shou beshe, kato vidiah che sa slojili bodliva tel na miastoto za preskachane na ogradata :))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Badluck mislia 4e si prav za ravnostoinosta. Na novite karti kato 4e li edini otbor ima preves nad drugite. Primer za tova e "Batery". Allies sreshtat mnogo trudnost da preminat purvona4alnata rampa. Pak ima varianti s malko zaobikalqne i t.n. no vse pak si e trudna. Sushtoto se otnasq i za Goldrush. Mislia 4e tam ne e 4estno 4e Allies vurvqt tolkova mnogo za da dostignat centrura na deistviqta. Po tozi na4in se razkusvame kato grupi4ka i pristigame po edin po dvama.

Link to comment
Share on other sites

az li4no smqtam 4e GoldRush i FuelDump sa nai-dobrite karti.Imat smisal.Imat posledovatelnost na deistviqta i ot nabludeniqta koito imam za sega sa nai-ravnostoini.Za fuela vsi4ki znaem.

Za goldrush.haresva mi tova 4e kartata ima mnogo ulici i ima6 svoboda na deistvie da iznenadva6 i axis i allies.vazlovo mqsno e tank barrier #2.nai-dobra za6tita moje da se napravi ot axis.za celta ima edin mashine gun i ako ima patrul gore na 3 etaj(koito e igral znam za kakvo govorq) nqma na4in da premine tanka.a sledovatelno i zlatoto nqma kak da bade vzeto.bih se sprql dosta podrobno za analiziraneto na tazi karta,koqto pak kazah e dosta intriguva6ta,no zasega ne sam zapoznat v vsi4kite detaili.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da obarna vnimanie na kartata "Batery".

Govorq za Axis:

1.Nai-vajnoto e NIKOI ot axis da ne sliza na plaja.Kazah go 100 pati dnes,dokato igrahme i pak se namiraha lameri ot roda na fragmaniaci i drugi koito si mislqt 4e sami 6te utrepqt 5 4oveka.tova ne e Counter-Strike.Vidqh kakvo napraviha.Dokato az i Poznai darjahme halma na nqkoi mu vzeha uniformata i na probiha.

2.Dokolko e vajen comand posta.ami dotolkova 4e tqh 6te gi puska 1/3 po-barzo ili za 20 sec a ne za 3.Mnogo vajno.Edin soldier s karte4 na halma edin gore na karte4a i edin na dolniq karte4 kazah 3-ma koito mogat da udarjat halma kakto si poiskat.kato tozi na dolniq sedi skrit i debne nqkoi da se ka4i da opravq stalbata.ina4e lesno 6te go vidqt i ubiqt s bazuka da re4em.a pak ako ima medic i field ops Allied nikoga nqma da mogat da prevzemat halma.dori i da stane malka proboina to e qsno 4e ediniq koito e na karte4a e cov ops i vednaga garmi stalbata.

4.v kraen slu4ai edin moje da otide da opravi comand posta no samo za da im razdeli silite malko.no v kraen za6toto bade li ubit tam lesno 6te vleznat s negovata uniforma.

5.kogato igraete nau4ete imenata na protivnikoviq otbor i sledete koi umira.dolu go pi6e.dosta e vajno kogato ima mesta za pronikvane s nemska uniforma a nqkoi igra4 ne bil ubivan 3 min.:))(tova za vseki slu4ai go kazvam)

 

i pak smeq da tvardq nai-trudnata karta za allied.v afrika ne6tata sa taka.oasis e za allied po4ti 88%(ako nqma lameta v allied).batery e za axis(praviloto pak vaji).gold rush e 50/50.tam se iska nai-ve4e(a kakto i v cqlata igra no se vijda 4e ne stava) team play.koito ne razbira angl. darja da proveri v re4nika kakvo ozna4ava za6toto igrata e mnogo tapa ako go nqma.tova e voina a ne teroristi i contra-teroristi.tova e zasega.

 

 

Wolverine

Link to comment
Share on other sites

Ima oshte po-dobre taktika na Battery si4ki AXIS sa CovertOps i samo nqkade ima Medic ili FieldOps za resuply. Shpionite oshte ot nachalo isipvat si4kite si Satchel Charges tam kadeto se stroi Rampata i chakat q doide nqkoi q sa go gramnali. Problema e edin kak da se razberat koi da garmi, za daa ne stane taka si4ki zaedno da si gi izgarmqt za nishto! A za kartite smqtam, che vsi4ki karti sa po-dobri za AXIS (v tqxna polza sa shtoto te zashtitavat), a za parvia ti komentar moje da gi ostavite da se trepat, no nqkoi trqbva da pazi stranichnia vxod ili pri samata vrata na karte4nicata ili do bunkera, vkoito ALLIES si stroqt Command Post-a. Plust tva tam si ima (v bunkera) mqsto za kravi i ammo! :evil

 

P.S. Az pak moga da iztrqpa 5 choveka i sam go pravil sam sami4ak ama e golqm zor ako ne si Medic, no i s Covert stava, ako ne te usetqt.

Link to comment
Share on other sites

Ne sum suglasen 4e e po lesno da se zashtitavash. Mislq 4e e mnogo otnositelno. Naprimer na Batery e lesno da se pazish no na Oasis ne e taka. Za ataka edin ako se promukne i moje da reshi vsi4ko. Taka 4e ne smqtam 4e moje se kaje 4e ednoto e po lesno ot drugoto.

Link to comment
Share on other sites

za battery sam saglasen 4e e trudna za allies,

ama 4estno da vi kaja, vinagi se connectvam kato igraqt

pone po 4 4oveka na otbor i to ima dosta silnii ot axis i to allies

ama da pukna ako dosq sam vijdal axis da biqt!

kakto se kaza problema e 4e nikoi ne6te da se mahne ot fragovete

i da pazi otzad, a kato se ide na plaja i are preoble4en(specialitet na poznai)

osven tova zadniq vhod i samiq gun sa dale4e i s mnogo zavoi ot forward bunkera,

koito rqdko se prevzema predi da e imalo pone 1 opit s dinamita po gun-a.

 

za oasis ne sam saglasen 4e e 88% za allies,

prosto e vapros na koi 6te si sedi v bazata i hubavo minirane.

vednaj igrah allies i pti4ka ne moje6e da prehvrakne blizo do north gun-a.

medic , injiner i soldier obikalqha do comand post-a,

ima6e 1 na karte4a i mislq 4e vednaj edin axis uspq da vidi north gun-a,

malko predi da bude zastrelqn ot injinera koito go paze6e.

nai golqmoto predimstvo na allies e 4e si4ki sa inexperienced

i stiga 15 sec da udarji dinamita sled koeto da umre blizo do nego i krai.

Link to comment
Share on other sites

5 4oveka navednaj ne moje6 da utrepe6 navednaj bas hva6tam.osven ako za 1 pat sqdat.

niakolko puti sum ospiaval da go prava (ima slu4ai i nesa bili noobies) ama razbirase edin sled rug ili dvama/ 3ima,a vuv nikakuv slu4ai ne 5 pred mene togava i edin nemoga da utrepa.

 

 

a za kvoto kazvashe guardian prav e (i as poniakoi put gona fragove, ama ne zashtoto iskam za broika, a me kefi da trepa :tongue ). no vuv pove4eto slu4ai gubeneto na edin otbor e kogato edinia e mnooo po silen ot drugia (i tova dokazva 4e po silnia otbor e kup4ina ot tapungeri deto se kefat da igraiat sreshtu neshtasnitsi) a drugia e zashtoto nikoi ne si vurshi shibanata zada4a kato triabva. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Razbrahte li za turnira ?

ste bade v nqkoq zala na evrokom no ne znam koga. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Emi chetoh chetoh i ne razbrah mama mu stara ot kude da si svalia taia shibana igra :angry1 :angry1 :angry1

 

Are help molia che napravo sha poludeia ..

 

Daite niakuv link ..che namerih samo niakuv ama pishe neshto linux taka che ne trugnah da go svaliam ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

имам 1 проблем : когато се опитам да влезна в някой от сървърите ми изписва incorrect ET.exe verision

записах играта и след това си сложих 2.60 пача играта си я изтеглих от замундата плс помогнете ;(

Link to comment
Share on other sites

имам 1 проблем : когато се опитам да влезна в някой от сървърите ми изписва incorrect ET.exe verision

записах играта и след това си сложих 2.60 пача играта си я изтеглих от замундата плс помогнете ;(

Ключът към палатката

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...