Jump to content
BulForum.com

Twin Peaks


Recommended Posts

Hora kakvo stava s filma. Vijdam 4e vsekimnogo go haresva. Az li4no ne moga da kaja komentari za6too po4ti ne go pomnq, no iskam 4as po-skoro da go gledam ve4e:)))

Link to comment
Share on other sites

Ima gi navsiakade po p2p. Toi lichno gi e svalial prez KaZaA a i az sam gi svalial kato biah v USA pak prez KaZaA ama ne gi pisah na diskove. No shte vidia kakvo moga da napravia. Do den dva ochakvaite pak vkliuchvane ot men.

Link to comment
Share on other sites

Vchera se pribra sestra mi i e donesla niakvi diskove s Twin Peaks dokolkoto pishe otpred do 11ta seria. Te sa obshto 30 obache a i Never_mind e pisal vav Future Uploads che shte kachva ot parvia sezon a az ne znam koi e parvia sezon. Kakvo da gi pravia? Btw kachestvoto e kofti i e sas vgradeni subtitri na shvedski no samo takiva sam nameril v net-a. A tazi godina triaa da izleznat i na DVD seriite ta moje po niakoe vreme da se uredim s DVD Rip makar men mnogo da ne me ibe kachestvoto. No vie si reshete.

Link to comment
Share on other sites

До колкото ми е известно, първи сезон са епизодите от първи до седми. За сега съм свалил само 6-ти епизод и качеството му е повече от задоволително. Общо са 4 епизода там, от където ги свалям - пилотния, четвърти и два пъти шести :rolleyes: . Преди да започнеш да уплоудваш, изчакай да видя дали единия от 2-та шести епизода не е някой друг.

Link to comment
Share on other sites

proverih v Kazaa i vidqh 4e gi ima ot 11-ti natatuk. no s malko lipsi. primerno 14 go nqmashe. napravi mi vpe4atlenie 4e vsi4kite se teglqt ot edin i susht 4ovek.

 

P.S.

Vse pak topic-a e za Twin Peaks i iskam nego da si gledam a ne Lost Hidhway.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

При жълтите имаме първи сезон и 3 епизода от втори. Идеи откъде да се сдобием с останалите? До колкото успявам да се ориентирам в обстановката, май II сезон е излязъл на DVD или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Във wareZZZZ-а на LanGame ги има повечето с големина 350 MB. Трябва да ги измъкнем от там ;)

 

Колкото до субтитрите: http://alien.dowling.edu/~aph3x/data/other...za_teddy.tar.gz

 

Edit: teddy-king, забрави да споменеш за 7-ми епизод от първи сезон, който не е причина за притеснение ;) Търсим от 04 до 22 от втори сезон...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Всичките серии съм ги свалил от нашият си warez.ru ( movies.co.jp )

Няма ли го вече там ?!??!?!?!?! Субове има на всякъде. Ама аз още си мисля че си го имаме. Я пак проверете, ама по-добре ! ;)

Link to comment
Share on other sites

v Arenabg.com ги има всичките само че са на ДВД 4 или 5 двд-та бяха с целия 1ви сезон ако някой се наеме да ги свали->рипне->качи и аз бих ги гледал ;)

 

аз бих се наел но с правене на ДВД се справям повече отколкото с рипване ;)

Link to comment
Share on other sites

kumcata, първи сезон не е проблем за намиране :)

 

rane, там има всички серии... от първи сезон. :P Даже без една...

Link to comment
Share on other sites

Един лек офтопик - Vankata гледам че си фен и доста зарибен на тема Дейвид Линч и неговите произведения на изкуството, та личния ми съвет е да изгледаш всичко правено от него и ще разбереш че човека следва хронология в творбите си и рядко бяга от теми които винаги са го вълнували, както и че използва едни и същи хора(изпълнители) за саундтраците към тези филми.

Големите фенове на неговото изкуство датират горе-долу от времето когато даваха Twin Peaks, който (сега по темата ;оР) е уникалем сам по себе си защото е началото на една негова мисъл в търсене на странната ничия земя която много хора търсят през целия си живот или накратко нещата които не можем просто хей така да си обясним, както и вечния въпрос за злото и неговите измерения.

Това което исках да кажа (ще прозвучи малко самохвално - за което се извинявам) е че аз и няколко мои приятели търсихме и с много труд събирахме неща в които Дейвид Линч има пръст още по времето когато нямаше Интернет.

Като с гордост мога да заявя, че съм от превилигирваните хора, които се срещнали Дейвид Линч на живо и са говорили с него, за съжаление не можаш да го попитам всичко което искаш, но както и да е...и това не е малко.

Та моля още веднъж за извинение и продължавайте с ъплоуда на Twin Peaks всичко е добре дошло. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Като с гордост мога да заявя, че съм от превилигирваните хора, които се срещнали Дейвид Линч на живо и са говорили с него

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...