Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 hour ago, deus_pld said:

 

ППДБ нямат достъп до големите телевизии и медии. Всичко е окупирано и платено от тиквата и шиши. Отделно активна кампания иска и много пари. Едва сега се сетиха да направят опция да им се дарявят пари с карта. Нямам време сега, но тези дни ще намеря време да публикувам няколко много добри анализа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

23 hours ago, netrootbg said:

Само не разбрах какво точно е престъплението от изтеклите записи?

 

Незаконно подслушване? Неправилно или неправомерно съхранение на записи от СРС?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

ППДБ нямат достъп до големите телевизии и медии. 

И какво от това? Ти колко хора под 35г. познваш, които гледат Панорама, примерно? Или четат вестник Труд? 

Има толкова канали: фейсбук, социалките, телеграм групи, тик-ток по дяволите- точно там със супер малък бюджет и правилно позициониране можеш да стигнеш до сюрбюлюк народ и то най-вече млади хора, които би трябвало да са ти основен таргет. Освн това- да излизат по площадите, човек по човек да обикалят ако трябва.

Обаче не, те като някакви пълни мисири седят и си траят и мъцкат от време на време някакво оправдание. 

Което, лично за мен води до два извода: или действително са новото, амнайсто поред изсрано лайно от ченгетата и мафията, което ни се сервирА в порцеланова чашка с чадърче, както критиците им изтъкват, или са си свестни пичове по принцип и са се ръководили от добри намеренения, обаче природно са толко смотани и безгръбначни гъби, че нищо не могат да направят като хората. И в двата случая не съм убеден, че заслужават доверието ми. Лошото е, че не виждам нищо и никой на хоризонта, даже и най-далечния, който да го заслужава. 

Link to comment
Share on other sites

Вчера попаднах на нов (поне за мен) канал за разпространение на агитационни материали.

На касата на бензиностанция на Лукойл, на изхода от Бургас, имаше няколкостотин такива "визитки", с размер 55 х 85 мм

 

001.jpg 002.jpg

 

Същия Лукойл, дето Делян Фактурата щеше да го санкционира и да му смъква цената на бензина с левче...
Същия този Лукойл, сега агитира за енергиен експерт от партията, чийто член на Изпълнителната комисия е Д. Фактурата.

 

@chasti, кажи как стават тия работи.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deus_pld said:

И какво от това? Ти колко хора под 35г. познваш, които гледат Панорама, примерно? Или четат вестник Труд? 

Има толкова канали: фейсбук, социалките, телеграм групи, тик-ток по дяволите- точно там със супер малък бюджет и правилно позициониране можеш да стигнеш до сюрбюлюк народ и то най-вече млади хора, които би трябвало да са ти основен таргет. Освн това- да излизат по площадите, човек по човек да обикалят ако трябва.

 

 

Ти колко хора над 21 познаваш, които ползват ТикТок и нямат застой в развитието? :D 

Link to comment
Share on other sites

Начииии, по мое мнение 80+%от хората имат застой в развитието без оглед на възрастта. Ама какво от това, олигофрени или не- имат право на глас.

Но дори и да си прав- от 18 до 21-годишни са десетки хиляди хора, пост-тийнове, които по принцип им е през дедовия за изборите. Тях ако успееш да обхванеш и да ги закараш до урните- имаш 5 депутата само от тука. Ама нема кой да се сети. А уж се водят модерно-мислеща партия.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@plameni Нямам никаква представа за какво говориш, съвсем сериозно! Нито човекът от снимката, нито Делян фактурата, нито съм ги чувал, нито съм ги виждал. Още по-малко пък да ме интересуват :) Абсолютно нова информация, абсолютно ненужна за мен. Дори и след поста ти, все още не разбирам какво се е случило, освен наличието на агитационни материали.

Но държа да подчертая, теб те уважавам! 

Поздрави!

 

.. и Едит... ако Гешев беше създал своя партия и се беше регистрирал за изборите, щях да гласувам за него!

Има няколко неща с които не съм съгласен, а именно да издигнеш Цецка Цачева за кандидат президент и да изгониш Горанов. Отдавна щяхме ний да сме забравили за проблеми с шенгени и еврозони. 

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, chasti said:

 

 

.. и Едит... ако Гешев беше създал своя партия и се беше регистрирал за изборите, щях да гласувам за него!

Гешев е създал своя партия и се е регистрирал за изборите.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
On 5/23/2024 at 6:11 PM, chasti said:

Дори и след поста ти, все още не разбирам какво се е случило, освен наличието на агитационни материали.

 

Ще се пробвам да обясня:

  1. Представи си, че си собственик на верига магазини и в тях продаваш собствена продукция.
  2. Високопоставен партиен функционер почти година тръби из медийното пространство, как крадейки левчета, се обогатяваш за сметка на изстрадалия, но мъдър народ, с хилядолетна история и само партията му да вземе управлението, ще ти скъсат шортите от данъци и ще те оставят на минимална печалба.
  3. В знак на благодарност, в навечерието на изборите, в същите тези твои магазини, ти разпространяваш агитационни материали на същата тази партия, която при така поставените публично условия, едва ли би искал да управлява

... или някъде бъркам в логиката? (наивен въпрос)

 

On 5/23/2024 at 6:11 PM, chasti said:

ако Гешев беше създал своя партия и се беше регистрирал за изборите, щях да гласувам за него!

 

Това не беше ли прокурорът, който така и не разбра какво означава ДП в делото за КТБ?

Същият ли е, който попита САЩ, какво чак толкова е направил Пеевски, че е определен като "корумпиран олигарх"?

Шефът на пералнята, която реално переше години наред ББ и ДП.

И т.н., и т.н...

 

Ти сериозно ли би гласувал за такъв човек?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, plameni said:

 

Това не беше ли прокурорът, който така и не разбра какво означава ДП в делото за КТБ?

Същият ли е, който попита САЩ, какво чак толкова е направил Пеевски, че е определен като "корумпиран олигарх"?

Шефът на пералнята, която реално переше години наред ББ и ДП.

И т.н., и т.н...

 

"Да ама виж как си им го каза в очите, човек! Истината им говори на харабия! Мъжката."

Link to comment
Share on other sites

Няма по противен човек от резидента радев в българската политика. Срам и позор е. Мутрата му се смееха като на клоун, но резидента е адски противен.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, netrootbg said:

Няма по противен човек от резидента радев в българската политика. Срам и позор е. Мутрата му се смееха като на клоун, но резидента е адски противен.

Според мен няма по гнусна клика от ПП-ДБ, винаги съм се чудил колко трябва да мрази себе си човек, че да гласува за тях. А относно президента, никога няма да го достигнат, нито по рейтинг, нито по акъл... особено по акъл.

Link to comment
Share on other sites

Абе... Аз за един преател да питам... Абе кво стана в тази Украйна, бе!? Нещо тоя преател не разбира как 99% от всичките тези умно-красиви оръжия спряха да вършат работа. Къде ще кацат и излитат тия Fки, дето щели да променят ТБД (и дето така лелеяно ги чакат и те кат нас). И най вече там пъпеши ли растат или хора, че не осъзнават в какви дълбоки лайна ги удави техния Славчо?  Тия наистина ли не осъзнават, че каквото искаше Вовка, отдавна го получи и, последното, което иска Русия е да дундурка територия без ресурси, но пък с десетки милиони михлюзи и на която територия ще трябва да и плаща масрафа за т.н. натовски помощи. Нали, за преател питам.

Link to comment
Share on other sites

Като го е получил това дето го е искал защо не си ходят в сибирската пустиня? И аз за един приятел. Вероятно същия като твоя.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

И най вече там пъпеши ли растат или хора, че не осъзнават в какви дълбоки лайна ги удави техния Славчо? 

Ех как ги боли някои, че украинците имат топки и не се предават :D "Преклонена главица, сабя не я сече", нали така ? :D

1 hour ago, gado said:

последното, което иска Русия е да дундурка територия без ресурси, но пък с десетки милиони михлюзи и на която територия ще трябва да и плаща масрафа

Че те собственият си не могат да платят, то язовирни стени падат, то канализация няма .. Хубаво, че имат ресурси дълбоко в земята :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ех, колко са глупавки някои... Продължавайте момчета да мислите с... (не, не с това)... мейнстрийма си. :)

И така, очакваме включване и от още двама изтъкнати членове на обществото на плоскоземците. Ама като им дойде време по UTC ще се включат и те. Няма да ме разочароват я :popcorn:

 

П.п. Само да спонема, че по принуда комуникирам с бая украинци. Досегът ми с повечето от тях ме кара да се чувствам малко по-добре заради факта, че има и по-големи цървули и селски бичмета от нас българите. А тия, дето не са чак толкова главогъзи, чакат с нетърпение оня с двугодишната фланелка да си тръгне или някой да го измете, че да имат и те лигитимен президент. Надяват се обаче, някой друг да им свърши тази работа.. (мила, родна картинка. Просълзявам се от умиление, че ми е толкова познато...)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ти пък що се чувстваш на всеки гъз, пръдня?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

ей тука добре е обяснено за "легитимността" на Зеленски:

https://www.dw.com/bg/legitimen-prezident-li-e-vse-ose-zelenski/a-69131502

Във всеки случай(за мен) си е по-"легитимен" от Путин и пародията на избори в Русия(надбягване с един кон) :)

 

П.П. Все пак смяна на върховен главнокомандващ по времена на война, си е направо развяване на бяло знаме.....все едно да смениш Хитлер по време на Втората световна или пък Чърчил(макар,че идва след оставка на друг по време на войната), или оня "симпатяга" Мусолини :)

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gado said:

Ти пък що се чувстваш на всеки гъз, пръдня?


Не разбрах. Аз не съм се почувствал посочен и споменат в коментара ти. Зададох въпрос след написаното от теб и не получих отговор. Та....

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, gadniqt said:

ей тука добре е обяснено за "легитимността" на Зеленски:

https://www.dw.com/bg/legitimen-prezident-li-e-vse-ose-zelenski/a-69131502

Във всеки случай(за мен) си е по-"легитимен" от Путин и пародията на избори в Русия(надбягване с един кон) :)

 

П.П. Все пак смяна на върховен главнокомандващ по времена на война, си е направо развяване на бяло знаме.....все едно да смениш Хитлер по време на Втората световна или пък Чърчил(макар,че идва след оставка на друг по време на войната), или оня "симпатяга" Мусолини :)

Путин в Русия е обичан много повече от колкото можеш да си представиш. Вярно, че и там има жълтопаветници подобно на нашите гейчета от ДБ и Спаси София, но те са едно зеънце спрямо цялостната подкрепа. А DW са толкова платена и затънала в лайна медия, че въобще не е за коментиране и особено списвачите там начело с оня клошар Евгений Дайнов, на който даже и в софийския университет му се подиграват.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@charmock Ами нямам си на идея колко е обичан, но човек да ме вкара във война и да ме кара да умирам "за родину" в чужда държава в 21век,едва ли ще го обичам,независимо от причините(в които и сам не е сигурен и се "ъпдейтват" в зависимост от на къде духа вятърът) :) .  В честни избори и с реална опозиция, щеше наистина да разбере "обичта" на народа :) ........бая известни руски личности са си казали мнението отностно ситуацията, бая измряха покрай своете различно мнение в Русия и извън Русия. Отностно и неговата лигитомност, сам си удъжи броя на мандатите като президент, иначе одавана да го бяха пенсионирали.....еб.м ти е руската "демокрация" . Абе има една фраза "кажи кои са ти приятелите, за да ти кажа що за човек си" ..... Иран,Северна Корея,Мианмир,Беларус ....все готини "демократични" държави.

 

П.П. Тъпото е, че заради един МЕГАЛОМАН, който иска да остане в историят, нещата се затягат като реторика напоследък и нищо чудно да се подпали нещо кофти в Европа

 

П.П2. @w00x Бая си прав :). И Сталин едно време също се е "радвал" на много "любов на народа", защото иначе Сибир или ковчег :) . 

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

Ако имаше опасност да ме вкарат в затвора ако не "обичам" лидера, аз също много щях да го обичам, докато съм на територията на Русия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...