Jump to content
BulForum.com

Vice City


Sancho Pansa

Recommended Posts

  • 1 month later...

МОже ли някой, който е играл ГТА 3 и Vice Sity да ми каже има ли голяма разлика, щото аз съм играл само Vice Sity-to и сега нещо ми се преигра и 3-ката, та да знам заслужава ли си :) 10х

И ако може да изтъкнете някои разлики ако се сетите :D

Link to comment
Share on other sites

МОже ли някой, който е играл ГТА 3 и Vice Sity да ми каже има ли голяма разлика, щото аз съм играл само Vice Sity-to и сега нещо ми се преигра и 3-ката, та да знам заслужава ли си :)  10х

И ако може да изтъкнете някои разлики ако се сетите :D

Като графика си приличат доста.И двете са много големи зарибявки.Като разлика мога да изтъкна това че в 3-ката няма мотори,хеликоптери и самолета лети супер малко,градовете са различни,колите също.Ако ти е харесала Vice Сity и 3-ката ще ти хареса.

Link to comment
Share on other sites

Като графика си приличат доста.И двете са много големи зарибявки.Като разлика мога да изтъкна това че в 3-ката няма мотори,хеликоптери и самолета лети супер малко,градовете са различни,колите също.Ако ти е харесала Vice Сity и 3-ката ще ти хареса.

 

Много мерси човече :D . Зарибих се още повече :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Свалих 2-те CD-та на VIce City,но са под формата на непознати файлове,а не Rar-ове.Някой би ли ми казал как да иснталирам играта? :confused

Link to comment
Share on other sites

Свалих 2-те CD-та на VIce City,но са под формата на непознати файлове,а не Rar-ове.Някой би ли ми казал как да иснталирам играта? :confused

Svalq6 si programata Deamon Tools v4.0 ot www.arenabg.com.Sled kato instalira6 programata dava6 s dqsnoto kop4e na ikonkata koqto ti e izleznala v dolniq desen agal(edna 4ervena gramotevica) Sled tova Virtyal CD ROM.Caka6 na nqkoi Device,izbira6 direktoriqta na igrata i tam trqbva da ima edin file cue. za vseki disk.Cakva6 na edno ot dvete cue-ta i tfa e.Sa6tata procedyra i za vtoroto cue.Ako e tova problema se nadqvam da sam pomognal

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...