Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Видиш ли в уречените време и час група хора ,които се държат "неадекватно" това сме ние :P

А сега сериозно ,най лесно ще е ако разгледаш снимките от предишните срещи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
абе вие дет сте се виждали сте лесни, ми ние дет сме несериозни и се чудим дали ще идваме по кво да ви познаем?

 

 

По идиотските физиономии на побеснели и-нет маниаци с кървясали очи и треперещи от никотин и кофеин ръчички.

Link to comment
Share on other sites

Ами колко ще сме ще се разбере в там. А иначе знам, че сам няма да бъда. От там нататък какво правим, какво не - важното е да е весело :)

Може да идем да ядем китайско пак, да направим сефтето за тая година :)

Link to comment
Share on other sites

Ами колко ще сме ще се разбере в там. А иначе знам, че сам няма да бъда. От там нататък какво правим, какво не - важното е да е весело :)

Може да идем да ядем китайско пак, да направим сефтето за тая година :)

 

Съгласен, ама май ще ми се наложи тогава да ям китайско 2 пъти за 1 ден ама карай )

Link to comment
Share on other sites

Искам да внеса предложение. Как ви се струва идеята за пицария Верди? Имавариант за 21% отстъпка, ако някой има карта. Ако никой няма или не може да намери, аз ще купя.

Та, какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Карамане! Ела! Да не ни оставиш без теб? Не може така! Пък после ще решим къде ще ходим.

Link to comment
Share on other sites

Карамане! Ела! Да не ни оставиш без теб? Не може така! Пък после ще решим къде ще ходим.

Znachi 6 chasa na postata i shte reshim tam kade da hodim.Neka da e na krachma.Az niamam osobeni pretencii kakto i povecheto nadiavam se :) Vinagi sme se razbirali.

Link to comment
Share on other sites

За мен няма особенно значение къде щее.Важното е да е весело :D ,в което не се съмнявам :P

Link to comment
Share on other sites

Sled kato propusnah poslednite 2 masovki, a po princip sam ot redovnite, tozi pat njama da propusna....i sam navit navsjakade....s mandja...bez mandja....samo da njama mnogo silna muzika da si chuvame lafa....a ako e tiha, za predpochitane da ne e chalga....ama karaj...v kraen sluchaj i tova moga da go prejiveja... :)

Link to comment
Share on other sites

tvurdo NE za kru4ma i MNOGO TVURDO NE za verdi za6tot si spomnqm posledniq pat kak ni gleda6e gotva4a kat bqhme sus Shade i PSYCHOSIS... a na kru4ma.. samo dumata kru4ma kat 4ui6 i ti staa qsno ... ne 4e sum glezlio i mamino detence no ne mi ponasqt nito alkohol nito cigari... no.. towa e samo moe mnenie[a i ako men me nqma vse edno nikoi nqma tui 4e twa e vseob6to mneie(ne 4e sum skromen :D :))]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...