Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Мамка му....и при мен става така....ей сега ми се обади един дето имал участие тази вечер и трябвало да компилира програми и по-рано от 18.30 не можел. :angry1 Тъкмо се бях нагласил, че ще разпусна малко.....карай....след новата година...то няма да е за последно.....Пожелавам ви приятно прекарване! :punk

П.П. Карамане...и по-внимателно с яденето, да не се налага навръщане да се поръчва кран да те вдига. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Неска незнам дали ще гойда, защото сам болен и незнам как ще се чувствам довечера, иначе ако не дойда приятно изкарване :)

 

 

Уаааааа нема да мога да доида

 

 

I pri men mai se polu4ava su6toto.Cqla no6t me bole6e gadniqt korem :ghost I produljava mrusnikut mu gaden!Ot teq hap4eta imam 4uvstvoto, 4e sum na lunata, :wir  no 6ibanite bolki ne spirat :angry: Ako se opravq sum na liniq :) Ako me nqma da 18:10 ne me 4akaite :cry Daje i da ne doida se ligavete zdravo :punk

 

 

Мамка му....и при мен става така....ей сега ми се обади един дето имал участие тази вечер и трябвало да компилира програми и по-рано от 18.30 не можел. :angry1  Тъкмо се бях нагласил, че ще разпусна малко.....карай....след новата година...то няма да е за последно.....Пожелавам ви приятно прекарване! :punk

П.П. Карамане...и по-внимателно с яденето, да не се налага навръщане да се поръчва кран да те вдига. :D  :D  :D

 

Еееее то въобще ще идва ли някой :( ? Аз тръгвам за другите не знам.

Link to comment
Share on other sites

Готино беше. Само изпускате като не идвате! Ще се забравим :)

Абе, че няма да се забравим...няма, а че сте прекарали чудесно (както винаги прекарваме) - в това съм убеден.....само много ме е яд, че не успях да дойда. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво беше. Жалко само, че не се видях с повече хора щото ми почва сесията и... :tongue .

Link to comment
Share on other sites

Ami ako sreshtata e na 08.01 i az shte doida ;)

Link to comment
Share on other sites

абе вие дет сте се виждали сте лесни, ми ние дет сме несериозни и се чудим дали ще идваме по кво да ви познаем?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...