Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Боли ме главаааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!

И нека някой ми каже,какво по дяволите съм правил,щото съм с доста бели петна.Не съм убил някой нали? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Боли ме главаааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!

И нека някой ми каже,какво по дяволите съм правил,щото съм с доста бели петна.Не съм убил някой нали? :blink:

Хаха споко не си...мех кошарата не ме цепи ама Ъгли Фрийк доста ще го поцепи :P

Link to comment
Share on other sites

hahahha bravo we pisa4 ako tolkova burzo piish kolkoto i pishesh zna4i pieneto na balgaria shte vleze v golqm razhod :P

Не мисля че тук е мястото където трябва да те правя на две стотинки.По добре не се заяждай,за да не започна аз "скинхед"

Link to comment
Share on other sites

Еми кофти е да драйфаш от фъстъци баси.....Добре,поне,че имах време да взема един душ....И сега съм като нов....Само кофата естествено.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Еми кофти е да драйфаш от фъстъци баси.....

Тфа с фъстъците наистина е кофти...но по добре да повърнеш и да изтрезнееш,отколкото да ти е кофти мноу повече и да драйфаш сутринта. :sick

Link to comment
Share on other sites

Да,само дето той не изтрезня.И ако някой го познава по-добре,или се вижда по-често с него,да му каже да си вземе раницата от нас.

Link to comment
Share on other sites

гледам че сте си прекарали добре. супер. аз от разстояние бях с вас. честно си мислех ко правите :)

баси тва бяха трите най-тежки дни в живота ми. спирам да пия

Link to comment
Share on other sites

Да,само дето той не изтрезня.И ако някой го познава по-добре,или се вижда по-често с него,да му каже да си вземе раницата от нас.

По дяволите тоя пич съм го виждал страшно много пъти някаде ама не помня от къде.Ако го видя пак ще му предам(ако ме помни кой сам де) :P

Link to comment
Share on other sites

И като не можете да пиете - не пиите бе хора :)

Май това трябваше да се спомене още в началото на купона а?

То не че нямаше да има изцепки пак ама поне да знаеш че си предупредил после да не изкарат теб виновен.

Link to comment
Share on other sites

pieneto e za hora koito im se otdava taq rabota ne e hubavo da se prahosva tova cenno neshto ALKOHOLA :) to e samo za porasnali i podrastvashti lica a ot poslednite dopitvaniq razbrah 4e iskate da me vidite mai shte se naloji da doida malko po rano ot o4akvanoto na sledvashtata sreshta ama poneje sam golqma gad shte si pomislq dali shte doida taka 4e trapnete i me o4akvaite

Link to comment
Share on other sites

Ей Извън земен мечтател ела ела.

А че имаше лош алкохолизъм имаше.

Не се отрича.Днес ще се видя с Антон за да му върна раницата и ще му трия сол на глвата

Link to comment
Share on other sites

С огромно закъснение ви предоставям снимките от миналата среща. Извинявам се предварително за лошото качество, дължащо се на ниската резолюция и слабото осветление.

 

link

Link to comment
Share on other sites

Теди мерси много братле.Мен пък смимките си ме кефят.

Дано снимките от РД-то на Алукард да излезнат по скоро че нямам търпение да ги видя. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...