Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Кълъбче,а аз на тебе ще ти .....хм,ще ти навия зърната на тирбушон.

Плюс това карантинния период с името мина вече. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

айде приятно изкарване от мен. няма да съм тук няколко дена, така че няма да мога да чета мненията, ама съм сигурен че ще си прекарате страхотно. Айде и нали знаете: Консумирайте умерено! Послание от __smirnoff__. :D

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз няма да мога да дойда(за 2-ри път),но дано си прекарате добре и после Алукард да си помни пождения ден,че после като го питат да не стане така че да не помни,а и най-важното после нали трябва да разкажете :D :lol:

И по-полека с пиенето :beer:

Link to comment
Share on other sites

Последно изявление преди джамбурето - малкия Владо вече търчи по магазините,аз съм изчистил у нас,заредил съм с музика(има от Алла Пугачова и Азис до Исихия и Тенхи),ще подам едно рамо на Владо с алкохола(все пак студентска квартира без алкохол не остава :) ).И да ви кажа - не очаквайте някакъв лукс :)

Но за шоуто гарантирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Споко за цигарите.Както изглежда май-май само аз ще съм пушач,пък една-две цигари в продължение на час,едва ли ще ти пречат(намалям ги).А и ще се отварят джамовете споко.

Link to comment
Share on other sites

Може и да успея да дойда за да честитя на Владимирчо.

Вярвам ,че ще се намери малко местенце и за мен ,все пак не заемам много място(освен на височина)

Link to comment
Share on other sites

Хора спокойно!!!Място има за всички - ако трябва по земята ще насядаме ама ще се съберем баси.

И едно предупреждение - а някой е пипнал Пурко,а съм му отхапал главата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще бъде (както казва Психаря) масов дестрой.

Аз трябва само малко да реанимирам щото снощи бях на купон и малко ме цепи кифлата,но до вечерта ще сам ОК. :punk

Link to comment
Share on other sites

О не напротив...ще ги видим ама просто не толкова скоро колкото очакват всички.Все пак беше апарат с лента така че първо трябва да се изкарат сниките,после скан...бла бла...но аз съм търпелив.:)

Link to comment
Share on other sites

Ако ви трябва скенер - имам. Ще се радвам да съм от полза :)

Непременно ще си от полза братле:)Тъкмо снощи се чудехме къде да сканираме снимките.Благодаря предварително.

 

Офф:Кой е изруда уеее....100 поста :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

hahahha bravo we pisa4 ako tolkova burzo piish kolkoto i pishesh zna4i pieneto na balgaria shte vleze v golqm razhod :P

 

a 4e si prekarahme bqsno si prekarahme i oshte kak :) beshe pulna omazvaciq kogato se poqvih za jalost mi beshe izri4no kazano da ne pravq prostotii i se naloji da buda primerno uzrud4e(edna stepen po visoka ot izrod)

Link to comment
Share on other sites

Така размазвацията бе пълна.ПОчти без изцепки.Но както навсякъде имаше една,две.

Но полкожението бе поето под контрол след сборна работа с алкохолните власти,министерството на тоалетната чиния и леглото на вътрешните работи.

 

Но най голямо благодаря на групировката:

 

И.М.К.М.Щ.М.Ц.Г или Искам.Малко.Кисело.Мляко.Щото.Ме.Цепи.Главата.И всичко бе под контрол дестроя зажърши 2:30 сутринта.

А снимки ще гледам да се искарат максимално бързо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...