Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

И аз се надявам всичко да е ок.Алукард все пак ако има някакав проблем до сабота обади се ве...ша има хелп!

Link to comment
Share on other sites

a organizaciata kak shte

ako se iztupame suma ti narod

kakvo shte iadem, (i piem)

ne moje taka!

Ей...Карамане....все за ядене и пиене мислиш (ама първо все пак сложи яденето :P ) - дай малко духовна храна на личността си....ха-ха...майтап бе....к'ва духовна храна на купон.......според мен, като се съберем всеки вади няква сума и купуваме провизиите за купона....а колко е голям тоз апартамент бе :confused Че ако се съберат много народ, всичко ще отиде по-дяволите... :cry

П.П. HATE и PSYCHOSIS - много сте се разкрасили напоследък....като ви гледам аватарите, май кометични операции са ви правили.... :bgrin:

6to be ne te li kefim...

Доста....даже почнах да сънувам кошмари... :devil

Link to comment
Share on other sites

ne smqtam 4e e dobra ideq... 1vo 6te sme poznati i nepoznati

2ro 6te sme tui da se kaje mnogo

3to 6te ima ot vsqkwi rasi i vsqkwi hora[koet ne mi dopada osobeno vupreki 4e moga da govorq na vsi4ki za vsqkwa tema]

4to mrazq piqnski iztorii

5to NE PONASQM CIGAREN DIM NA ZATVORENO PROSTRANSTVO.. mnogo stanaha

na kratko.. na edni 6te im e qko.. a drugi 6te gledat ot strani

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля че всеки може да си изкара яко.Но все пак уважи човека.На 18 става все пак...ама ако не ти се идва...ще ни липсваш братле :cry

Link to comment
Share on other sites

Така за апартамента Гримйаур е напално саголасен.Само ме е страх че пиене няма да има мнго.Затова ще помоля някои от вас да донесат по нещо от горе.

Пак ако огладнеем чак толкова не че няма да има храна.

ще идем да си купим от аладина

Link to comment
Share on other sites

уф страшно много ми се иска да дойда. веднъж ще се съберете в някъв апартамент и мен няма да ме има. NOT FAIR!

 

 

Ne si edinstven, ama da se nadqvame, 4e nqkoi vse 6te pomni ne6to i 6te ni razkaje pone :punk

Link to comment
Share on other sites

Да разбира се целта на това не е да се напиеме и да праим пиянски идиотизми.Все пак имаме саседи.Целта е да се саберем и да овазим деня в който сам се пръкнал.

ще се веселим бе човек.Единственото дето ме притеснява вече е че 30 човека в този апартамент не знам каде ще ги сабера.

Наката повтаря да не се притеснявам ама някак си ъкъла не ми го побира.

Link to comment
Share on other sites

Наката повтаря да не се притеснявам ама някак си ъкъла не ми го побира.

Бе щом човека ти казва да не се притесняваш кфо се юркаш?Всичко ще баде наред спокойно. :D

Link to comment
Share on other sites

На мен за събота ми поникна нещо важно и няма да мога да дойда. Ама един олигофрен по-малко не е фатално ;) Пожелавам ви да си прекарате готино и без изцепки!

Link to comment
Share on other sites

На мен за събота ми поникна нещо важно и няма да мога да дойда. Ама един олигофрен по-малко не е фатално ;) Пожелавам ви да си прекарате готино и без изцепки!

huu e... zarqzva6 cqlata oligofreniq zaradi ediniq sex taka li? dobreeee.. ti 6a kai6 ne6to :D :) {P}

Link to comment
Share on other sites

zarqzva6 cqlata oligofreniq zaradi ediniq sex taka li?

Трябваше ли всички да разбират, че ще се виждам с Shade? To бива, бива, ама чак пък толкова...не оставяш нашата красива любов да процъфти! Гад! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вероятно и аз ще пропусна отново (поради няколко причини) купона.... :(

- до понеделник вкл. съм фул от работа и почти не спя последните дни

- не "употребявам" алкохол и ще стоя като кръпка на купона

- като се съберат много хора на тясно място ме хваща клаустрофобията

- имам да черпя Психара, а той няма да идва......

Но пожелавам весело прекарване на тези дето се организирате! :punk

Link to comment
Share on other sites

Da,az toq pyt veche naistina nqma da moga da doida..

Prichinite ne mi se pishat,ne mi se pie s mnogo nepoznati na edno mesto,a i mi izkochiha malko angajimenti s gadjeto.

Priqtni zabawleniq i wnimawaite s alkohola! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз внасям малко разяснение.Понеже джумбиша ще е у нас,а съквартиранта ми ще е след нощтна смяна,събирането трябва да почне някъде към 19:30(това е за идването у нас.),а иначе времето може да си остане същото за срещата.

 

Борка,лиго малка,я вземи го отрази в заглавието. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...