Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

По принцип и аз сам ЗА Безистенъ но не мисля че на всички ще им допадне идеята.Все пак който ще идва да си каже какъв му е зора за музиката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
По принцип и аз сам ЗА Безистенъ но не мисля че на всички ще им допадне идеята.Все пак който ще идва да си каже какъв му е зора за музиката.

Ми квото харесва на другите само без чалга...вижте кво добро дете съм :P :P

Link to comment
Share on other sites

az ve4e ne sum dite.. a ... kak be6e... pyroman kak be6e? :D

 

 

Запомни го веднъж за винаги "малко недорасло Психарче" :woot

 

Какво се разбрахте за следващата среща ? На 18 12 2004 ли остава

Няма нужда да се карате за музиката предлагам да пеят PSYCHOSIS и Psihara

Link to comment
Share on other sites

brei kato 4eta ........mai 6a zema i az da doda nyakoi pat be.....kato gledam za muzika nyama da se bieme 6tot slu6ame po4ti ednakva ta .....6te vidim sya sled 8 dali 6te ojiveya ....... :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

.....6te vidim sya sled 8 dali 6te ojiveya ....... :bgrin:  :P

Аз оживях споко.Много ще изпуснеш ако не дойдеш.Аз сега бях за първи път и се разбих здравата:)

Link to comment
Share on other sites

Хм, винаги има вариант някой доброволно да ни покани в апартамента си ;) Няма да правим пакости, честна дума :)

Хехе да бе...освен някой да го направи.Самоубиец..... :crazy:

Нека сериозно по темата сега...кой ще ни покани...аз приемам покани :D

Link to comment
Share on other sites

Ами, аз с радост бих ви приел вкъщи, но родителските лица рядко ги хваща липсата, пък да се съберем и те да са там - не върви, man.

Има и друг вариант. Имаме стара къща, в която живее прабаба ми, ама сега заради студа се е прибрала на топло в Асеновград. Та това местенце би могло да послужи за нещо. Само дето е наистина студено , покривите са пробити и капе, а има и вероятност да паднат. Дори и да не падне, ако вали ще е мноо як купон! С бански :)

Ако идеята ви допада, мисля , че най-добре ще е да взема с мен няколко "агента", които да видят за какво става дума и да решат аджеба може ли или не може нещо да стане.

Е, как ви се струва?

Link to comment
Share on other sites

18 не е ли много рано бе хора не може ли в края не декември или януари някаде ???

 

А карамане това на аватара ти от кой филм е и как се казва.Питам 6тото имам слабост към червенокоси :P

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислех, че е рано, ама все пак - като ни е готино заедно, защо да отлагаме следващото виждане?!?!? Няма логика. Пък опасност от омръзване едва ли има. Така че остава 18-ти :)

Link to comment
Share on other sites

Стига бабата да не Ви изгони :D

Link to comment
Share on other sites

Хаахха ПСИХОЗИС "pool party" ли ще правим :D

Пък и според мен 18 е добре,щото след тва става студено ииии... :huh:

Както кажете...а за приютяването..се една добра душа ще се намери :P :D

Link to comment
Share on other sites

Ам аз сам навит за всяка дата стига да не е след Коледа.Тогава съм извън града.Така че..няма значение за мен дали ще е на 22 или на 18.Нека всеки да каже коя дата му е по добре и това е.

Link to comment
Share on other sites

Тва пък за ко беше

 

Ами аз доколкото си спомням имаше няква много стара тема,в която ти си беше писал коментара,затова караман пита кво си пил,иначе поста си е по темата "кой къде иска да отиде и музиката"....сега ако ме изкарате,че аз съм пила нещо... :bgrin: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Беше си написал мнението в ето тази тема:

Да си "вземем" довиждане

 

 

Е не вие ма съсипахте. Как сам поснал там незнам, като когато го писах това си бях много много наред и трезвен даже. Онази тема сам я чел само веднъй, как съм писал там като тя е на много страници от тази незнам. Аз изчетах сички ваши постове и писах веднага. Незнам дали е станало някво объркване или грешката е в мен, но няма значение :P

Та сега по тази тема, дайте сериозно да решима каде ще ходим, за да няма сръдни после ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...