Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Уф,леле мале :D

Ебати срещата,ебати чудото :D

Аз искам един автограф от Психара и Психозис..щото пеят много хубаво :D

Иначе аз също останах доволна и бих дошла с удоволствие :D

 

Тедиииии,изтрезня ли,Тедииииииииии? :P

Искам още снимки ей ;'>

А иначе за 18... аз съм съгласна донякъде :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

@ludoto_mimi ми кво да ти разказвам аз в последния момент реших,че ще ходя..

Отивам аз на центъра и гледам pyroman и shade седях малко отстрани и после им се обадих,дойдоха още хора..

Отидохме в "Азия",после се мотахме по центъра ядохме сладоледче и 'малко' простотии и лиготии :D

Link to comment
Share on other sites

Едно включване и от мен: сори че чак сега ще дам снимките, но сега изтрезнях и се добрах до компотера. Снимките са малко, това е защото стоях много малко :(. За 18 съм навит(поне за сега нямам ангажименти). А я кажете какво стана след като си тръгнах??? И най-важното е: ако жената ми е изневерила, Моля кажете обещавам виновниците да бъдат наказани жестоко-да платят няколко бири, картофки и сладолед :P

Link to comment
Share on other sites

Олеее,въобще не излизам хубаво на снимки :D

Link to comment
Share on other sites

@ludoto_mimi

тва е justsoyouknow :D

Link to comment
Share on other sites

А много добре изглеждам .. :D

 

Иначе ти май не даваше да те снимат :D :D

Link to comment
Share on other sites

Той не че не даваше ми Гошко се сети много късно да почне да снима.

Аз и карамански сме ощетени сам по веднай се мясваме

Link to comment
Share on other sites

Dobre, dovolen sum gore-dolu ot snimkite, ako bqh ostanal do kraq 6tqh da sum o6te po-dovolen!Drugiqt put trqa da namerim edna kamera, deto da ni sledi prez cqloto vreme, no togava puk 6te ni e sram da se pakajem na ulicata :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха снимките РУЛЗЗЗ!!!

Олеее Б*х Мааму.Много са яки ама жалко че са малко.Аз ще чакам Теди-Кинг да сложи тези от неговият телефон.Ей там пък са лиготиите. :punk

Link to comment
Share on other sites

Мдам, защо винаги на снимки приличам на олигофрен...защо ли наистина :)

Значи определяме 18 декември за деня на следващата среща! Засега часът и мястото на срещата са същите. Предполагам, че някои хора няма да са щастливи да се ходи отново на китайско, така че се приемат предложения. Вече има идея за Безистена, която аз лично подкрепям с две ръце. Въпреки че се опасявам да не ни изгонят :)

Някой знае ли местенце, на което пускат музика по желание? Може да се направи един сборен диск (няколко сборни диска) с музика, която да се харесва от всички ни (съжалявам, чалгата по дефолт не я включвам ;) ). Абе въобще където и да сме, ще се размажем! Важно е компанията да е яка! А ние ако не сме яки, здраве му кажи :)

Link to comment
Share on other sites

Караман, това на аватара ти живо ли е? :)

Иначе за заведение - сега научих от брат ми, че имало някакво "Латино", в което пускали твои дискове. Намира се някъде около техническия университет, ама къде точно не знам. Ще го намерим :)

 

 

хм, май забравих да включа джаза като забранена музика :)

Link to comment
Share on other sites

мале хора каратеме само да съжелявам,че изпуснах такова зрелище :cry :cry ,а психар на теб искам да ти се извиня :rolleyes: сега вече разбитото ти детство ми тежи на съвестта :( :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Muzika po jelanie puskaha vyv edno zavedenie (ne mu znam imeto), to4no pod galeriq "vyzrajdane" v stariq grad, no togava bqhme mnooogo hora i po4ti cqloto zavedenie be6e rezervirano za nas... ako se saberete pove4ko predpolagam, 4e 6te vi uidisvat na jelaniqta. Ina4e tam e mnogo gotinko..

Link to comment
Share on other sites

Много ми хареса идеята да се иде в Безистена. Но се опасявам, че въпреки че музиката там е върха, е доста силна и няма да можем да си чуем приказката.

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да отидем някаде не за да слушаме музика, а за да си напраим лафа и да се поизложим малко. А тва със забранените стилове е мноо тъпо, щот се ще има недоволни. Щом ви се слуша музика идете на дискотека ве :P Друг вариант е да се иди някъде където няма музика, за да няма сръдни, но тогава ще се сърдят от заведението, зашото ще пречим много. Така че идеята е да се отиде някъде, където има няква музика, която да заглушава виковете ни (или части от тях:))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...