Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

ХАХАХА Що не ти ли хареса?Мене мноу ме кефеше лъжицата...разби ме напрау:)А кога ще бадат качени снимките.Много искам да ги видя.

А за Безистенъ...кфо ядене ве..само бира и тфа е!!!

:punk :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Що не ти ли хареса?

Ти не се прай много, да не те питам за ракията ;) Май още усещаш вкуса.

Не знам защо още няма снимки...ако до половин час не са качени, ще звънкам, да не би да са заспали :)

Link to comment
Share on other sites

Ти не се прай много, да не те питам за ракията ;) Май още усещаш вкуса.

Повече никаква ракия от там...аз ще си нося от наща.

Званкай вече че търпение нямам.Ние с Pyroman и Pechenata се прибрахме до Тракия пеша.Ся краката са ми компот от всякаде.

Скоро наистина ставам HATE :punk

Link to comment
Share on other sites

Как ще се поберем 15 човека там?!? Пък и май храната е важен елемент за някои хора :) Аз другия път няма да ям супа!!!

 

6to be, kvo i ima6e na supi4kata? :woot :woot :woot I salatkata hi4 ne be6e luta :bgrin:

 

Edit:Ka4il li e George snimkite?

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте започвам да качвам снимки ,ще извинявате за качеството ,но все пак са от телефон.Като се качат ще дам линк

 

 

Иначе си прекарах СТРАХОТНО

 

 

готово каквото съм снимал етук

Link to comment
Share on other sites

Тези снимки не са лоши но представям си като се качат другите...ще се размажа като ги видя.Има големи изрудии.

Много ме кефи на Психаря сладоледа...все пак донякаде е и мое дело:)

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте започвам да качвам снимки ,ще извинявате за качеството ,но все пак са от телефон.Като се качат ще дам линк

Иначе си прекарах СТРАХОТНО

готово каквото съм снимал етук

Ей затова не искам да си купувам телефон с камера (поне докато не ги докарат до 3 MP) ;) Обаче се радвам, че сте си прекарали добре....в което и не се съмнявам... :)

Link to comment
Share on other sites

Аууу, разочарован съм страшно много! Толкова се бях зарибил по С65...сега като видях какви снимки прави...

Ама снимките идват и си отиват - спомените от приятното прекарване остават!

Link to comment
Share on other sites

ETO towa e moqt sladoled.. :( i s edno devoi4e ne me ustaihte da govorq :(

didaaa... s 4ervena nqma6e no az bqh s julta i ti ne me uvaji.. az sum oficialno obiden i kakto kaza bratko PSYCHOSIS -razbi mi detskite fantazii :(

a justsoyouknow kato kaza na 3 devoi4eta 4e se e zapoznal s nas taq ve4er i oneq po4naha da mu se smeqt i da ne mu vqrvat :D

i DURJA da otbeleja 4e ako pyroman prodaljava da se durji tolkowa priqtelski s men i na sledva6tite sre6ti... 6te idwam s debelo qke i pulofer :(!

Link to comment
Share on other sites

a justsoyouknow kato kaza na 3 devoi4eta 4e se e zapoznal s nas taq ve4er i oneq po4naha da mu se smeqt i da ne mu vqrvat :D

Ами да ти кажа не ми повярваха щото обикновенно не се събирам с изруди.Там кадето отида обикновенно аз сам изруда,а снощи изрудите с лопата да ги ринеш...

Незнам какво ли ще ми кажат като ме видят из квартала...ще постна мнението им за вас:)

Link to comment
Share on other sites

i DURJA da otbeleja 4e ako pyroman prodaljava da se durji tolkowa priqtelski s men i na sledva6tite sre6ti... 6te idwam s debelo qke i pulofer :(!

 

 

Какво пак недоволстваш Психарче малко :D

 

Относно сладоледа следващия път ще се постараем повече :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Супер яко беше и този път. :P

Е аз сигурно съм най-доволен,

защото после бях и на друго парти :)

 

Това беше един от многото щастливи дни в живота ми :)

Карамане как изкара бе?Ние после се разбихме братле.

Link to comment
Share on other sites

Това беше един от многото щастливи дни в живота ми :)

И като знам, че съм бил една малка част от този ден - става ми толкова готино на сърцето :)

justsoyouknow, ако се срамуваш от нас, кажи, та следващия път като те наобиколят момичета да знаем да си мълчим :)

Link to comment
Share on other sites

justsoyouknow, ако се срамуваш от нас, кажи, та следващия път като те наобиколят момичета да знаем да си мълчим :)

Психозиз мен от вас не ме е срам,иначе щях ли да стоя толкова снощи.

Абе общо взето...лиготията беше пълна.Мен пак като ме наобиколят момичета...елате пак и вас да запозная бе да не ме наобикалят само мене.

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Мен пак като ме наобиколят момичета...елате пак и вас да запозная бе да не ме наобикалят само мене.

Аааа, не става така. Ще има кажеш "Абе тука има едни готини пичове, искате ли да ви запозная..." ;)

 

Нека погледнем напред. Дата за следващата среща? 18 декември май е доста близко, 25 пък е Коледа. Предложения?

Link to comment
Share on other sites

Ами за мен 1-ви е възможно най проблемната дата...от Коледа нататък до края на ваканцията аз няма да сам в Пловдив.Айде да не е 1-ви моля ви. :(

Link to comment
Share on other sites

Е баш около Коледа няма ли да е трудно?

Дайте на 18-ти (smirnoff, постарай се да дойдеш, ей!). Това май е най-подходящото.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...