Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

А къде ще се ходи?

Link to comment
Share on other sites

Ахам,благодаря. :D

Link to comment
Share on other sites

аха значи ще търся много хора и едно сладурче с жълта шапка   

 

За да ти е и по лесно аз ще се опитам да взема прословутата табела от DarckWish

Link to comment
Share on other sites

Мамка му...ей сега изпратих едни хора и след 10 минути идват други....мислех, че ще успея да дойда, ама този път явно няма да смогна. :( Ако Джордж е бил на масовката, чакам от него снимки, да видя кой нов се е излъгал да се обвърже с вас...мене вече ме прелъгахте :D :D :D П.П. Нямам предвид нормалните личности (като мене :P ), а някои с леко изместена психика (справка: никовете и аватарите) :ghost :bgrin: :allien

Link to comment
Share on other sites

Ех, винаги се оплакваш :) Нищо не ти направих, стига си хленчил.

Готино си прекарах, надявам се и на останалите да им е било приятно. Имаше две нови попълнения, които се представиха на много високо ниво и смятам, че без тях няма да е същото на следващата среща :)

Link to comment
Share on other sites

Снимки има, би трябвало да се появят,ако не тази вечер, то утре.

Новите лица бяха justsoyouknow, който скоро ще бъде HATE, и Pechenata. Готини хора :)

Link to comment
Share on other sites

Аболютно тотално се разбих на срещата.Съмнявам се да пропусна отсега нататък среща освен ако не ме спира нещо много важно.

Link to comment
Share on other sites

Например камион? ;)

Много ще се изкефя да се съберем някъде, където има музика, ама такава, каквато на нас ни харесва, да се размажем!

Link to comment
Share on other sites

Много ще се изкефя да се съберем някъде, където има музика, ама такава, каквато на нас ни харесва, да се размажем!

ОООО Мноу ши съ размажим!Ама не на всеки допада това което на нас нали?

Ако все пак ще сме всички изруди дай да мислим и за тях

Link to comment
Share on other sites

Ам бяхме в ресторант Азия.Аз бях за първи път и се нацепих тотално от кеф.Наистина мисля че изпусна.PSYCHOSIS (Надявам се че сам го написал правилно) е ако е така с музиката давай да ги водим в Безистенъ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...