Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Moje edin pripadna zashtoto poluchi nervna kriza no se nadiavam che ti si psihichno zdrav  Zapoviadai  (shegichka)

Да, да шегичка изгълтах 300 грама валериан :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

За четвърти има някаква макар и малка вероятност пак да не дойда, щото се организира няква екскурзия. Ама в скоро време ще се разбере със сигурност. Дано да не е на 4 екскурзията

Link to comment
Share on other sites

Не е зле, докато има време, да решим общо дали да е въпросната събота или следващата, понеже обявената (4-ти), е около студентските празници(има и такива между нас :) ), освен това се говори и за екскурзии, LAN партита и други от този род. Ако е по-удобно на 11-ти - не вярвам да сме се забравили дотогава как изглеждаме... :D

Link to comment
Share on other sites

abe ti huu navivash ama az kat doida tam i kato v nebrano loze maina..pukel 4ovek ne poznavam...abe sha vidq..trqa da se resha i tfa e

Абе като те гледам на аватара, хич не ми изглеждаш толкова стеснителен :pirate , ама не виждам к'во се стягаш - нали всеки от нас е бил все някога за пръв път? То ако всички разсъждавахме като тебе, тази тема нямаше да я има, някои нямаше да са се оженили и т.н. :D

А относно 4-ти - ами хубаво де - нека да е 4-ти....аз понеже за общото благо.... :punk

Link to comment
Share on other sites

abe ti huu navivash ama az kat doida tam i kato v nebrano loze maina..pukel 4ovek ne poznavam...abe sha vidq..trqa da se resha i tfa e

 

 

не се притеснявай и аз мислех като теб ама на края се реших и отидох и ДОБРЕ си прекарах. ;)

 

Още съм цял не успяха да ме изядат :P :devil

 

 

PS:последно на 4-ти така ли?

Link to comment
Share on other sites

Eee, kak без теб?!? Та ти си душата, сърцето и белия дроб на компанията! Ще липсваш :(

Най-вече очите и паметта, знаете за к'во говоря. Джордж, ще ти трябва ли фотото на другия купон, да го дадеш на __smirnoff__ или Караман, че без теб сме заникъде... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...