Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Беше чудесно! Радвам се, че успях да бъда :)

Тоя път успя:). За съжаление не мога да кажа същото за себе си.

Гледам, Dorina е отсрамила дамското съсловие на форума. Хубаво е да има по-активно участие на последното, да има баланс.

Link to comment
Share on other sites

хахахаха яко беше :punk

Дорина е излязла мого яко :woot

пък и моята снимка нее за изхвърляне следващия път с по малко зум :P

Link to comment
Share on other sites

Когат' ни е най-лошо - ей така да ни бъде! :D Да...много яко беше....и яденето с големите порции....и сладоледите после....абе от път на път все по-яко става. Който не е дошъл, само той не знае какво е изпуснал. Ама да не мислите, че само сме яли и пили - майтапите бяха поне 10 пъти повече. :P

Link to comment
Share on other sites

да се #^$!#@ в гадния късмет. Трябваше ли да съм болен точно сега. Като гледам съм изпуснал шоуто тоя път. Пък и ми се хапваше китайско.

Link to comment
Share on other sites

Zapochvam dietka sas fintesche 

Какво ще ядеш само щанги и лежанки :D . Абе що не ме изрежете от снимката, приличам на 15 годишен олигофрен с клепнали уши :angry1

Link to comment
Share on other sites

Какво ще ядеш само щанги и лежанки :D . Абе що не ме изрежете от снимката, приличам на 15 годишен олигофрен с клепнали уши :angry1

 

Ako трябва да изрежем всеки олигуфрен, на снимките няма да остане никой :)

 

Майтап бе Уили, НЕ СЕ ОБИЖДАЙ народе !!!

Link to comment
Share on other sites

Какво ще ядеш само щанги и лежанки :D . Абе що не ме изрежете от снимката, приличам на 15 годишен олигофрен с клепнали уши :angry1

ahahah ne e to4no taka no .. ima ne6to vqrno :) sled kato ve4e obqviha 4e az i PSYCHOSIS se obi4ame eto i datata na svatbata

 

04.12.2004

18:00

post office

be there or be.. edikwosi :)

[nqma da 4erpim ama moje da nosite podaruci :)]

izkarah si izkliu4itelno priqtno!!! obi4am vi vsi4ki[ve4e..] :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина, прекарахме страхотно (то май винаги става така). Тоя път имаше и много простотии - все смях да става :P

Link to comment
Share on other sites

Кои ще са кумовете.

Аз пак се прецаках, винаги си тръгвам на най интересното. И слажете снимката с аптекарските шишета.

Link to comment
Share on other sites

Няма кво да се обижда народа, олигофренчета сме си

Аз съм обиден, ни съм олигофрен, а полу-идиот с амбиции за повишаване в пълен :tongue :wir

Link to comment
Share on other sites

Трагична вест, вчера между 6.00 и 10.30 (по време на срещата на вареза) котето е било обрано. Откраднати са снайпера, възглавничката, 5 ръчни гранати, 1 гранатомет, един пистолет Desert-Eagle, колт-Питон, Узи, и два килограма шурикени. Молим извършителите да върнат възглавничката, беше му спомен от Виетнам (ибягало е от един ресторант скрит в ния), оръжията може да задържат, имаме още. Ето снимка от охранителната камера

Направо е почервеняло от ят за възглавничката. :cry

Link to comment
Share on other sites

По настояване на някои личности, чиито имена няма да спомена, едитвам този пост :)

Като прочета темата и разбера аджеба какво сте се разбрали, ще го пиша с големи букви отгоре.СЪБОТА 13 ноември, 18 часа пред пощата и оттам към Азия-та

lol pak sam propusnala :(

Link to comment
Share on other sites

lol pak sam propusnala :(

Я да ти припомня нещо:

Personal Message - ra4e-f

ami moje i da doida na masovkata ako imam vreme a koi e psihara nqkoi tvoi priatel?

:), Oct 4 2004, 18:18 PM

Цял месец, че и нещо отгоре... :P ....а относно psihara , сигурно си се ориентирала вече що за личност е (въпреки, че някои личности е по-добре да не ги познаваш :D )

Link to comment
Share on other sites

чакай да си погледна списъка с ангажиментите...

там съм!!!

И тоя път ако ще и на смъртно легло да съм пак идвам. Ако трябва и леглото ще домъкна ма ще съм там. И да не искате да кажете че съм изпуснал свежа доза простотий???

Link to comment
Share on other sites

В същия ден имам изпит, така че или ще черпя (кола :P ) или ще си оправям настроението, при всички случаи съм там.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...