Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
ЧЕ ГИ ВИДЯХ ВИДЯХ ГИ  ,но все пак ?

щом има табела няма да ви объркам

Zna4i eto ti oputvane

Tursi 4oveka sus jultata 6apka.. toi 6te ti pokaje vsi4ki ostanali!!!!!!

PSYCHOSIS znai6 kude kak koga za6to i koi ... nadqam se i tozi put da se prosulzeim ot smqh :)[btw gleda li filma 6tot gleam 4e si slojil avatara.. :)]

Link to comment
Share on other sites

За тези, които за първи път ще идват на тази среща - предупреждавам ви, не сме много нормални :) Така че ако имате слаби сърца или се чувствате морално засегнати в компанията на олигофрени - по-добре прекарайте вечерта пред телевизора или с друга компания ;)

Link to comment
Share on other sites

За тези, които за първи път ще идват на тази среща - предупреждавам ви, не сме много нормални :) Така че ако имате слаби сърца или се чувствате морално засегнати в компанията на олигофрени - по-добре прекарайте вечерта пред телевизора или с друга компания ;)

Tova e shega razbira se ;)

Link to comment
Share on other sites

.... не сме много нормални :) ....

Що бе, прав е човекът и сигурно има предвид себе си най-вече :D :D . Ами да...днес си вървя по Гладстон и гледам някакъв включил колелото на 4-та и лети ниско над тротоара....като наближи, кой мислиш - Психото. Махнах му, ама той докато спре мина още 30 метра (и спря в една стена... :D ...ха..ха... :P )....та това е де....не знам дали е нормално. :)

..аз съм малко болен. ако не се оправя до утре ще карате без мен..

Сакън....удари една водка (Smirnoff) и ще ти мине. B)

...ama na restorant li ste hodim ili kade? ima li ne6to zaplanuvano...

Ами последният път бяхме в китайски (Азия-та) и ни хареса....доколкото чета, май пак там са решили да ходим. (Btw, ivoru, работи ли хладилника? :) )

Link to comment
Share on other sites

ама той докато спре мина още 30 метра

Ами като са ми скръндзави работодателите и не щат да ми купят колело с хубави спирачки, така ще е. Аз да не спра в някой камион или рейс...стените не ме притесняват :)

Иначе аз сега само леко ще закуся, за да може довечера да се напапам солидно! :) Shade последния път разправяше колко бил гладен, ама си остави в паничката. Този път искам да им оставите чиниите излизани, ей! :P

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз сега само леко ще закуся, за да може довечера да се напапам солидно! :) Shade последния път разправяше колко бил гладен, ама си остави в паничката. Този път искам да им оставите чиниите излизани, ей!  :P

 

mi to ako znae6 kak qm,po-evtino ste ti e apartament da mi kupi6 otkolkoto da me nahrani6 :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...