Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Става, само триаа да внимаваш да не го копни готвача

 

Ще внимавам, ама внемавайте за синичка възглавничка сформа на звезда в чинията.

Link to comment
Share on other sites

q daite malko info da razbera koga shte e da vida dali shte moga da izmislq neshto po vaprosa 4e ne sam vi zabavlqval skoro i polu4ih mnogo mnogo otzivi ot 4lenove na foruma 4e sa o4akvali da se poqvq poneje sam interesna li4nost.Ako dadete info i sam svoboden ot sega da kaja 4e shte imat tazi vuzmojnost :D

Link to comment
Share on other sites

q daite malko info da razbera koga shte e da vida dali shte moga da izmislq neshto po vaprosa 4e ne sam vi zabavlqval skoro i polu4ih mnogo mnogo otzivi ot 4lenove na foruma 4e sa o4akvali da se poqvq poneje sam interesna li4nost.Ako dadete info i sam svoboden ot sega da kaja 4e shte imat tazi vuzmojnost :D

Нали разбра - тази събота, 13-ти, пак там....ама бъди по-културен този път, че ще искам да си доям в китайския преди да са ни изгонили. :D

 

П.П. А Психото, ако не може да дойде и този път, поне да актуализира датата на темата, че който види този "октомври" с тия червени големи букви.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Психото пак ще липсва. Просто в събота не мога да се измъкна - единственмя начин е да напусна, а това съм го планирал за малко по-късно.

Предложих на Shade да идем да ядем китайско в сряда, тогава съм фрий. Най-вероятно Психара и Васил ще се навият. Ако има и други свободни в сряда вечер, може и те да дойдат. Иначе главната дата за срещата си остава на 13-ти.

Link to comment
Share on other sites

Психото пак ще липсва. Просто в събота не мога да се измъкна - единственмя начин е да напусна, а това съм го планирал за малко по-късно.

Предложих на Shade да идем да ядем китайско в сряда, тогава съм фрий. Най-вероятно Психара и Васил ще се навият. Ако има и други свободни в сряда вечер, може и те да дойдат. Иначе главната дата за срещата си остава на 13-ти.

mda az 6te sum tam lubov moq... taman da mi kaje6 nqkoi ne6ta muahah :D

Link to comment
Share on other sites

to osven manga meeting ima i bgdev meeting v sabota

i na kino mi se hodi i po jeni, i da chista v kashti triabva

ama ne se oplakvam :)

Браво бе Карамане, к'ъв е тоя тематичен аватар дет' си го издокарал! :wacko:

Между другото май и Jovani отново ще дойде в събота.

Link to comment
Share on other sites

Avatara нарочно го сложих да дразня целомъдрените . Аз обаче може и да не дойда, ако не ми мине зъба!

Абе карамане на кой ще ме оставиш, ще ме изядат с перушината :P .

Освен тебе и PSYCHOSIS никой не познавам.

 

Ти ела аз ще ти оправя зъбът :devil

Link to comment
Share on other sites

по какво да позная коя точно групичка сте ,не познавам никой :(

 

ще има ли някой с червено чадърче като гид около който да се събирате :D

да не стане така че да дойда и да вися като изпразнен *** :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

Най-лесно е да види снимките във вареза, аз така направих.

 

 

ЧЕ ГИ ВИДЯХ ВИДЯХ ГИ ,но все пак ?

щом има табела няма да ви объркам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...