Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

George_131 mersi za snimkite vij razreshi mi Skype????????????Eeee mnoo tankoobidni hora imalo v too forum-ko tolkova stanalo?Goliam praz.Se edno i sashto pishem tuk kat papagali.Koito iskal doshal koito ne ne -tva si e po jelanie.Niakoi si pak ne idval shtoto tezi s koito iskal da se zapoznae ne bili idvali-mnoo vajno.Az se radvam 4e ssam se zapoznal s vsi4ki koito sam vidial na vsi4ki sreshti.Ami zdrave na vsi4ki.

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во сте се надървили от сутринта....Джордж...вече 100 пъти съжалявам, че изобщо отвори дума за снимките - това някои хора съвсем изместват акцента. Снимали се тук и там...ами пийнали са някоя бира в повече...нормално е - не щат всички да ги гледат на определени снимки, а Джордж ги помести всичките още снощи....някои от тях изобщо не бяха онлайн, за да самоцензурират съответната снимка. Или к'во - да пуснем и Еви-то и Fixer да ги гледат ли? Някакси не върви.....(то и xiT не дойде на срещата, понеже бил на някакъв запой, ама да не му цитирам кореспонденцията от снощи....не можех да я разчета.../xiT - извинявай, че те давам като пример/).

N00KiE, като ги знаеш какви "идиоти" са, какво толкова си запрепирал пред Джордж да ти дава паролата - нали и без туй няма да идваш....в нета има какви по-интересни снимки от нашите. Нямаме никакво намерение да организираме група във вареза - пак ще има сбирки, ние пак ще сме там...то се видя, кой като обещае си спазва уговорката, а и всички новодошли са добре дошли - никого не задължаваме да участва в "простотиите" по пътя(мен , Васко и алхимика, например никога няма да ни видите на подобна снимка). А и ви уверявам, че в самото заведение нещата са съвсем културни. Както и да е - и аз смятам, че от мухата се прави слон, но явно други хора не са на това мнение.

Link to comment
Share on other sites

Next meeting : 23.10.2004

Time : 18:00

Place : The post office

I az sam saglasen.Uchudvashto za men e tova che edin chovek ne sam vidial -koito da ne mi e bil simpatichen na tezi vsichki sreshti.Ne vijdam smisal ot niakvi sporove koito se vodiat v tazi tema :( Za snimkite prosto taka sme reshili vsichki koito sme bili tam.

Link to comment
Share on other sites

аз пък вчера по едно време бях в рахата и вие бяхте там. като пуснахте телевизора обаче.. си тръгнах. :) не бях видял че ще има някаква среща.

Link to comment
Share on other sites

аз пък вчера по едно време бях в рахата и вие бяхте там. като пуснахте телевизора обаче.. си тръгнах. :) не бях видял че ще има някаква среща.

Браво бе...да не ни познаеш....айде сега като страничен човек потвърди думите ми, че не бяхме "пълни простаци" :) А относно телевизора - това беше мое спонтанно предложение, тъй като не съм футболен фен, но предположих, че някои могат да съжаляват за изпуснатия мач....което пък не се оказа точно така, понеже ние си правехме мохабета и от време на време хвърляхме по едно око на развитието на играта. :P

Link to comment
Share on other sites

Честно, хванах се за главата... Както беше казано от някой, "Ще си спестя коментара".

А за датата, предложена от Психара съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Sajalqam 4e pisaiki "nie edi kwo si" napravih spor v koit uj razcepih wareza i nqmalo da ima meetings.. smqtam 4e horata koit mogat da sporqt sa tezi koit sa idwali i tozi put sa propusnali a ne tezi koit pi6at 4e vseki pat 6a doidat a nikoga ne idwat!

ov3m4n izviqnvam za towa koet sum kazal nesuznatelno i se izvinqvam na vsi4ki koit sum zamesil v spora

neka da prikliu4i

koito ni smqta za prostaci malumnici i hora koit ne znaqt granicite da ne idwa i daje izabo6to da en 4ete tazi tema...

koito iska da idwa e dobre zapovqdal... datata i mqstoto na sre6tata sa obqveni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако се събирате тази събота, аз няма да мога да дойда. Ако ще ходите на китайско изпускам още повече... :(

Link to comment
Share on other sites

Абе кога сте се разбирали да ходите на китайски? Или по-скоро сте се разбирали да ходите "на китайски", че не съм разбрал. :P Четох предишните постове, ама да не сте трили някои, щото не срещнах нещо такова (освен бегло подмятане от Shade). За утре вечер значи няма да мога, защото вече си уредих ангажимент....ако знаех, че ще има сигурна среща щях да го съобразя. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...