Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

е значи въпроса е решен. мача се гледа в кръчмата, като при протиучането на този процес се погълва нужнто количество алкохол и се създава настроение, и накрая по родните пловдивски улици започват да се правят разни глупости. Аз пак няма да пия и ще съм кротък като агънце :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ще те изпратим, на гости ще ти дойдем и после няма да можеш да ни изгониш, докато разрушаваме dwelling-а ти :P

Link to comment
Share on other sites

Ще бием Алхимика, ако не дойде :P

А, недей с лошо :P . Все така се случва, че на срещите (без първата) трябва да съм другаде, в смисъл извън града. Аз затова и не се записвам. Ако мога - идвам, ако ли не - никой не е длъжен да се съобразява с моя график.

Иначе Тромпета не е зле като за такова мероприятие, само трябва да си затворим едното око (ухо) за чалгийцата, която вирее там. Но в крайна сметка основното е срещата. Като предимства на Тромпета може да се изтъкнат по-тънките цени и големите маси. Недостатъците са, че е в единия край на града, и ако има хора от Кършияка или Тракия например, им идва далечко. И другото вече го казах, малко ще е некомфортно за НЕлюбителите на чалга (абе, понася се, не е от най-върлата люта).

Link to comment
Share on other sites

хубаво сте я pin-нали, ама ако може и да се разчистват постовете от старите срещи, че ми се завива свят

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, ела да те видим бе. Само се крие. Пък и да пообсъдим методите за 'сваляне' на жени.

Link to comment
Share on other sites

Факинг шит! Днес ми натресоха, че в събота съм сам на работа, цял ден...колегата щял да ходи извън Пловдив и нямало кой да го замести. И аз обирам парсата...кофти.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм там, както казах.

PSYCOSIS, не можеш ли да се разболееш от грип? veseo падна поразен, наистина внезапен shit е това, няма да можеш да идеш на работа..

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ki koito se saberem v 18 chasa na poshtata :)

А резервация с DHL ли ще правим?

 

 

PSYCHOSIS, ти ми беше разправял едни филми, че за следващата среща работата няма да може да те спре и няма да е тя причината да не дойдеш...

Link to comment
Share on other sites

А резервация с DHL ли ще правим?

PSYCHOSIS, ти ми беше разправял едни филми, че за следващата среща работата няма да може да те спре и няма да е тя причината да не дойдеш...

E rezervaciata az shte ia naprava ama neznam za kolko 4oveka -vikam da vidim do petak kolko sha sme i nikav problem ;) A e tam ima miasto za vsichki.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да дойда. Тоя път да си кажа щото преди само ви лъжа че идвам пък йок. Сутринта имам изпит което няма да ми повлияе кой знае колко но довечера има мач на национала и пропускане няма.

Link to comment
Share on other sites

Вариантът да се освободя в петък беше колегата ми да поеме моите задължения. Като го няма малко трудно ще стане.

Теди, повярвай ми , на мен ми е по-гадно, че няма да дойда, отколкото на вас. Все пак вие ще си се видите, а аз ще си седя сам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...