Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Aaaaaaaaa шшш и аз идвам уе чи кде биз мени, няма да ви доставя това удоволствие

Ам'чи как - направо ще те прекръстим на George - фотото. :P

Link to comment
Share on other sites

Ако ще е в тромпета каква е логиката да се събирате на центъра?

Не всеки знае къде е. Центъра е удобно място за много хора. А вече се каза, че който го знае, може да ходи направо там!

Въпреки че и според мен не е най-удачното решение, но е приемливо.

 

Мене друго ме притеснява- че в събота вечер там може и да няма места... А тогава вече става много интересно.

Link to comment
Share on other sites

Картата е наистина повече от точна и ясна! Благодаря!

 

...но вместо да говориш във ІІ множествено, защо не се вдигнеш и ти :)

Ще ни бъде много приятно да се запознаем.

Link to comment
Share on other sites

И да не забравите да запазите места. Доста е пълно в Тромпета всяка вечер.

И аз смятам така, споменах вече, но това означава, че хората, които кажат, че ще идват, трябва задължително да дойдат. А това досега не е ставало. Трябва да измислим начин този път да се получи и ще го направим. Но това не зависи особено от организатора, даже хич. Нека този път хората бъдат сериозни при правенето на списъка, който ще трябва поне ден-два по-рано да бъде готов!

Link to comment
Share on other sites

Добре, обаче не разбирам защо PSYCHOSIS не едит-ва темата като "главен психар" по неговите думи, ами седи няк'ва стара дата от предишната среща. Ще му пратя PM - пратете му и вие (почти като ДОС-атака ;) ), да не става объркване за нови желаещи.

 

П.П.gerji, това "момиче" ти ли си или ще водиш някое....понеже комара не можах да го разбера дали е мъжки или женски :P

 

П.П.П.

В тромпета съм бил,незнам какво му харесвате на тва заведения?

Да не би в тромпета да се слуша чалга? Само в този случай се отказвам, понеже ми се разваля настроението....пробвал съм го....особено ако има жива музика....държи ми "влага" поне 3 месеца. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...