Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Супер 25 Рахата.От 18:00

Там сам Психо и ЛС ще ти пусна но и тука го казвам пиши ме.

 

брато на 25 в 18:00 треа да сме на пощата да се сабираме не в рахата така 4е си оправи часовника :) а че ще сме в Рахата там сме то е ясно.Щото само там ни тарпат изцепките и олигофрениите пак и да кайа че кручмето си го бива.Само сам недоволен че първата ми биричка беше малко топла ма втората реваншира парвата по хлад :)

 

Дано тоя пат пове4ко да доидат и да се позабавляваме повече.То че ше е забавно забавно ще е понеже Бобчо си иска титлата обратно и трябва да се саревнувавам с него :) ма ще го погълна като топал ляб :evil

Link to comment
Share on other sites

taka to e qsno 4e az shte sam toq deto trqbva da postne neshto v temata 4e da se vurne na 1 va stranica taka 4e eto edno bezsmisleno post4e za da moje temata po lesno da se namira ot nowodoshlite lica w foruma ili za tezi koito se interesuwat za 4asa mqstoto na sreshtata staroto izjivqvane snimkite ot nego i info za novoto..

 

 

 

P.S. Bob4oo tozi pat nqma li da ima spisak za destroy ili ve4e si4ki sme dobri4ki i ne te tormozim. :devil

Link to comment
Share on other sites

Той май се стресна :P . За да се уреди спора - Sumo Volleyball през ICQ-то ама с лаг. Тогава вече ще се хванете за косите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи аз,oib, Black Winter Day и Kreideiki(дано съм ти написал правилно ника)

си спретнахме една срещичка на ъндърграунда на варез-а.Трябваше да дойдат велвет ъндърграунд и Хектик,ама не дойдоха,за което ще бъдат публично порицани :)

Ракия и бира,и водка,и ром-пиеме сичко!Дай одеколон!!

Link to comment
Share on other sites

той велвет все се дърпа! трябва да бъде наказан! :) бОрис ще се заеме предполагам:) хайде да идва следващата среща! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм агент 008 от отдела за правораздаване на селскостопанския институт по осеменяване на двугърбата птицечовка! Лично ще се разправя с всеки субект, който окаже съпротива при отвличането му и завличането му първо на пощата, после нагоре по камъните, чак до "Рахат"! Така че, beware! ;)

Link to comment
Share on other sites

Лично ще се разправя с всеки субект, който окаже съпротива при отвличането му и завличането му първо на пощата, после нагоре по камъните, чак до "Рахат"!

 

Само гледай да не спукаш пак някоя гума. :P

 

Абе помислихте ли какво ще се прави ако вали? Предвидете различни варианти. Освен това ако случайно се съберем повече хора, а местата са малко - тогава к'во? Добре ще е 2-3 дена преди това да имаме приблизително точен брой на присъстващите и някой (напр. Miss Wares.RU :) ) да предупреди за бройката в съответното заведение. Нека не го караме само на импровизации.

 

 

П.П. Като се замисля май не е добра идея Miss Wares.RU да запазва местата щото могат да го изгонят още тогава и трябва да си търсим друго заведение. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kolko 6te struva si 6tampa teniskata s nadpis Warez.Ru?

I otzad the ultimate meeting?

 

 

В едно магазинче зад Понеделник пазара е 10 кинта :)

Ама аз мога и с белина да си го намацам-да стане по-идиотско :thumbs-up:

 

Обаче,нека тоя път да дойдат и повече модове де!!!Че да ги знаем по улиците и да не се измъкват безнаказано :evil :P

Link to comment
Share on other sites

До 25.09 има доста време, но все пак - възнамерявам да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Нека тези, които ще идват да пишат на Психозис, за да знаем все пак кой идва и кой - не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...