Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ne znam dali nqkoi se e setil, no 18-ti maj e Vqra, Nadejda i Liubov. Syotvetno moje da ne e udobno na mnogo hora, koito imat imen den/hodene na imen den sy6tiq den. Syotvetno moje da namalee broqt na jelae6tite, kogato razberat, 4e e praznik. Ostava li sy6tata data? Za smqna predlagam 19-ti.

Da ne govorim, 4e sym na nqkva svatba i nqma da moga da doida ako e na 18-ti :( :sick :sick :sick

 

//syjalqvam za 6liokavicata

Link to comment
Share on other sites

Хахахаххахахахахааахахха!!!!Маарчееееееее!!!!Владо ще побеснее ;)

Ама яко си се справила.А относно табелата-сега разработвам нещо,дано да стане-вие ще кажете :tongue (отказах се от първоначалната идея за сегментирани табели-много е сложно за изпълнение :sick ).

Link to comment
Share on other sites

шоуто е започнало след като съм си тръгнал. :( ужас! хайде след месец може и да остана на цялото представление. само че 19 е понеделник и няма да стане работата. предлагам на 17 събота. най-подходящо според мен. все пак и училище има.

Link to comment
Share on other sites

Shade е прав за празника, аз въобще не прецених, че тогава ще се ходи на имени дни. Аз също ще съм в кюпа. 19 не е понеделник, а е неделя, така че апелирам да сменим датата за тогава. Съжалявам, че се получи така, аз съм виновен, че не проверих предварително :cry

Е ,какво ще кажете, ще се смилите ли над мен и се съгласите да е на 19?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...