Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Така в средата на седмицата? 15-ти е сряда. Аз предлагам да е преди това - 10-11-12 . Наистина преди да са почнали мъките :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Може, разбира се, или на 10-11-12 ,или на 17-18-19.

Айде, драги колеги членове, казвайте кога предпочитате :)

 

Като се замисля, може и двата уийкенда да се видим - първия път за психическа нагласа за първия учебен ден, втория път за да полеем мъката след него :)

Link to comment
Share on other sites

А аз имам един въпрос.Освен мен и двамата Владовци,кой още уринира до стената на оная къща?Тая снимка я искам задължително.:)

 

 

И между другото-съгласен съм да ми бъдат изтрити всички снимки на пушкала,за да се отдели място за снимки от срещите :D

Link to comment
Share on other sites

По-нарядко ли да са? Аз за сега съм бил на една среща, така че ми се струва добре да е през толкова. Ако пък е по-начесто ще омръзне на някои и ще намалеем.

Link to comment
Share on other sites

Нека да са през месец.Така май е най-удачно.Тъкмо за един месец ще си липсваме достатъчно и като се видим,ще се напием от радост.

Съгласни?

Link to comment
Share on other sites

Аз още първия път казах, че това е доста често и моето предложение беше за среща свеки сезон! Мисля, че 4 срещи годишно е предостатъчно!

 

п.с. Аз нямам нищо против и всяка седмица да е. Аз пак ще си идвам, на мен не ми пречи. И хубаво ще ми е даже!

Link to comment
Share on other sites

Varainat 1 na outdor "tabelata" <= metar shirina i proporcionalna daljina...extra e za darjane na glavnata....

 

Variant 2 na table "tabela" <= 50cm na 50cm izrabotva se ot vinil /prizent/ i se darji opunata na stoika narechene pingvin prednaznachena za tezi koito sa doshli po kusno

Link to comment
Share on other sites

ZGAN-е и да ни питаш,и да не ни питаш-все е тая.Като се напием всичко ни е хубаво :)

А иначе и мен ме кефи повече първата. ;)

Link to comment
Share on other sites

А защо да не направим нещо подобно на това,но изградено от сегментирани табели?Или не разбра какво казах... :wir

Link to comment
Share on other sites

А защо да не направим нещо подобно на това,но изградено от сегментирани табели?Или не разбра какво казах... :wir

 

Napravi nqkav dizain vskichki idei sa dobre doshli che neshto ne te razbrah...obsadete go ako izkate ako prashtate neshto predpochitam da e coreldrawski fail che napravo da go pusna v mashinata da go pravi.

Link to comment
Share on other sites

Така, аз предлагам това .

Надписът Warez.RU е на ръка, затова може да ви изглежда крив на места. А това със задрасканото Copyright ми дойде на акъла поради естеството на сайта ни :evil . Отдолу може да се сложи "The site. The Meeting", но в момента нямам готини шрифтове. Може да ползваме и шрифта от логото на сайта (като на ZGAN на първата табела), но го нямам. Качил съм работния .cdr (v11) в папката. Ако му харесва на някой, може да го вземе и да го модифицира.

Link to comment
Share on other sites

Аз още първия път казах, че това е доста често и моето предложение беше за среща свеки сезон! Мисля, че 4 срещи годишно е предостатъчно!

 

п.с. Аз нямам нищо против и всяка седмица да е. Аз пак ще си идвам, на мен не ми пречи. И хубаво ще ми е даже!

 

Koftito e che ako e na 4meseca moje nqkoi po seriozni prichini danemoje da doide i kvo da chaka oshte 4 meseca, po-dobre e seki mesec :)

Link to comment
Share on other sites

Нека да са през месец.Така май е най-удачно.Тъкмо за един месец ще си липсваме достатъчно и като се видим,ще се напием от радост.

Съгласни?

 

molq molq s teb si vijdame groznite mucuni po4eti seki den taka 4e ne ni pre4i da se napiem dori i da se vijdame seki den shtoto pone s nas staa shou a na snimkata urinirahme samo az vlado i ti :}

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...