Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Да бе, и аз съм кат кютук :blink:

 

Иначе за първи път съм на тая масофка и мога да ви кажа, че тези които не идват много изпускат  :D

radwam se 4e ti e haresalo.. vupreki 4e ti ne be6e osobeno otpusnat i ne uspq da se posmee6.. oba4e sledva6tiq pat 6te te slojim v sredata na masata i .. :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Ми да.

Така,който го мързи като Гримяур и Психозис така е.

 

Хем ти казах как се пише!!!!Брат ти пише по-добре от тебе ей!!! :angry1

А иначе няма да се оправдавам.Мързеше ме да идвам,пук и все още ме чака курсова работа :sick

Link to comment
Share on other sites

добре че не дойдох, аз не трябва да се показвам пред медиите :P

Taka e, ти си нашето секретно оръжие :)

Трябва да те опазим от чуждестранни шпиони, маскирани като репортери :)

Link to comment
Share on other sites

Големи образи сте обаче ;) Шашнахте цялата главна...:) А за тоя пик специално - no comment....и George_131 ще си останеш само с очакването...

Link to comment
Share on other sites

ВеНu, интересно ми е дали ти ще станеш първото момиче, което да дойде отново, след като вече знае за какво става дума :)

Досега две девойки са идвали...и двете повече не съм ги видял :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нъчииии прочетох доста постове...вие сте се размазали-БРАВО!!!

Много ме е яд че не успях да дойда.Бях извън Пловдив 2 седмици.За седващата среща съм тука :punk

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS ми за сега мисля да дойда ако ме поканите :) ахахахах и бтв аз минавам и за момче :)

Link to comment
Share on other sites

Теоритичен въпрос: Това само за вътрешни хора ли е ?

Кфо тряа да означава тфа...миии от форума сии..искаш да издивейш...и идваш тфа е.Разцепвацията е масова. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Баси....ДА, САМО ЗА ВЪТРЕШНИ ХОРА, ЗА ХОРА С ВЪТРЕШНИ ДЖОБОВЕ, ЗА МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ЗА ЕКСПЕРТИ ПО ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ

Koйто иска идва. Ако беше само за определени хора, нямаше да се отваря тема, а лично щяха да се пращат пм-и.

Аааамаха. Вече сто пъти се разбрахме, че не е важно кой си и колко поста имаш, за да дойдеш.

Link to comment
Share on other sites

Баси....ДА, САМО ЗА ВЪТРЕШНИ ХОРА, ЗА ХОРА С ВЪТРЕШНИ ДЖОБОВЕ, ЗА МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ЗА ЕКСПЕРТИ ПО ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ

Koйто иска идва. Ако беше само за определени хора, нямаше да се отваря тема, а лично щяха да се пращат пм-и.

Аааамаха. Вече сто пъти се разбрахме, че не е важно кой си и колко поста имаш, за да дойдеш.

ЙЙЙЙЙЕЕЕЕЕАААААА БЕЙБИ!!!Психоза е прав!Идвайте бе! :punk

Link to comment
Share on other sites

Досега две девойки са идвали...и двете повече не съм ги видял :lol:

Ако включим и една девойка от модераторския екип...стават 3....ама и тя не е повторила. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На 22.01 вече идвам :>

Link to comment
Share on other sites

Пешо,заповядай

Те са кажи-речи простаци тип нашите джабери,така че смеха е гарантиран :woot :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...